Szeretet, ​öröm, boldogság 3 csillagozás

Szeretet, öröm, boldogság

Feledkezz meg egy időre a hétköznapok gondjairól: nyugtasd meg magad, engedd el az aggódást, nyerj új erőt és álmodozz egy kicsit. Nincsenek szabályok – elég csak egy ceruzát vagy filctollat kézbe venned és hagynod, hogy a fantáziád vezessen. Akár már napi 10 perc színezés is elég lehet ahhoz, hogy pótold az elveszett energiád, visszanyerd lelki egyensúlyod és csökkentsd a stressz-szinted. Láss hozzá még ma!

Leviter, Pócsmegyer, 2016

Sippancs P>!
Szeretet, öröm, boldogság

Messze vagyok még attól, hogy a színező végére érjek, de rontaná az összképet, ha átvinném az „olvasást” a következő hónapra.
Abszolút terápiás jelleggel vettem kézbe a könyvet, mint ahogy a fülszöveg is írja, és meglepő, de segített kitisztítani a nap végén az agyamat. Mivel nem vagyok tapasztalt színező, először az egyszerűbb motívumok kerültek sorra, a legegyszerűbb színesceruzával, de ahogy haladok előre és egyre bátrabb vagyok, talán még a filcnek is adok egy esélyt. ;)

AranyCsillag>!
Szeretet, öröm, boldogság

Az idézetek nagyon jók, és első ránézésre nagyon tetszik ^^
Nem minden színezőt találok szépnek, mert vagy túlbonyolítanak egy képet, vagy túl egyszerű, vagy csak egyszerűen nem tetszik a stílusa a képeknek. Itt viszont egyszerűek és szépek a rajzok, van részletesebb is. Kíváncsi vagyok hogyan fog sikerülni a színezés :) Köszönet érte az ajándékozómnak! (Még egy régebbi ajándékozás alkalmával kaptam :))