!

Rabul ​ejtve (Crossfire 4.) 28 csillagozás

Book24 · 3.999 Ft –16% 3.359 Ft
2.800 Ft-tólMolyok eladó könyvei
Könyvtár

Végre itt a nemzetközi sikersorozat várva várt 4. része: Eva és Gideon szenvedélyes szerelmének története folytatódik

Gideon angyalkának hív, pedig ő a csoda az életemben. Az én gyönyörű, sebzett harcosom, aki elszántan küzd, hogy lemészárolja a démonjaimat, de a sajátjaival nem akar szembenézni.
Fogadalmunknak még jobban össze kellett volna kovácsolnia bennünket, ám ehelyett felszaggatta a régi sebeket, felszínre hozta a fájdalmat, a bizonytalanságot. Éreztem, hogy Gideon kicsúszik a kezem közül, hogy legszörnyűbb félelmeim valóra válnak, hogy elveszítjük egymást…
Életünk legboldogabb időszakára árnyékot vetett a múltja, és pusztulással fenyegetett mindent, amiért olyan keményen megdolgoztunk. Borzasztó válaszút elé kerültünk: vagy az ismerős, biztonságos lét, amit megismerkedésünk előtt éltünk, vagy a harc egy olyan jövőért, ami hirtelen lehetetlen, reménytelen álomnak tűnik…

Eredeti mű: Sylvia Day: Captivated by You

Athenaeum, Budapest, 2017
400 oldal · ISBN: 9789632936741 · Fordította: Goitein Veronika
Athenaeum, Budapest, 2017
400 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632935928 · Fordította: Goitein Veronika

Gideon Cross

Tamlilla
Sylvia Day: Rabul ejtve

Legalább annyira tetszett, mint az előző részek.
Gideon és Eva küzdenek a szerelmükért, a kapcsolatukért, miközben több oldalról is támadják őket. Sokan vannak, akik jobban örülnének, ha nem lennének együtt és nagyon kevesen, akik őszintén mellettük állnak. Tapasztalatlanok a párkapcsolatok terén és hibáznak, amit a másik fél nehezen kezel.
Hiába a nagy szerelem, talán ez nem mindig elég…
Én drukkolok nekik és nagyon várom a következő részt, mert akárhogy is van, nekem ez egy kedvenc sorozat lesz.

SzAngelika
Sylvia Day: Rabul ejtve

„A házasság nem arról szól, mennyire erősek a felek külön-külön. Hanem arról, mennyire erősek együtt, és arról, hogy felváltva cipelik a terheket.”

Sylvia Day még mindig magával ragadóan élvezetesen szövi a szavakat, és vérforralóan tüzes erotikus jelenetekben sincs hiány. Ugyanakkor nagy kár, hogy képtelen lemondani a mellékszereplői gárda drámázásának túlrészletezéséről, ráadásul ismét ott motoszkált bennem, hogy mintha ugyanazokat a hibaköröket futnák a szerelmesek, s mi csupán egy hosszúra nyúlt közjátékhoz asszisztálnánk. A jó hír viszont, hogy bár a könyv utolsó pár fejezetéig kellett várni rá, de végül csak sikerült egyről a kettőre lépnie Gideon & Eva kapcsolatának, plusz ezúttal a főhős gondolataiba is bepillantást nyerhettünk.

Bővebben: http://angelikablogja.blogspot.hu/2017/03/sylvia-day-ca…

catilde P
Sylvia Day: Rabul ejtve

Ó mi volt ez? Ennyit várni a folytatásra és ez kapom. Grr. Igazából nem történik semmi különös veszekedés a köbön és spoiler Azt gondoltam, hogy ha összeházasodnak, akkor nem lesz annyi veszekedés, de csak több lett.
Egy pozitív, hogy váltott szemszög van.

Mariann_Patakiné
Sylvia Day: Rabul ejtve

Birtoklás, birtoklás, birtoklás…… .
Hódítás, behódolás……Mesterfokon.
Ebben a kötetben sok minden nem történt, jobbára csak veszekedés.
Az első pár oldal után érezhető a sajátos hangulata.
Talán azért a fél csillag levonás, mert semmi meglepő nem történt benne az előző kötetekkel ellentétben.
A lezáráshoz lesz még egy 5.rész, várom nagyon.
Egy apró megjegyzés :
Még mindig vannak olyanok, akik elolvassák és lehúzzák, pedig tudhatnák mit várhatnak el ettől a sorozattól.
Mert véleményem szerint az első rész után el lehet dönteni, hogy érdekel-e ez a téma vagy sem.
Innentől ha kíváncsiak vagyunk rá, akkor minden résszel egy kicsit előbbre jutunk a titkok és miértek megfejtéséhez.
Legalábbis ez az én véleményem.
Az előző részeket nem értékeltem itt a molyon, így újraolvasás lesz .

Cat8
Sylvia Day: Rabul ejtve

Ez a klasszikus boldogan éltelk míg meg nem haltak esküvőt követően történő események, de hogy ennyi korábbi szerető, jelenlegi barátok és családtagok, aki nem akarja, hogy együtt legyenek.

Vérforraló szerelmei jelenetek, veszekedések majd kibékülő szex. Végül Eva elköltözik.

