Fogadd ​el magad 13 csillagozás

Pozitív testkép, egészséges önbizalom
Szkiba Zsuzska: Fogadd el magad

Minden ​nő igazi NŐ. Minden test szerethető: a kerekded, a törékeny és a sportos egyaránt. Benned is ott rejlik a szépség és az érték, az a bizonyos PLUSZ kortól, bőrszíntől és testsúlytól függetlenül.
A mai világban, főleg a hamis mintákat hirdető média hatására, a legtöbb ember testképzavaros, önbizalma meggyengült. Meglehetősen veszélyes ez, hiszen a közérzeted, az önbizalmad áthatják a mindennapjaidat, az életed, befolyásolják a teljesítőképességed.
Szkiba Zsuzska, a Beauty with Plus bloggerének könyvéből te is erőt meríthetsz. Tudatosítja benned, hogy valódi értékeidet nem a külsőségek, vagy mások rólad alkotott véleménye határozzák meg, csakis te magad. Személyes történeteken keresztül ébreszt rá arra, hogy ha elindulsz, hogy megvalósítsd az álmaidat, bármit elérhetsz, csak rá kell lépned az önismeret, a tudatosság, az önmegvalósítás rögös és kalandos útjára. De ha egyszer elindulsz, soha többé nem akarsz majd visszafordulni.
A szerző pozitív… (tovább)

Libri, Budapest, 2017
ISBN: 9789634331155
Libri, Budapest, 2016
Libri, Budapest, 2016

Nikolett0907 P

Szkiba Zsuzska: Fogadd el magad Pozitív testkép, egészséges önbizalom

Nem hibátlan, de nagyon megtetszett a könnyed stílusa.
Szinte minden megvan benne ami az összes többi önsegítő könyvben, mégis hitelesebbnek éreztem, mert egy olyan hölgy írta, aki maga is végig ment ezen az úton és megmerem kockáztatni még a mai napig is harcol és fejleszti magát.
A feladatok könnyen elvégezhetőek és ízlésesen van tálalva a mondanivalója.
Csak ajánlani tudom.

Szkiba Zsuzska: Fogadd el magad Pozitív testkép, egészséges önbizalom

Pár hete gondolkodtam, hogy ideje lenne valamilyen lélektani/pszichológia/önismerettel foglalkozó könyvet elolvasnom, éreztem magamon, hogy szükségem lenne rá. És akkor csak úgy a semmiből nyertem meg ezt a könyvet egy játék során. Nem lehetett véletlen!
Most nem vagyok sem hullámvölgyben, se a topon, valahol inkább középúton, ezért a könyv sokat segített abban, hogy elmozduljak erről a pontról és előrelendített, hogy kicsit összeszedjem magam és jobban érezzem magam a bőrömben.

Rengeteg okos gondolatot fogalmaz meg, amik a mindennapjainkba abszolút beépíthetők (lásd a kiírt sok-sok idézetemet) és nagyon tetszett a stílusa. Az, hogy érthető, könnyen követhető, logikusan felépített gondolatmenettel. Ugyanakkor egyetlenegy közhelyes mondat sincs benne. Imádtam ezért!
Az írónő igazán szimpatikus, a bemutatkozása és mindaz, amit elmesél magáról.
Már jó pár éve olvasok rendszeres időközönként ilyen témájú könyveket és alkalmazom is a benne olvasott dolgokat, ezért ez a könyv számomra most egy megerősítés volt mindabban, amit magamról vélek.

Olyan szerintem nincs, hogy valaki teljesen „kész” van, neki nem lehet újat mutatni az önismeret terén. Nagyon jó könyv, könnyen pörögtek az oldalak, mert érdekelt minden, amit az írónő mesélt magáról és nagyon érdekesnek találtam azokat a történeteket is, amiket másokról elmondott..

