Lawless (King 3.) 35 csillagozás

T. M. Frazier: Lawless T. M. Frazier: Lawless

Thia is prim and proper.
Bear is leather and lawless.
It will never work between them.
It's a lie they almost believe…

It is necessary to first read King and Tyrant to fully enjoy Lawless.

Eredeti megjelenés éve: 2015

276 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781519698087

Brantley King ’King’ · Bear · Cynthia 'Thia' Andrews · Gus

_Eriii>!
T. M. Frazier: Lawless

Imádtam. Nem tudom azt mondani, hogy jobban szerettem mint Kinget, mert Bear története is levett a lábamról. Sötét, fájdalmas, szexi. Nagyon jó a történet, örülök, hogy az írónő tartotta a színvonalat és ugyan úgy, egy fantasztikus sztorit hozott össze. Mint Beart mint Tiát imádtam, és nagyon fájt a szívem Bearért. Annak is örülök, hogy volt King és Doe, de annyit mondhatok, soha de soha nem lesz Október. Akarom nagyon de nagyon Preppy sztoriát. Nagyon ajánlom. @pveronika, itt is van káromkodás, de tuti nem annyi. Rég volt mikor olvastam Kinget, szóval el feledtem ott mennyi is volt, de itt szerintem tűrhető :D :D :D

T. M. Frazier: Lawless

Számomra Bear története keményebb, mint Kingé. Felnőni egy motoros klubban egy szadista apa mellett. Bear gyerekkora totálisan el lett szúrva. Vadásznak rá, ő pedig menekül.
aztán king hazahívja egy lány miatt. Thia egy vagány lány, szintén pocsék gyermekkorral. Szerintem remekül összeillenek. Amit a végén Bear tesz, attól kiakadtam. És persze megint félbe lett vágva a történet. Ne már!

Szilvi00 P>!

OMG! Alig kapok levegőt!
Összetört a szívem! ♡
Leállt az agyam!
Fájdalmasan gyönyörű történet volt, a sorozat méltó folytatása.
Bear & Ti ♥
Ide nekem a következő részt! *-*

232 oldal · ASIN: B01914ZZLY
T. M. Frazier: Lawless

Őszintén nehéz összeszednem a gondolataimat a könyvről, még így is, hogy eltelt már egy kis idő a befejezése óta.
Sosem gondoltam volna, hogy King után Bear is ennyire a szívembe lopja magát, ha nem jobban, mint az elsőnek említett úriember. Nem tudom hogyan, mikor vagy miért, de rettentően megszerettem!
Thia nem okozott csalódást, kellően volt erős, felvágott nyelvű, határozott, teljesen illett Bear temperamentumához és abban a világban is megállta a helyét, amibe belecsöppent.
Izgalmas volt a cselekmény és ismét a valaha volt legnagyobb bombát dobta le az írónő! (MI a franc történt az utolsó pár fejezetben?!?)
Teljesen felkészületlenül ért és azt hittem lefordulok az ágyamról! Nem csoda, hogy muszáj voltam bűnözni és megvenni a folytatást. Tudnom kell mi lesz a vége!

Ms_thebetty>!
T. M. Frazier: Lawless

Mondom magamnak: Te, Betty, írni kellene valami értelmeset erről a könyvről, amirite? De neeeeem, nem fogok tudni, még így órákkal a befejezés után sem.
Ami fontos: nekem még mindig Brantley a szívem közepe Tracey világából.♥
DE!
Bear!
Holly fckn hell! Imádom, hogy még Kingnél is nagyobb a**hole! :D

És a könyv? No fckn words needed! ♥

T. M. Frazier: Lawless

Mindenképp egy 5 csillagos történet a Bear-é is, bár személyesen engem negyedére nem érintett meg, mint King.
Teljesen jól működött, hogy kisebb kihagyással olvastam a sorozatot, mert valószínűleg egymás után már- már unalmas lett volna. nem a kötetek hibájából, nálam minden sorozat hézagokkal olvasandó Bevallom, a Lawless az nagyon intenzíven a SOA-t juttatta eszembe, de nem a plágium szinten, hanem a hangulat, a szereplők, és az események mentén. Thia-t egyenesen Taran-ak olvastam sok esetben, Chop meg teljesen Clay arcával elevenedett meg. Bear meg mondanom sem kell, Jax lett :)) Simán beillene ez a kötet, ha nem is a fő szálba, de egy spinoff résznek 1 SOA tagról.
Nem igen szoktam díjazni, amikor egy könyvről egy másik sztori ugrik be, de mivel imádom a Sons-t és hiányzik is, nem kicsit örültem, hogy hangulatában és stílusában találtam valamit, ami kicsit pótolja őket.
Egyszóval a Lawless-t nem is annyira a dark romance és társai fanoknak, mint a SOA-t siratóknak ajánlanám elsősorban.
Azon viszont hangosan felröhögtem, hogy az utolsó oldalakon, mikor óvatosan felvezette a részt záró „csattanót”, egyből tudtam mi lehet az, mivel Lucian Bane Mercy- trilógiájának második része pont így záródott. Kicsit mulattat, hogy ez a kötet azért repült be a szívembe, mert két, rajongásig szeretett sorozatból ismerős jeleneteket és fordulatokat gyúrt egybe. (egyelőre hiszem, hogy ez mind teljesen a véletlen műve)

