Útitárs 1 csillagozás

Bibliai elmélkedések az év minden napjára
Szikszai Béni: Útitárs

A jelenvaló életre nézve útmutatás, az eljövendőre nézve vigasztalás kíván lenni ez az áhítatoskönyv. Mindazok számára, akik hűséggel kívánnak élni a jelenvaló világon azzal a bizonyossággal, hogy nincsen itt maradandó városunk. (Szikszai Béni)

Harmat, Budapest, 2015

anesz P>!
Szikszai Béni: Útitárs

Szikszai Béni: Útitárs Bibliai elmélkedések az év minden napjára

Kivételesen nem januárban kezdtem ezt az áhítatos könyvet, mert márciusban kaptam meg, így most járt le az egy év. Nagyon tetszett. Egyrészt elgondolkodtatóak voltak a napi elmélkedések, másrészt mindig volt egy életből vett példa, ami alátámasztotta, és ezáltal élővé tette a magyarázatot. Nem ismertem az írót, de ezáltal a könyv által testvérekké lettünk. Sokat segített a keskeny úton járásban. SDG!
A borító pedig nagyon hangulatos.

Max Lucado: Kegyelem itt és most
Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Papp Dániel – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2016
Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Hetényi Attila – Lukács Tamás – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2014
Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Lukács Tamás – Papp Dániel – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2015
Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Papp Dániel – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2017
Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Papp Dániel – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2018
C. H. Spurgeon: Aranysugarak
Dr. Gálos László: Isten Magányában