Szerelmetes ​macskáim 10 csillagozás

Szerelmetes macskáim

A macskalélek egyszerre kiszámíthatatlan és kiszámítható. Ellentétek jellemzik: cica és tigris, hűséges családtag és önálló, öntörvényű személyiség, szeretetet ad és elvárja, hogy feltétel nélkül szeressék, féltékeny és önfeláldozó, figyelmes és önző. A Szerelmetes macskáim történetei, többek között A zenekedvelő cirmos, a Biztonsági gyerekzár, A nagybácsik, az Edzőtábor Szuszinak megható és humoros formában mesélik el mindezt.

A művek szerzői: Jack Canfield, Marty Becker, D. V. M., Carol Kline, Amy D. Shojai, Mark Victor Hansen

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Megható

Novella, Budapest, 2006
324 oldal · keménytáblás · ISBN: 9639442755 · Fordította: Sipos Katalin

Alizee>!
Szerelmetes macskáim

Nagyon jól jellemzi a cicceket a könyvben található sok kis novella. Jókat derültem, elgondolkodtam, meghatódtam, elszomorodtam. Sokféle történet, sokféle macska, gazda. Bár a könyv címe elég hatásvadász, és kell némi szentimentalista hangulat az olvasásához, de hát macskaszerető emberek írták macskaszeretőknek. És pont.

Zsófivy>!
Szerelmetes macskáim

Nagyon jó ez a könyv, minden macska szeretőnek csak ajánlani tudom. :)
Olyan igaz történetek vannak benne amik lelkileg hatnak az olvasóra és az összes alátámasztja azt az állítást, hogy a macskák nagyon tudják szeretni az embereket. :) Viszonylag részletes leírások vannak a könyvben, és fő céljuk minél jobban megszeretettni ezeket az imádnivaló házikedenceket. :)

Barbara81>!
Szerelmetes macskáim

Remek válogatáskötet, melyben a megtalálhatóak megható részek (különösen a Búcsú című fejezetben, ami az embernek rögtön a saját macskáját juttatja eszébe) és megmosolyogtató történetek, macskahőstettek, sorsszerű találkozások.