Szimirza>!
T. M. Frazier: Lawless

Kingnél nem jobb, talán csak a borítója, de ez is egy nagyon jó történet, élvezet volt olvasni. Nem igazán annyira „dark” , mint vártam, de a műfaj kedvelőinek mindenképpen ajánlom, nem fognak csalódni benne ;)

felícia97>!
T. M. Frazier: Lawless

A sorozat első két részének elolvasása után nem volt kérdés számomra hogy hamarosan sort fogok keríteni Bear történetére is,és ennek most jött el az ideje.Kíváncsi voltam az írónő vajon mit tud összehozni Bear részében,és szerencsére nem kellett most sem csalódnom. Igaz teljesen elégedett se vagyok,de nem éreztem rosszabbnak se mint a sorozat első részét a King-et.Ott is voltak vegyes érzéseim,nincs ez másként most se,de ezek ellenére is határozottan azt mondhatom hogy megnyert magának a sztori. Nem igazán volt elképzelésem arról,hogy hogyan is fog alakulni a történet, hiszen mindössze Bear-ről volt néhány infónk az előző rész végéről.Éppen ezért meglepett milyen jó indítást kaptunk megismerve Thia-t a történet másik fontos szereplőjét és tanúi leszünk annak a találkozásnak is amiről még nem is sejti hogy megváltoztatja majd az életét.A szuper kezdés után pedig egyre inkább kibontakozik a cselekmény ami nem kevés izgalmas és gyomorszorító pillanatot okozott.Nem sikerült akkorát ütnie mint a King-nek,erre nyilván kicsi is volt az esély de abszolút nem volt unalmas vagy kevésbé érdekfeszítő.Thia sok mindenen megy keresztül és nagyon sajnáltam amiért ebbe a nehéz helyzetbe került,de Doe-hoz hasonlóan őt is kemény fából faragták és nem adja fel a küzdelmet. Szerethető és szimpatikus karakter volt számomra,bár úgy éreztem hogy az átélt dologokon kicsit hamar sikerült átlendülnie.Igaz hogy a könyv ideje alatt nem csak napok telnek el hanem hosszabb idő,nekem mégis rövidnek érződött ez az időszak. A másik az hogy az érzelmi rész az én ízlésemnek itt is kicsit gyorsan alakult,de az azért plusz pont a szememben hogy nem éreztem annyira légből kapottnak kettejük szerelmét mint King és Doe kapcsolatát kezdetben. Apropó King és Doe nagyon örültem hogy ennyit szerepeltek a könyvben. :) Ha ettől a két dologtól eltekintünk akkor abszolút azt mondhatom hogy tetszett a Lawless.Persze az értékelésből nem hagyhatom ki Bear-t se akit az előző részekben már sikerült megszeretnem,és ez most se volt másként de párszor benyúltam volna a könyvbe hogy megrázzam nézzen végre szembe a múltjával,és ne viselkedjen Thia-val úgy ahogy sokszor tette. És igen sejteni lehet hogy a könyv vége tartogat még meglepetéseket és nem fog simán menni minden de nem számítottam arra ami kiderült. Alig várom hogy folytathassam és megtudjam hogy Bear és Thia hogyan mászik ki ebből a slamasztikából amibe kerültek.Bízom abban hogy a következő rész Bear esetében is sokkal jobb lesz. :)

T. M. Frazier: Lawless

Mocskos, gyonyoru es szivet tepo…
…de szunetet kellett volna hagynom King es Bear tortenete kozt, mert igy nagyon kiutkoztek a copy-paste elemek es azt hiszem kicsit be is sokalltam.

It wasn’t romantic.
It wasn’t flowery.
But it also wasn’t lies.
It was just us.

Enikő_Darai_Enii>!

We were two tortured souls. Both in more ways than one person should ever have to experience.

Enikő_Darai_Enii>!

He hadn’t healed me at all. He hadn’t made me forget. No, if anything, he’d just broken me more.

Bleeding_Bride IP>!

I was already going to hell. Might as well enjoy the ride there.

“I don’t have a phone.”
“If you don’t have a phone then why did you just agree that I should call you when I’m done?”
“The old fashion way.” I cupped my hands around my mouth and shouted, “THEEEEEEEEYYYYYAAAAAAAA!” I pushed open the glass doors and left Bear laughing in the middle of the road.

Enikő_Darai_Enii>!

“I don’t want drugs. I want you to be my drug. Make me forget, Bear. Please.” I begged. “Take it all away.”

Kapcsolódó szócikkek: Cynthia 'Thia' Andrews
Szami81>!

“I don’t want that for my kids. Want them not knowing about the bad shit. Want them believing in Santa Clause, the Easter Bunny, and the goddamn tooth fairy until they’re fucking forty.”
“Why?” I asked, not understanding what he was trying to get at.
“’Cause they’re kids. Want them to just be kids. Play with toy guns and not have to worry about using the real deal before they’re old enough to drive. I want their biggest worry to be about whether we’re having pizza or hot dogs for dinner. You and me? We didn’t get the chance to be kids. It was stolen from us by our shit parents, and instead of a childhood we were given a big plate of harsh fucking reality. Not gonna do that to them. I won’t.”

Szami81>!

“You know,” she started. Her voice was as shaky as the gun in her hand. “You really need to stop trying to make me hate you.”
I muddled through my cloudy thoughts in search of a response, “And why is that?”

She looked me right in the eye and held my gaze.
“Because it’s working.”

Bleeding_Bride IP>!

When you’re at war with the devil sometimes you gotta dial up a demon.

Bleeding_Bride IP>!

I’ve been a ruined man for a long time. I can’t ruin you too.

King sorozat · Összehasonlítás