Szívesen fel fogom lapozni újra és újra a kötetet később is, amikor szükségesnek érzem majd.A könyv mellé ajándékba kapott csodamérőszalag pedig zseniális ötlet!A családban mindenkit lemértem. :D „Olyan jó érzés sellőlánynak lenni!”

julcseee P

Szkiba Zsuzska: Fogadd el magad Pozitív testkép, egészséges önbizalom

Ezt a könyvet egy hiteles nő írta, és azért lehet annyira szeretni, mert nem csak a bölcsességeket ontja magából, de a benne leírt történeteket korábban ő átélte, vagy az olvasói élték át, és keresték meg ezekkel a sztorikkal, ezért minden ami le van írva benne, az valaki által már valóban át volt élve, és a történetekhez viszonyítva írja le a gondolatait.
Tele van kérdésekkel, amelyeket néha nem szívesen válaszolnánk meg, és olyan feladatokkal, amiket mindenkinek el kellene végeznie, vagyis inkább csak azoknak, akik elégedetlenek magukkal.
Biztos fogok még belőle újra-újra olvasni, és a feladatokat is igyekszem egyszer megcsinálni :)

Nello

Szkiba Zsuzska: Fogadd el magad Pozitív testkép, egészséges önbizalom

Imádom, a könyvben, hogy teljes mértékben közvetíti Zsuzska személyiségét, életkedvét és pozitivizmusát, minden szava reményt, erőt és biztatást nyújt. Nagyszerű témakörök, melyek alaposan járják körbe az önbizalom és elfogadás kérdését. Hiteles, mert a saját útjának is részesei lehetünk, miközben egy jól felépített módon szeretné megmutatni az olvasóknak is, hogy nincs lehetetlen. Te is ugyanannyira egyedi, értékes és szerethető vagy!
Bővebben: https://mondedeslivre.blogspot.hu/2017/09/szkiba-zsuzsk…

Mpattus P

Szkiba Zsuzska: Fogadd el magad Pozitív testkép, egészséges önbizalom

Ha van rajtad plusz, de úgy érzed, hogy benned nincs, mindenképp ajánlom Zsuzska könyvét. Nem csak egy okosan felépített, de egy nagyon jó, közvetlen stílusban megírt kötet. El fogod hinni, hogy benned több van, mint rajtad! Nem azért, mert Zsuzska azt mondja, hanem azért, mert a történetein, a sokszínű példáin, feladatain keresztül saját magad fogsz rájönni.

Bővebben itt:

Zuzu_Petals2

Szkiba Zsuzska: Fogadd el magad Pozitív testkép, egészséges önbizalom

Ezt a könyvet nagyon jónak találom.Pont olyan időszakomban olvastam,amikor szinte majdnem megelevenedtek Zsuzska tanácsai és mintha kilépve a könyvből szó szerint segítséggel látott volna el válságos perceimben. Magabiztossá tett.Ezt a könyvet „díszpolcon” fogom tartani és szerintem még többször el fogom olvasni.Azt szeretném,ha ennek a könyvnek a szavai beleivódnának a hétköznapokban használt mondataimba.Imádom!Zsuzska,te vagy a "női"Szabó Péter!Csak így tovább és kérlek írj még könyvet!És ha szervezel motívációs előadásokat ,nekem ott a helyem!

Pandalány P

Tapasztalataim szerint a nők nem hiszik el, hogy értékesek, hogy tiszteletet érdemelnek és szerethetők – súlytól és kortól függetlenül! Persze hibáztathatod kizárólag a médiát vagy egy egészségtelen párkapcsolatot, ahol napi szinten elhitették veled, hogy semmit sem érsz, de én inkább feltennék egy radikális kérdést: miért nem változtatsz?

Pandalány P

Légy kedves másokkal, hisz mind a saját belső csatájukat vívják éppen.

Pandalány P

Amint elfogadod önmagad, abban a pillanatban nyitottabbá válsz mások irányába is.

Pandalány P

Nem a beletörődés a megoldás, hanem az elfogadás.

Pandalány P

(…)megtanultam, hogy az igazán fontos vélemény az, amit saját magam alkotok.

Pandalány P

Önmagam megszeretni egy életen át tartó feladat, annak hullámhegyeivel és -völgyeivel együtt.

Pandalány P

Merj szembenézni a félelmeiddel, és tedd azt, amiről meg vagy győződve, hogy képtelen vagy rá.

Pandalány P

Az egyetlen ember, akihez mérheted a fejlődésed mértékét és az elért eredményeidet, az nem más, mint az a csodálatos nő, aki tegnap, tavaly ilyenkor és öt évvel ezelőtt voltál.
Mennyi minden történt azóta, mennyit tanultál, tapasztaltál, és mennyivel erősebb vagy ma, mint akkor! Azért fontos ezt felismerned, mert ahhoz, hogy jobb akarj lenni, mint tegnap voltál, ahhoz néha vissza kell tekintened oda, ahonnan indultál.

Pandalány P

Időről időre érdemes emlékeztetned magad mindarra, amit elértél.

Pandalány P

Mikor próbáltál ki utoljára valamit először?