Természetgyógyász ​a családban 3 csillagozás

Nők kézikönyve – Ciklusok
Szarvas Nikolett Diána – Csuday Dóra: Természetgyógyász a családban

Nőnek lenni mindig is nagy kihívás volt, és egyben óriási áldás, hiszen képesek vagyunk életet adni egy apró emberi lénynek. A nők szervezete olyan, mint egy finoman hangolt rendszer – rendkívül bonyolult feladatok ellátására képes, viszont hihetetlenül érzékeny.
A Természetgyógyász a családban-sorozat második, Nők kézikönyve – Ciklusok című kötete hasznos tanácsokkal lát el minket, nőket, hogyan őrizhetjük meg szellemi-testi-lelki harmóniánkat, egészségünket, illetve mit tehetünk annak érdekében, hogy magunk is gyermekáldásban részesüljünk.
A szerzők, Szarvas Nikolett Diána és Csuday Dóra könyve praktikus segítséget nyújt abban, hogyan aknázzuk ki a természet egyedülállóan gazdag tárházát, és gyógyítsuk magunkat kíméletesen gyógynövények, apiterápiás szerek, azaz méhészeti termékek, illóolajok és a hatha jóga segítségével.

Scolar, Budapest, 2021

theodora>!
Szarvas Nikolett Diána – Csuday Dóra: Természetgyógyász a családban

Az új megjelenések között szúrtam ki ezt a könyvet, érdekelt a témája. Egy ideje már tudatosan figyelek a ciklusomra, már csak a hétköznapokat megkönnyítendő. Gyógyteákat is előszeretettel fogyasztom, ha úgy érzem szükségem valami plusz segítségre. A jóga pedig lassan egy éve – szinte – a mindennapjaim része. Ez a könyv pedig a fentiek kombinációja, ezért is volt érdekes olvasmány számomra!
Bővebben a blogon ;)

Szarvas Nikolett Diána – Csuday Dóra: Természetgyógyász a családban

Nagyszerű, hiánypótló kiadvány, már az előző kötet is hasznos volt. Azt hiszem, ezt is könnyen elérhető polcra kell raknom. ;) Természetesen többszörolvasós…

Ingryd>!

Nőnek lenni mindig is nagy kihívás volt – ma sincs ez másként –, és egyben óriási áldás, hiszen képesek vagyunk életet adni egy apró emberi lénynek.

5. oldal, Előszó

Ingryd>!

A természet mindent megad nekünk, csak tudni kell, hogy mit fogadjunk el tőle.