Tűzliliom 7 csillagozás

Syndie Maison: Tűzliliom Syndie Maison: Tűzliliom

Sok halál vár rád gyermekem, de ne félj, az élet mindig visszatér hozzád… – jósolja egy cigányasszony a szeplős, vörös hajú kislánynak. Annak a gyermeknek, aki az anyjától még sohasem hallotta a nevét, mert csak „ronda kis béka” volt neki mindig. Akit az apja már akkor elhagyott, mielőtt megszületett, akit a mostohája tizenegy évesen megrontott, s aki már tizennégy évesen az utcán kereste meg a kábítószerre a pénzt. Ártatlan gyermeklelke, akinek neve sem volt, meghalt. Megölték, akiktől segítséget remélt, de Meggie nevet adva neki becsapták. S meghalt majdnem a teste is a túladagolt herointól.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Florence Könyvek STB Könyvek

Csengőkert, Kistarcsa, 2013
Csengőkert, Kistarcsa, 2013
256 oldal · ISBN: 9786155130717 · Fordította: T. Szűcs Györgyi
STB Könyvek, Kistarcsa, 2009
252 oldal · ISBN: 9789632590448 · Fordította: T. Szűcs Györgyi

Paulina_Sándorné P>!
Syndie Maison: Tűzliliom

Izgalmas krimit kaptam, bár nem ezt vártam a fülszöveg elolvasása után. Nagyon tetszett, ahogy az író vezette a történetet. Egy jó darabig én is kételkedtem Delízia spoiler, mivel egyértelműnek tűntek a bizonyítékok. Tetszett, ahogy egymás mellett kötött ki Delízia és Simon. Nagyon nehéz múltat írt a lánynak az író.

szuzii>!
Syndie Maison: Tűzliliom

Nagyon izgalmas történet. Kíváncsi voltam a végére majdnem fellapoztam, de inkább megvártam míg odaérek. :-)

Grox>!

Ha reménykedni sem tudnék, mi maradna, amiért érdemes lenne küzdenem?

Grox>!

Nem akarok szökni a múltam elől, le akarom győzni, hogy ne üldözhessen, hogy úgy élhessek, ahogy élni szeretnék.

Grox>!

az élet csak álom, amiből felébreszt a halál