Szabó Lajos (szerk.)

Meríts! 1 csillagozás

Meditációk és imádságok fiataloknak
Szabó Lajos (szerk.): Meríts!
Luther, Budapest, 2012

pelika_Bp>!

Köszönjük nektek, drága celebek, hogy minden reggel biztositotok arról, hogy világunk még mindig olyan egyszerü, primitiv, szellemtelen, mint amikor aludni tértünk. Amig rólatok hallunk, addig nem a háborús hirek, éhezés, rabszolgatartás, tömegszerencsétlenség, természeti pusztulás a téma, csak a ti sekélyes életetek. Köszönjük, hogy megtudhatjuk, amikor felszedtek magatokra néhány kilót, amikor átmentek az utca másik oldalára újságot venni, amikor kimentek a strandra, amikor máshogy viselitek a frizurátokat, mert ilyenkor arra gondolunk, milyen jó nekünk, hogy nem követnek minket buta újságirók, szerencsétlen pillanatainkra éhes fotósok, meg egyáltalán milyen jó, hogy békén élhetjük az életünket.
Örülünk, amikor látunk titeket nyilatkozni, mert büszkék leszünk arra, hogy nem is olyan alacsony szintü az olvasottságunk, a beszédstilusunk szinte kifinomult, szókincsünk jóval nagyobb a tiéteknél, és általában egész türhetően gondolkodunk a világ dolgairól.
Hálásak vagyunk, amikor valami csúnya dolog történik veletek, mert ilyenkor megnyugszunk, hogy a mi életünk nagyjából rendben van.

Szabó Lajos (szerk.): Meríts! Meditációk és imádságok fiataloknak