A sorozat befejező részét nagyon vártam, de ez sem lett a záró rész.

Molina
Sylvia Day: Rabul ejtve

Emlékszem, amikor először olvastam Sylvia Day Crossfire sorozatát, imádtam… de csupa nagy betűvel IMÁDTAM… jobbnak tartottam a Szürke ötven árnyalatánál… aztán idővel újraolvastam, amikor a moly-on regisztráltam és volt valami kihívás hozzá. Azóta se emlékszem pontosan már mi volt benne, és amiket írtam róla, azok se sokat segítettek. De most itt volt a várva várt negyedik rész, amiért hálás vagyok az Atheneum kiadónak, hisz egy nyereményjáték útján vehettem kezembe a kötetet, pedig épp meg akartam venni. Bár ne került volna soha a kezembe! Alapból minek kellett ez a negyedik rész?! És lesz majd ötödik is?! Meg mi a fene volt ez az egész?! Ez a váltott nézőpontok és a rengeteg szex… nem vagyok prűd és szeretem az ilyen témájú könyveket, de már csömöröm volt a sok együttléttől… hogy Angyalka mindig készen állt, és Gideon így mutatta ki, hogy szereti a feleségét. Alapból ez az Angyalkázás kikészített! És akkor semmi nem is történt úgy igazán, de komolyan! Teltek a napok, hatalmas farok, azonnal benedvesedő lukak… már bocsánat, hogy így írom… de ennyi volt az egész. Rémálmok, külön alvások, kefélés… exbarátnők, uralkodás a másik felett és persze ezt Eva élvezte, főleg amit a liftben művelt Vele Gideon… na most hölgyeim, őszintén! Ha a pasink ilyet művelne velünk, nem jelentenénk fel mondjuk, vagy vernénk agyon egy szívlapáttal, hátha élvezi?! Nem akarok átmenni feministába, de az baromira gáz volt! A szexhinta meg már csak pont volt azon a bizonyos i betűn. Ha el kéne mondani miről szót ez a negyedik rész, nem tudnám. Komolyan mondom, pedig most fejeztem be, de fogalmam nincs mit olvastam. Volt benne egy nő, meg egy pasi, akik egymás nélkül nem tudnak élni, de ha együtt vannak csak kefélnek, mint a nyulak… ja és ott van Cary, a meleg barát. Nem a melegségével van a bajom, hanem a mártír szerepével. Felcsinál egy lányt, aztán ő az áldozat, amiért a pasi, akivel kavart közben a csaj mellett, nem képes vele maradni. Mi van?! De most komolyan! Mi a fene van?! És lesz majd folytatás is vajon?! Mert baromira béna vége lett… mármint végre történt valami. De ha a következő rész is ilyen lesz, inkább ne legyen. Gideon sérült, Eva sérült és olykor hisztis, és ennyi. Ezt kár volt megírni, sajnálom. És a két és fél csillag is még nagyon jószívű pontozás volt tőlem, de hát a régi részek miatt kapott csak jobb minősítést ez a kötet.

Csilla_Malontai
Sylvia Day: Rabul ejtve

Hát ez nagyon gyengére sikerült, pedig sokat és nagyon vártam a magyar megjelenésre. Semmi történés,lapos és unalmas volt. Elképzelni nem tudom mi lesz az 5. részben, de annyira nem is érdekel. Amennyire jó volt az első 3… többet vártam…

dynamail
Sylvia Day: Rabul ejtve

Az a helyzet, hogy többet vártam. Szerintem Gideonék történetének egy trilógiának kellett volna lennie. Amennyire ütős volt az első és a második rész, annyira húzzuk el a történetet a 3. és a 4. rész. Eva mintha komolyodna, és egyre felnőttesebb megmozdulásai vannak, Gideon viszont mintha fejlődne vissza. Végre a befejezést várom….

tavida
Sylvia Day: Rabul ejtve

Még mindig szuper párosnak tartom őket, de már vártam a befejezést ami persze elmaradt:)
Sok minden ebben a részben nem történt ,bízom benne , hogy hamar itt lesz az 5. rèsz .

lizzyke21

Hozzájuk léptem, és hátba böktem Arast.
-Hagyd abba a nyáladzást.
-Nagyon vicces, Cross. Seggfej! -vágott vissza.
Eva nevetve nekem dőlt èn pedig átöleltem a vállát.
-Jó látni, hogy a munkatársai nem fèlnek tőle – mondta.
Arash kacsintott. Nyíltan flörtölt vele.
-Ismerem a fickót.
-Tènyleg? Akkor meséljen!
-Na ne – hàborogtam.
-Nagyfiú, ne rontsd el a mulatságot!
-Úgy van, nagyfiú – gúnyolódott Arash. – Vègül is mi rejtegetnivalód lenne?
-A holttested – mosolyogtam rá.
-Látja, mit kell elviselnem? – nézett sóhajtva a feleségemre Arash.

Pandalin

Szinte semmit nem tudtam a párkapcsolatokról, de az azért eléggé magától értetődő volt, hogy egy haragos asszonynak engedni kell. Főleg, ha az ember abban reménykedik, hogy hamarosan szexelhet, márpedig én abban reménykedtem.

Kapcsolódó szócikkek: Gideon Cross