Unikornisok ​nagy mesekönyve 6 csillagozás

Szabó Zsolt: Unikornisok nagy mesekönyve

Ebben a különleges mesekönyvben feltárulnak az unikornisok legnagyobb titkai.
Ki őrzi a varázslatos Unikornis-völgyet?
Hogyan születtek a szárnyas pegazusok?
Miért adta át Csillagfény a koronáját az oroszlánnak?
Mi történt a nagy patafalvi pitepartin?
Hogyan óvta meg Tengerszem a tíz kicsi aranyszőrű tündérnyuszit?
Miként mentette meg Holdfürkész a Kerekerdőt a tüzes táltos paripától?
Ezekre és számos más kérdésre megkapod a választ, ha elolvasod az egyszarvúak elveszett meséit.

Szalay, Kisújszállás, 2019

HENGYE>!
Szabó Zsolt: Unikornisok nagy mesekönyve

Nekem nagyon tetszett, nagyon sokat tanultam belőle.
Több meséből áll a könyv, amik nem épülnek egymásra, de mégis apránként megismerjük az unikornisok történetét. Hogyan lett az oroszlán az állatok királya, hogyan lettek a pegazusok, stb. Teljesen hihetően van leírva . Az illusztráció is gyönyörű.
Nem ismertem az unikornisok világát amibe sokszor az unokáim által mégis belecsöppenek, ebben a könyvben nagyon sok kérdésre kaptam választ a szépen megírt mesék által.

unikornis83>!
Szabó Zsolt: Unikornisok nagy mesekönyve

Szuper mesekönyv, gyönyörű illusztráció, tanulságos történetek. 6 éves kislányom kedvence lett. Kár, hogy nem találtunk rá már korábban.

kittka>!
Szabó Zsolt: Unikornisok nagy mesekönyve

Nagyon jo mesekonyv. A torteneti szal jol atgondolt, logikusan felepitett, a gyerekek szamara teljesen hiheto. Jo magyarazatot ad arra, hogy mi tortent az unikornisokkal es hogy alakult ki a mai allatvilag egy resze.

Edina_Palotas_Dascal>!
Szabó Zsolt: Unikornisok nagy mesekönyve

Hatalmas hisztivel sikerült megszereznie magának ezt a könyvet.
Több rövidebb meséből áll a könyv, amelyik mind az unikornisokról szól. Sikerült így több új infót is kapni róluk, pl honnan jöttek, hol élnek most, miért az oroszlán az állatok királya, stb.
Sajnos a kislányom hamar ráunt és ezért haladtunk vele ilyen nehezen. Sok szempontból igaza is volt, mert hiányzott belőle az a varázslat, amivel ő megvan már szokva. Egyszóval képzelő erő szempontjából elég egyszerű volt a könyv. Lehet idősebb korban jobban lefoglalja.