Szívszaggató 7 csillagozás

Szabó Kata: Szívszaggató

Nem ​kell költészet szeretőnek lenni ahhoz, hogy Szabó Kata versei meghódítsák a szíved. Mindenkinek meg van a maga története, az enyém és másoké ott van közötte… /Boróka/

Kata verseit azoknak ajánlom, akik valamiért elkanyarodtak a versek világától, vagy régebben nem olvastak. Hihetetlen, mennyire személyhez szólók és lelket érintőek a versei. Én neki köszönhetem, hogy újra versimádó lettem. Köszönöm. /Abby Winter/

Imádom Kata verseit! Ajánlom mindenkinek a költészetét, mert lenyügőzőek és bearanyozzák a szürke hétköznapokat.
Felkértem, hogy írjon az esküvői meghívónkra idézetet, amely végül minden elképzelésemet túlszárnyalta. Csodás és szívhez szóló sorokat kaptam.
/Unger Zsófi/

Kata versei tele vannak érzelemmel, melyek bársonyként simogatják az ember lelkét. Amikben megragadja a pillanatot, magával sodorja az olvasót. Olyan világot varázsol körénk, ahonnan soha nem akarunk kitörni. Ez Szabó Kata! Aki verseivel színt visz a legsötétebb… (tovább)

Fényes_Niki I
Szabó Kata: Szívszaggató

Írtak már sok szépet és jót Kata verseiről. Nem írok semmit újat, azzal, hogy nagyon tetszett. Csupa érzelem. Ez volt az első veres kötet, amit olvastam. De nem is ezt akartam írni(bár szerettem volna megdicséri a költőnőt.) Elolvasta a lányom is, aki ismer engem tudja, hogy a lányom autista. Köszönöm Kata, hogy a verseid megnyugtatták őt. Köszönöm, azt, a jól eső érzést, amit kiváltott belőle a köteted. Nem tudom mennyire értette, mert vannak dolgok, amik megfejtetlenül maradnak nála. De megmozgattál benne valami, és ezért hálás vagyok! Köszönöm.

Ferencnè_Kővàri P
Szabó Kata: Szívszaggató

Költészet és versszeretőnek tartom magamat, így természetesen Kata előző kötetei is a birtokomban vannak. Nagyon vártam az új kötet megjelenését, mert volt szerencsém megismerni a benne lévők egyikét-másikát.
Találónak érzem a címválasztást, mert olyan érzelmeket sorakoztat fel a műben, amelyekkel a csillagokig emel, de a porba is súlyt. Bármelyikünk azonosulni tud vele, mert biztos, hogy átélt már hasonlókat az élete során. Boldogság, szerelem, vágy, és csalódások sorozata az életünk, s ő ezt olvasható, könnyen emészthető formában tárja elénk a versei által. Érzelmi hullámvasúton veszünk részt a kötet forgatása közben, s mi magunk is megperzselődünk, ahogy átadja az érzéseit.
Gratulálok a kötethez és remélem még sokszor és sokat olvashatok a költőnő tollából!

Viktória_Kiss_3
Szabó Kata: Szívszaggató

Kata szokásához híven valami fantasztikusat alkotott ismét! Csodálatos versek egy kiválló szerző tollából! Csak gratulálni tudok! Írj még sok-sok ilyen gyönyörű, érzelmes verset! :)

Kattog a mutató

Nézd, hogy rohan az idő,
nem vár, tovaszáll.

megáll a mutatója.

Életem alkonyán
egyedül ér el a vég.
Egy lány voltam csupán,
ki vágyta, hogy szeressék.

Te vagy, s Te leszel
a minden, míg szívem dobban.
Szeretlek mindig,
nagyon, s egyre jobban.

Csak csendben súgom el
szép dalát szívemnek,
vallomásom csak Neked,
hogy mennyire szeretlek!

Mimi_Taylor I

Perzselő könnycsepp folyik le arcomon,
emlékek múlnak, mint lábnyom a homokon.
Elmossa a tenger, semmivé lesz minden,
semmivé válik, ahogy földet ér a könnyem.