Értékelések 24

Könyveslány P>!
Szabó Tünde: Gázolás

Az eddigi legjobb rész a sorozatból. Izgalmas, haladnak a szálak, simán fenntartja a figyelmet és az érdeklődést a jól adagolt információkkal. Nagyon szerettem az iskolai élet jeleneteit és nagyon tetszett, hogy a mostani „fő” ügy is egy tényleg iskolai jellegű eset volt a házi dolgozattal. A szalagavatós és osztály karácsonyos részek különösen a szívem csücskei lettek, egy az egyben felidézték a saját élményeket :-D. Jöhet a záró rész!

Zyta88>!
Szabó Tünde: Gázolás

Annyira nem bírtam magammal, hogy közben már az utolsó kötetet is eolvastam, áldom az eszem, hogy még utolsó pillanatbn kivettem a könyvtárból. De vissza a 4.-hez. A szokásosnál is izgalmasabb volt ez a rész, bár Adrienn apukájának az ügyére kevéssé fókuszáltunk, de cserébe végére jártunk a gázolós sztorinak, ami közelebb vitt Balázshoz. Megint nagyon tetszett, ahogy Adrienn szépen rakta össze a darabkákat, spoiler
Azt is bírtam, hogy Krisztián megint segített, mindig jók a párbeszédeik Adriennel. Janó sok szereplésének is örültem, azon is tudok mosolyogni, ahogy ők oltogatják egymást Adriennel. És ugyan semmitmondónak tűnik ez a házidoga (azért sem hádé :D) ügy, de engem az is lekötött annyira, mint a másik szál. spoiler
Nagyon olvasatta magát ez a rész, továbbra is kedvenc a sorozat. Adrienn, Karesz és Márk baromi erős hármas, és hatalmas köszönet érte, hogy szerelmi háromszög még halványan sem merül fel.

nagara>!
Szabó Tünde: Gázolás

Gyorsan haladtam vele, izgalmas, csak azt sajnáltam, hogy a szerelmi szál nagyon elbújt és rövid. Várom a befejező kötetet, hogy fény derüljön mindenre…

klaratakacs P>!
Szabó Tünde: Gázolás

Sajnos ez a rész gyakorlatilag egy helyben topogott, a legnagyobb gond az volt, hogy spoiler. Kicsit felvillant Adrienn éles esze, de inkább csak jöttek mentek a szereplők (jajj de sok van, persze a kedvencemből, Kareszból meg kevés), a történet meg állt egyhelyben. Persze az utolsó öt oldal olvastatta magát, és remek a függővég, de kár volt ennyire elnyújtani.