Jézus ​megy velünk az úton 3. 0 csillagozás

Szigeti Jenő: Jézus megy velünk az úton 3.

Hetvenhét rövid elmélkedést tart kezében az olvasó, Szigeti Jenő népszerű, rövid írásainak újabb gyűjteményét, amiben a hétköznapi kereszténység titkáról olvashatunk. A szerző a harmadik kötetben is hitéről vall. Írásain keresztül a mindennapi tapasztalatainak egyszerűsége, közvetlensége érződik, és arra tanít, hogy a kereszténység nem tan, nem teológia, hanem gyakorlat és út, ahol Jézus jár velünk, ha mi is készek vagyunk vele együtt járni. A sorok között Isten Igéjének ezerarcú mondanivalója bontakozik ki és lesz mindennapi lelki kenyérré. Soha ne feledjük: nem vagyunk egyedül, mert Jézus az, aki megy velünk az úton.

Almási Tibor: Pál apostol korinthusiakhoz írott első levele
Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Papp Dániel – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2016
Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Papp Dániel – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2017
Almási Tibor: Pál apostol korinthusiakhoz írott második levele
Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Lukács Tamás – Papp Dániel – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2015
Hajnal Zoltán – Háló Gyula – Hetényi Attila – Lukács Tamás – Sinka Csaba – Várady Endre (szerk.): Áhítat 2014
Szennay András: A kereszt titka
Gyarmati Béla: Akit nem tud befogadni a világ
Ellen G. White: Jézus élete
Monin abbé: Szól az ars-i szent