Észlelések 43

Stussy>!

Szabó Magda: Abigél

2020.10.08 7.30-kor fejkendős lány 75-ös trolin a Hősök terénél.

Amrita IP>!

Szabó Magda: Abigél

Öt körül, kétcopfos, meghatározhatatlan korú barna lány kezében láttam, 47-es villamos Fonyód utca megállónál ment át a zebrán.

Laeken>!

Szabó Magda: Abigél

2020. március 9-én, három, tizenkét év körüli kislány utazott a 204-es buszon. Lehet barátnők voltak, de az is lehet, hogy csak osztálytársak. A négyes ülésen foglaltak helyet. Az egyik lány, aki egyedül ült a többivel szemben, Szabó Magda: Abigél című könyvét olvasta. A másik két lány csacsogásába, csak néha-néha szólt bele. Megsajnáltam a kislányt, mivel ő nem vette észre ( lehajtott fejjel olvasott), hogy a kettő vele szemben ülő pofákat vágott felé….

Alvarando P>!

(1731)
2019.11.22 14.49
Most olvassa az Alacska úti lakótelep felé közlekedő 282E buszon egy szőkésbarna hajú szemüveges lány. Mellette álltam meg az állomáson, már ott állva olvasott, majd a busz beállása után ülve folytatta. Az észlelés viszonylag könnyű volt.

Alvarando P>!

(1184)
2019.05.23 9.18
A Mechwart liget villamosmegállójában olvasta egy elegánsan öltözött fekete hajú férfi a rózsaszín borítójú kiadást. A 4-es villamosról szállt le, és vélhetően a Savoya Park felé közlekedő 17-es villamost várta. Gyorsan körbejárták míog nem ért be a villamoson és egyből felismertem a könyvet.

sztinus>!

Szabó Magda: Abigél

2018. 08.11. Egy nagylány betegünk asztalán hever, azt mondja még nem kezdett bele, de javasoltuk, hogy olvassa,nem fog csalódni.
Gyönyörű ez a borító!!

Timi_T P>!

Szabó Magda: Abigél

Az 1982-es kiadást olvasta ma egy fiatal lány a Tökölre tartó H6-os héven 15:20-tól

Mary_Mallory_Elouise>!

Szabó Magda: Abigél

Ma reggel olvasta a mellettem ülő szőke hajú lány a Latorca IC-n, ami a Nyugatiból Debrecen felé robogott 8 és 10 között. Rögtön észrevettem, hogy milyen remek könyvet olvasgat és nem tudtam megállni szó nélkül. Váltottunk pár szót Szabó Magda könyveiről, meg az aznapi matek vizsgámról. :)
Rögtön jobb kedvre hangolódtam. :)

gyberna>!

Szabó Magda: Abigél

3/4 10 és 10 között szállt ma le egy lány a Déli pályaudvarnál a 2-es metróról, kezében a könyvvel. Nem tudom, mikor szállhatott fel, mert én is el voltam merülve a saját dolgaimban, de biztosan olvasta a könyvet, mert mikor felállt az ülésről, akkor csukta be.
Nagyon szép, hosszú, barna, hullámos haja volt, sötétzöld strandponcsó-tunikaszerű felsőt hordott, a táskája pedig lila-kék Quechua volt. Akár a Balatonra is indulhatott volna, pont úgy volt felöltözve, mint aki strandra készül, ám ahhoz kevés volt nála a cók-mók :)

virezma P>!

Szabó Magda: Abigél

Most olvassa a Gellért téri villamosmegállóban egy lány. Fekete felső, fekete nadrág, arany szandál, gyöngy karkötő, lófarok.