Mr. ​Frost – A megtört szerető 75 csillagozás

Sylvia Day: Mr. Frost – A megtört szerető

„Egy ​érzelmileg túlfűtött történet, amely magával sodor és eléri a célját.” – Kirkus Reviews
„Kifinomult, magával ragadó, okos és édes.” – The Irish Independent
Korábban sosem gondoltam volna, hogy egyszer itt találom magam. De most mégis megállapodtam. Egy helyen, amit szeretek, egy házban, amit felújítottam; barátokkal töltve az időt, akiket imádok, és egy olyan munkával, ami teljességgel kielégít. Megbékéltem a múlttal, és most a jövőt alapozom.
Aztán Garrett Frost a szomszédba költözött.
Ő csökönyös és igazán szemtelen, a természet tomboló ereje, amely megzavarja az életem gondos rendjét. Felismerem a démonokat, amelyek kísértik őt; a fájdalmat, amely irányítja. Garrett minden szempontból kockázatos lenne, de sérülten még veszélyesebb. Félek, hogy túl törékeny vagyok ahhoz a viharhoz, ami benne dúl; túl gyenge, hogy legyőzzem a fájdalmat, ami sújtja.
De ő túlságosan elszánt… és túlságosan csábító.
Néha a remény túlszárnyalja a legfagyosabb… (tovább)

Álomgyár, Budapest, 2019
320 oldal · ISBN: 9786156013453 · Fordította: Szaszkó Gabriella
Álomgyár, Budapest, 2019
230 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786156013446 · Fordította: Szaszkó Gabriella

Ács_Milán>!
Sylvia Day: Mr. Frost – A megtört szerető

Nem is tudom hogy mit mondjak erről a történetről, illetve azt sem tudom, hogy mit gondoljak róla.
Nagy reményekkel álltam neki az olvasásnak, mert az írónő romantikus/erotikus könyvei, főleg a Crossfire sorozat nagy kedvencem.
Már az első néhány fejezet után úgy éreztem, hogy nem fog felérni Garrett és Teagan története Eva és Gideon Cross történetéhez semmilyen szempontból.
Azonban azt kell mondanom, hogy nem volt ez annyira rossz, mint amit először gondoltam róla. Rengeteg kérdés és homályos pont volt bennem olvasás közben és vártam a válaszokat, illetve hogy kitisztuljon a kép.
A főszereplők egymásra találása nekem amolyan hipp-hoppnak tűnt, viszont most így a végén értettem meg, hogy miért is volt ez.
Talán túl sokára robbant az a bizonyos bomba, de ebben sem vagyok biztos… Ha előbb fény derült volna azokra a dolgokra, amelyek az utolsó két fejezetben voltak, nem biztos, hogy nem váltam volna érdektelenné, ha mondjuk még vissza lett volna 100 oldal a regényből. Szóval jó volt ez így, ahogy volt.
Biztos, hogy újra fogom olvasni a könyvet valamikor a jövőben.

zöldelefánt P>!
Sylvia Day: Mr. Frost – A megtört szerető

Mivan?! És kb itt abba is hagynám az értékelést, de…hát mi volt ez?! Annyira szeretném a kedvencek közzé tenni, és 5 csillagot adni rá. De nem tudom. A történet nagyon jó. Vannak benne nagyon jó részek is. És kevésbé jó részek is. Kicsit katyvasz volt a sok leírás, bemutatás. Túl részletes, és felesleges. Ehelyett kicsit jobban megbutathatta volna kívülről Teagent.
Gearett ❤ Hát vele minden nagyon rendben volt.
Most, hogy elolvastam és tudom mi lesz a vége…lehet újra kellene olvasni, mert van ami még nem tiszta nekem…és fura is. De nem hiszem, hogy az újra olvasással minden világos lenne számomra. Annyira nagyon jó az alapsztori és van, ahol annyira el lett rontva.
Ráfért volna még egy kis munka erre a könyvre, azt kell, hogy mondjam. Egyszer majd újra olvasom…

