Négyjegyű ​függvénytáblázat – Matematika, fizika, kémia, informatika 38 csillagozás

Általános iskolások számára
Szűcs Sándorné – Zólyominé Székely Gyöngyi – Kocsis Sándorné: Négyjegyű függvénytáblázat – Matematika, fizika, kémia, informatika

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

Tóth, Debrecen, 1997

lilijan>!

olvasmányos… főleg a kémiai táblázatokat szerettem nézegetni. irodalom- és töriórán. az olvadáspontos táblázatot elég jól tudtam a végére. bevallom, a szinusz- koszinusz és logaritmustáblázatokat nem olvastam. elnézést.

Nagyfehérasszony>!

Maximálisan 5 csillag, mert ennek használatával lett meg az egyetemi matekom 12 pontos álomhatárral! Tudta Terjéki tanár úr, hogy hol húzza meg a határt! :)

Black_Venus >!

Megkért a Moly, hogy csillagozzam. Hát íme: 5 csillag. Lehet-e egy klasszikus alapműnek ennél kevesebbet adni??! :D (Sikítok az unalomtól, ha rágondolok….)

Tiger205>!

Elég sokat verekedtem vele.
Legyek lecsapására is ideális.
Az enyémben a végén annyi halványan írt puska volt, hogy már magam sem
tudtam, melyik hova tartozik.
Gimis korszakom elengedhetetlen része :)

Lione P>!

Szerettem. Amikor érettségiztem, akkor vezették be a [[Dr. Hortobágyi István · Dr. Rajkovits Zsuzsanna · Dr. Wajand Judit: Matematikai, fizikai, kémiai összefüggések – Négyjegyű függvénytáblázatok|sárga testvérét]] (legalábbis abban az évben találkoztam vele először), de abban nem tudtam eligazodni, úgyhogy ebből érettségiztem (volna, ha nem firkáltam volna tele a sajátomat :D). Ez az egyetlen középsulis könyv, amit megtartottam. Örök érvényű! :)

Algernon P>!

Szerettem. Hasznos kis segédeszköz volt. Annyit forgattam, hogy kívülről vágtam a periódusos rendszert, az összes adattal együtt kb.
Aztán elkezdtem magasabb rendű differenciálegyenletekkel foglalkozni, és rájöttem, milyen nagy hiányosságai vannak :)))))
Itthon minden kiadásból van egy, de az igazi a régi fehér.

Péter_Szombati>!

Abszurd, hogy csillagokkal lehet értékelni ezt a „művet”, de ha már lehetőséget ad a rendszer, akkor élek vele: jónéhányszor megmentett középsuliban a bukástól, tehát maximális főhajtás, tribútum, respekt és természetesen öt darab csillag a jutalma ennek a fantasztikus írói teljesítménynek!

Kedvenc rész: a véletlenszám-táblázat.

Hack Frigyes – Fülöp Ferenc – Kugler Sándorné – Radnai Gyula – Urbán János – Szabados László – Nemerkényi Antal – Balázs Lóránt – Büki András: Négyjegyű függvénytáblázatok, összefüggések és adatok
Hack Frigyes – Kugler Sándorné – Tóth Géza: Négyjegyű függvénytáblázatok / Matematikai, fizikai, kémiai összefüggések
Horváth Balázs Zsigmond – Bihary Roland: Angol-magyar szótár reáltudományokhoz magyar kiejtéssel I.
Vígh Sára – Mayer József – Szivósné Tóth Annamária – Csorba F. László – Kerpen Gábor – Hunya Márta – Kerber Zoltán – Kerberné Varga Anna – Singer Péter: Szakiskolai közismereti kísérleti tankönyv 9-10. évfolyam I.
Csapodi Csaba (szerk.): Általános tájékoztató a 2017-től életbe lépő érettségi változásokról
Hortobágyi István – Rajkovits Zsuzsanna – Wajand Judit: Matematikai, fizikai, kémiai összefüggések
Horvai György (szerk.): Sokváltozós adatelemzés
Joó Ferencné – Pálné Horváth Katalin (szerk.): Természettudományi összefoglaló
Boruzs János – Jacsmenik Erika: Tudod-e, hogy…
Barabásné Atzberger Erika – Tóth Ágnes – Berek László – Szebeniné Kostyál Zsuzsanna: Matematika, fizika, kémia, biológia