Karácsony 0 csillagozás

Szeghalmyné Ócsai Marianna – Szeghalmy Szilvia: Karácsony Szeghalmyné Ócsai Marianna – Szeghalmy Szilvia: Karácsony

Gyöngy-világ című sorozatunk ötödik kötetének átdolgozott változata a Karácsony.
Az ünnepi elôkészületeknek különös varázsa van minden családban. Ilyenkor mindenki ajándékokat készít és rejteget. A családtagok valamennyien tudják, kinek mi készül, de az érintett elôtt természetes a titoktartás. Még az utolsó pillanatban is meglepetések születnek, és sok-sok apró ötlet teszi hangulatossá és feledhetetlenné az ünnepet.
Könyvecskénk ehhez kíván segítséget nyújtani. Bohókás ötletek és komoly ajándékok is találhatók benne. Egyszerű, de mutatós ajándékokat, karácsonyfa- és ablakdíszeket készíthetünk kisebb gyermekeink segítségével, türelemtôl és kitartástól függôen pedig megpróbálkozhatunk a nehezebb figurák – télapó, krampusz, angyalka, karácsonyi szalvétagyűrű stb. – elkészítésével is.
Reméljük, hogy ez a könyv is sok ötletet ad ahhoz, hogy szeretteiknek, ismerôseiknek szép ajándékokat készítsenek.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Gyöngy-világ Lazi

Lazi, Szeged, 2008
48 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632670324 · Illusztrálta: Szeghalmyné Ócsai Marianna, Szeghalmy Szilvia
Lazi, Szeged, 2002
Lazi, Szeged, 2001