Idézetek 34

Könyveslány P>!

Ha tanár lettem volna, magamat biztos nem két lógós lányra bízom a terem legtávolabbi sarkában.
A tesitanár azonban nem ért annyira a tanításhoz, mint én, mit lehet tenni.

Könyveslány P>!

Kényszerítenem kellett magamat, hogy újra a könyvre koncentráljak. Jó könyv. Tetszik. Mások is szeretik, és jó lesz a vége. Szeretni fogom. Akkor gyerünk, olvasd!

Zyta88>!

Úgy nézett rám, mintha azt mondtam volna, az Univerzum egy rózsaszín gumimaci köldöke.

Zyta88>!

– Ha így folytatod, percről percre elmesélem, milyen volt az éjszakám.
– Csak tizenhét vagyok – figyelmeztettem. „Ja, tényleg” képet vágott.

Zyta88>!

– Tegnap felhívott egy csaj. Elég régről ismerem, és hallotta, mi van Janóval. – Na, ne már! Halott pénz a legújabb videójában Janó sztoriját dolgozza fel? Mást már nem tudtam elképzelni, miért terjed ilyen gyorsan a dolog.

Zyta88>!

– Egyébként eléggé beszélnem kellene Esztivel – említettem meg, ha már témánál voltunk megint.
– Beszéljél – intézett el Janó.
– Beszélnék, de nem tudok.
– Úgy kell, hogy odamész, és ráokádod a kérdéseidet. Ahogy szoktad – okított Janó csak úgy kedvesen.

Zyta88>!

Bocs, a tesóm nem hagy békén. Neked meg azt üzeni, hogy ne velem dumáljál, hanem a szelfis csajt keresd már meg neki.
Mondd meg neki, hogy mást se csinálok.
Azt üzeni, hogy jól megnézett engem, és biztos benne, hogy nem én vagyok az a csaj, szóval nincs miért velem dumálnod. Mondtam neki, hogy ezt én jobban tudom nála, és ne szóljon bele. De azt ugye tudod, hogy nem vagyok az a csaj?

Zyta88>!

– Márk sem mondott semmit?
– Szokott mondani dolgokat, de általában nem figyelek oda – felelte Karesz.

Zyta88>!

Biztos, mert vizuális típus vagyok, vagy mert azt reméltem, a képpel gyorsabban végzek, mint magával a word-fájllal, ami biztos jó hosszú lesz, azt nyitottam meg először, magamban elmerengve, mekkora lenne már, ha egy szelfi lenne, amit a pendrive-os magáról csinált. De komolyan.
És a monitoromat betöltötte egy szelfi. A baj az, hogy sajna egy pillanatig nem hittem, hogy a pendrive-osról készült.

Laura_Bakos>!

– Eltévedtél? – mordult rám amolyan osztálytársi szeretettől vezérelve.
– Vonz ez a hely, mint a mágnes – mondtam. – Tesód?
Igen, ez színtiszta déjá vu.
– Fogd már fel, hogy nem vagy az esete – mér végig.
– A kitartásom az erősségem, azzal hódítok, ne írj le olyan gyorsan. – …