Krém. ​Egyszerű 3 csillagozás

Krémek. Pácok. Mártások. Falatkák
Sztanó Orsolya: Krém. Egyszerű

Itt ​az ideje, hogy a statiszták főszerephez jussanak! Mert gondoljunk csak bele, mennyire hiányozna a hamburgerből a szósz, a hús zamatából a pác, a palacsintából a töltelék, vagy a kifliből a tojáskrém?!

A Krém. Egyszerű 69 receptjéből megismerjük a klasszikusokat, és a belőlük alkotott újdonságokat. Így lesz például a hagyományos lazackrémből olajbogyós és joghurtos-uborkás.
Felelevenítjük a házi bulik kedvencét is, a minden jóba hempergetett sajtgolyót. Kerti partira készülve sem állunk majd tanácstalanul, lesz hova nyúlni jobbnál jobb szószok és pácok receptjéért. Cheddar sajtos mártogató, sárgabarackos, thai kókusztejes vagy whiskys-kólás pác? Itt megtalálható! Vannak még egyszerűen elkészíthető hideg és meleg szendvicskrémek, feltétek, töltelékek. És az édesszájúaknak is a kedvükben járunk, többek között a narancsos csokoládékrémmel, a mandulás eperkrémmel és a dióvajjal.

A Krém. Egyszerű méltó helyére emeli a krémeket, a pácokat, a mártásokat és a… (tovább)

Csipet, 2015

Rekuuu663>!

Sztanó Orsolya: Krém. Egyszerű Krémek. Pácok. Mártások. Falatkák

Amikor kívánságlistára tettem csak azt tudtam, hogy meg kell szereznem. Miután megszereztem, akkor jöttem rá, közben vegetáriánussá váltam, így a receptek nagy részét nem tudom hasznosítani… :D DE vannak benne szuper ötletek, tényleg, és segít tovább gondolni az alaprecepteket. Ajánlom azoknak, akik változtatnának egy-egy reggelin, vagy vacsorán a szalámi helyett, ennének izgalmasabbat. Gyorsan elkészíthető, különleges kenőkék kaptak szerepet a könyvben. Társasági összejöveteleken szuper mártósokkal lephetjük meg a vendégeket. ;)

Képopera P>!

Sztanó Orsolya: Krém. Egyszerű Krémek. Pácok. Mártások. Falatkák

Tünemény egy könyv. Mindegyik recepthez van fotó, és kapunk tippeket is a receptekhez. Az indexben nincs külön feltüntetve a túró, ami számomra furcsa, de annyi baj legyen, alapból szimpatikus volt, hogy kiemelésre kerültek a hozzávalók (ami alapján rendezték itt a recepteket). A fotók pedig szuperek.