Szerelem, ​szex, gyengédség (Sanyi a bagoly 2.) 46 csillagozás

Szerelem, szex, gyengédség.
Három szó, ami meghatározza életünk jelentős részét. Szerelemről álmodozunk, várjuk a poszterekkel teleragasztott szobánkban. Aggódva figyeljük koncert közben, hogy visszatalál-e hozzánk a sörökkel.
Izgatottan lessük a monitort, és várunk egy jelre. Aztán fáradtan pislogunk a tévé előtt, és várjuk, hogy hazaérjen az irodából.
Várjuk egész életünkben.
Ha nem várunk és keressük a szerelmet, általában csak a szexet találjuk meg. Lelki egyensúlyunk egyik fontos pillére általában elérhető számunkra. Biztató.
Szerencsés esetben a szerelem hozza magával a szexet, és a gyengédség megkérdezi:
– Tudod, mi a legjobb?
– Mi?
– Mi.

Eredeti megjelenés éve: 2015

Cs_N_Kinga P>!
Szabó Evu: Szerelem, szex, gyengédség

Igazából nem is tudom mi is akart ez a pici kötet lenni, de egy biztos, végig remekül szórakoztam rajta:DDD Ezért jár a négy és fél csillag. A fél csillag a rövidsége miatt került levonásra, illetve a vége miatt. Már megint nem kaptam választ:))

Judyt I>!
Szabó Evu: Szerelem, szex, gyengédség

Nem mondom, hogy nem maradt apró hiányérzetem, de mégis jár az öt csillag. Mégpedig azért, mert szórakoztató kis könyvecske ez, Evu haláli rajzaival, szövegével, Petőfi Sándor, Szabó Lőrinc és Ady Endre idézetekkel és akárhogy is nézem, bizony vicces köntösbe csomagolt igazságokkal. ♥

ancsee P>!
Szabó Evu: Szerelem, szex, gyengédség

Ez sokkal érzelmesebb volt, mint az első rész, de ez várható is volt a cím után. Tetszettek az elválasztó versek, igazán feldobta. Ráadásul a kedvenc Ady versem részlete is szerepel benne *-* A rajzokat még mindig imádom! :) Az előző részén többet nevettem, ez inkább a csendben mosolygós kategória.

Aurore>!
Szabó Evu: Szerelem, szex, gyengédség

Hát bizony, bizony, Sanyikám, már a régi bölcsek is megmondták vala, hogy a szerelem a legnagyobb tanító.

csakegyluca>!
Szabó Evu: Szerelem, szex, gyengédség

Kicsit nehéz erről írnom, mert még tényleg nem írtam ilyenről soha itt a molyon. Annak ellenére, hogy az elején kicsit féltem tőle, hogy mi fog kisűlni ebből, nem volt rossz. Tele volt viccel. A kedvencem belőle egy Petőfi Sándor idézet volt és spoiler egy raktárvásáron vettem 200.-ftért. Ami először megtetszett benne, akkor az a borító selymessége volt.

negoti P>!
Szabó Evu: Szerelem, szex, gyengédség

off Rövid könyvecske, én mondjuk nem adtam volna ki keménytáblás borítóval, de ez mellékes. A témája és a kivitelezése is aranyos meg vicces. A rajzok meg magukért beszélnek. A rózsaszín borító kicsit émelyítő, szerintem, a szerelemnek nem kellene feltétlenül ehhez a „cuki” színhez tartoznia, de ismétlem, ki vagyok én, hogy kritizáljak?

Molymacska >!
Szabó Evu: Szerelem, szex, gyengédség

Párkapcsolati krízisekben segített! Először mikor megláttam a boltban, azt gondoltam, nekem ezt meg kell venni, majd elolvastam, és… máris nem volt annyira szörnyű az élet a világmindenség, de még a pasi sem. Örültem a könyvecskének nagyon, hogy el tudtam olvasni, a poénok viccesek (és a valóságon alapulnak… tényleg :D )

diamondfox>!
Szabó Evu: Szerelem, szex, gyengédség

Ahhhw. :3 Én régóta követem már Evu munkásságát, vagyis Sanyit és emlékszem, hogy meglepődtem, amikor felbukkant egy másik fél is. Egy szerelmi szál… és annyira egyszerűen tiszta ez a pár gondolat ebben a részben, hogy muszáj 5 csillagot adni rá. ♥

JPityu I>!
Szabó Evu: Szerelem, szex, gyengédség

Sanyi a bagoly még mindig jó. Ez is jó volt, csak túl rózsaszín. A rózsaszínt nem szeretem.

Algernon P>!

– El kéne mosogatni valakinek!
– Döntsük el kő, papír, ollóval!
KŐ, PAPÍÍÍR, OOOOOOLLLÓ!
KŐŐŐ!
– Ez mégis mi a franc?
– Fénykard. Nyertem!

Kapcsolódó szócikkek: Csillagok háborúja
Algernon P>!

Ha örökre leállna az internet, úgy érzem, veled kibírnám!

BakosJuci>!

MIÉRT KELL NEKED AZ EGÉSZ ÁGYAT ELFOGLALNI?
Éjszaka, tudat alatt mindenkiben felébred a hódítási vágy. Van, akiben pedig egyenesen a területhódítási vágy. Ilyenkor a zökkenőmentesnek induló kiskiflizésből valaki mindig kétkilós parasztkenyérnek kezdi érezni magát, és őrült dagadásba kezd.

Adriána>!

Gondolom, ismered azt a bizonyos „mi lett volna, ha” érzést. Amikor ott volt a másik, de nem mondtál semmit, mert idióta voltál.

Adriána>!

Az érintés serkenti a vérkeringést, erősíti a szívet, csökkenti a vérnyomást, oldja a feszült izmokat, csillapítja a fájdalmat, nagyobb önbizalmat ad és fiatalít.
Szóval elég nagy szükséged van a simogatásra, hogy jól érezd magad. Simogatni és érinteni pedig ezerféle módon lehet.

Mindenki tudja ezt, akinek van érintőképernyős telefonja.

Sanyi a bagoly sorozat · Összehasonlítás