Tükörcicák 57 csillagozás

Szabó T. Anna: Tükörcicák Szabó T. Anna: Tükörcicák

Püspökkenyér bácsi egy óriási edénytornyot egyensúlyoz a kezében. Cila és Laci, az ikercicák fogócskáznak a konyhában. Ráadásul a cukrászmester ikerlányainak szülinapja lesz, tortát kell sütni! A cicák betűket és számokat formálnak a tortára marcipánból, méghozzá úgy, hogy a most olvasni tanuló gyerekek is sikerrel elolvashassák a feliratokat.
Szabó T. Anna finom humorú rímei és Maul Ági játékos kedvű illusztrációi garantálják a színvonalas szórakozást az olvasáshoz, felolvasáshoz.

Eredeti megjelenés éve: 2013

Tessloff és Babilon, Budapest, 2013
32 oldal · ISBN: 9789632942506 · Illusztrálta: Maul Ági

ziara>!
Szabó T. Anna: Tükörcicák

Cicaszeretőknek, versszeretőknek, kezdő olvasóknak feltétlenül ajánlott! Szuper illusztrációk, kedves történet, cuki vers! Szerettük!!!!

kratas P>!
Szabó T. Anna: Tükörcicák

Cuki cicák, aranyos versikék, nekem ennyi bőven elég :)

TitokMondó>!
Szabó T. Anna: Tükörcicák

Karácsonyi ajándék a kisebbik fiamnak. Vajon hányszor fogjuk még elolvasni? Most pl rögtön kezdem újra :D Cila cica Laci cica Cuki cica :D

Sisyll>!
Szabó T. Anna: Tükörcicák

Gyermekeink még nincsenek, de két kis tündér dobozlakó akad nálunk is. Estére tuti felolvasom nekik :D

Édes mese egyébként :)

Nienna001 P>!
Szabó T. Anna: Tükörcicák

Öhm. Ezt a könyvet nem nagyon tudom értékelni, mivel mesésnek mesés volt, de valahogy nem állt össze a dolog. Az illusztrációk se tetszettek túlzottan. Gyerekkönyvtári olvasás volt.

Jeffi P>!
Szabó T. Anna: Tükörcicák

Olvastam egy Tükörcicákat, Szabó T. Annától. Bevallom ez volt az első könyvem tőle, ismeretlennek számít a neve számomra. Ugyan a macskák sem éppen a szerelmeim, de azért nem is utálom őket, így adott volt, hogy velem jönnek haza a gyermekkönyvtárból. Nem mondom, hogy megbántam, hogy elolvastam, és biztos vagyok benne, hogy azoknak akiknek szánták (kisgyerekek, lehetőleg ikrek, lehetőleg macskaszeretőek), azoknak nagyon fog tetszeni. A rajzokkal annyira nagyon nem vagyok kibékülve. Valahogy úgy érzem, hogy kissé, túl „művészien összecsapott“, ami persze szintén a célközönségnek tetszeni fog, nekem annyira nem. (Fene az ízlésemet, hogy Szegedi Katalin és Pásztohy Pankán csiszolódott :D)

Beatrix_Farkas>!
Szabó T. Anna: Tükörcicák

Kisebbik lányom kedvence. Én is nagyon élvezem olvasni, dallamos, kedves, szórakoztató.

meseanyu P>!
Szabó T. Anna: Tükörcicák

Elolvastam ma reggel a Sparban, és nagyon tetszett, végig mosolyogtam, jól indult tőle a napom. A rímek számomra néha megbicsaklanak, de a történet nagyon kis helyes, meg a rajzok is, amire készült, vagyis az olvasás gyakorlására tökéletes szerintem.

moncsicsi83>!
Szabó T. Anna: Tükörcicák

Aranyos, rímes kis történet, az illusztrációk is jók.

Ottivilága>!

A két cica most már örül.
Kíváncsian néznek körül.
Aztán indulnak nagy bátran
rosszalkodni a konyhában.

Terka6>!

Cili cica egyet gondol,
meglegyinti Lacit jobbról.
Laci visszaadja szépen:
ő meg balról törli képen.

CissyWho>!

Macska mancsa