Euro ​Angol Felsőfokú nyelvvizsga gyakorlófeladatok 2 csillagozás

Szabó Péter: Euro Angol Felsőfokú nyelvvizsga gyakorlófeladatok Szabó Péter: Euro Angol Felsőfokú nyelvvizsga gyakorlófeladatok

A könyv öt teljes feladatsort tartalmaz az EURO angol egynyelvű felsőfokú nyelvvizsgára való felkészüléshez. A feladatsorok az EURO vizsgaközpont szakmai támogatásával és ellenőrzésével készültek, és megfelelnek a nyelvvizsga követelményrendszerének.
A Bevezető részletesen leírja a vizsga részeit, a Skills Practice „bemelegítő feladatai” segítik a feladatsorok megoldására való ráhangolódást, valamint bemutatja azokat a részkészségeket, amiket érdemes elsajátítani a felkészülés során.
Megoldókulcs biztosítja az önellenőrzést.
A hanganyag a https://akademiai.hu/ weboldalról a virtuális melléklet menüpontban a kötetben található egyedi kód segítségével tölthető le

Akadémiai, Budapest, 2017

DaTa>!
Szabó Péter: Euro Angol Felsőfokú nyelvvizsga gyakorlófeladatok

Öt komplett felsőfokú teszt van benne megoldásokkal, illetve néhány oldalnyi ráhangoló/felkészítő feladattal az elején. Én ezt tulajdonképpen egészen szerettem. Szombaton kiderül, mennyire sikerült begyakorolni a feladattípusokat :)