Paulina_Sándorné P>!
Sylvia Day: Mr. Frost – A megtört szerető

Megdöbbentő történet volt a számomra. Az elején dobbant egy hátast spoiler Szimpatikusak voltak számomra Garrett és Teagan. Mind a kettőjüknek megvolt a maga problémája spoiler A végén jött a második hátas, ami megvilágított egy pár dolgot a történet elején. Az egész történet ismeretében örülök nekik.

ladydark>!
Sylvia Day: Mr. Frost – A megtört szerető

Azt a mindenit! Hát milyen vége volt ennek!
Amennyire negatív kezdéssel indult a könyv nálam, a végére annyira megjött.
Minden szépen összeállt, minden hiányosságra választ kaptunk, igaz csak az utolsó 30 oldalban, de nem is kellett előbb, mert úgy üt igazán.
Üzenem mindenkinek, aki elkezdi és 50 oldal után abba szeretné hagyni, hogy NE tegye!!!!
Mindenre választ ad a könyv, és megéri végigolvasni.
Te jó ég, micsoda csavar van benne. Még mindig nem tértem magamhoz,és lehet az értékelésnek sincs értelme.
Annak ellenére, hogy 2,5 csillagra akartam értékelni, mire ideértem már 4 csillag lett belőle, ha más nem, ez jelenthet valamit.

Dita_Sterk_van_Ziel P>!
Sylvia Day: Mr. Frost – A megtört szerető

Iszonyat untam az egészet, aztán a végén jött a nagy csattanó és őszintén szólva annyira vártam mikor érek a végére,hogy nem is figyeltem ,hogy van e- volt e valami jel erre, hogy tényleg ez legyen a vége. Egy szó,mint száz meglepődtem kissé, ez a fordulat miatt lett egy kis érdekessé a könyv és vált értékelhetővé.
Egyik karakter se tudott megfogni, nem tudtam élvezni a könyvet, pedig végtelen mennyiségű klisés romantikus regényt be tudok darálni és képes vagyok ugyanúgy imádni a 100-ik csöpögős könyvet ,mint az elsőt.

kiruu>!
Sylvia Day: Mr. Frost – A megtört szerető

Nem lepődtem meg a végén, végig gyanús volt az egész. És hiányos.
Ha jellemeznem kéne egy szóval, az jut eszembe, hogy hiányos. Nem tudtam belemerülni, valami (sok minden) hiányzott, a történetből, és Sylvia Day stílusából is. Illetve, néhol sántít a sztori pszichológiai szempontból.

Cat8 P>!
Sylvia Day: Mr. Frost – A megtört szerető

Egy novella terjedelmű műből csináltak könyvet, mivel a betűméret és sortáv alapján a húzzúk szét érzésem volt.
Egy azonnalinak tűnő erős fizikai vonzalomnak enged két sérült ember, legalábbis így tűnik a végén lévő fordulatig. Az írónő korábbi sorozatából visszaköszön Eva.
Csak a fordulat miatt jár a 4,5 csillag, mivel erre a fordulatra nem számítottam.
Egyszer olvasós.

mozso87>!
Sylvia Day: Mr. Frost – A megtört szerető

Az eleje tetszett a könyvnek, bár én is éreztem, hogy valaminek a közepébe csapott az írónő. A közepénél már nagyon vártam a korábbi értékelők által említett csavart, végül még mielőtt kiderült volna, a ráutaló jelekből megsejtettem. Így tényleg összeállt az egész történet.

pufivipi>!
Sylvia Day: Mr. Frost – A megtört szerető

Rövid és szerethető, de a Crossfire sorozatot nehéz lesz túlszárnyalnia az írónőnek. Jó lett volna kicsit többet olvasni a régi kedvenc szereplőkről is.
320 oldal ellenére is kevésnek bizonyult, én olvastam volna tovább is. A csavart már az első kiborulás óta sejtettem, végig ott motoszkált bennem és bejött.
Hibák ellenére igenis egy igaz szerelem Garrett és Teagan kapcsolata.

Sylvia Day: Mr. Frost – A megtört szerető

Nem valami pörgős könyv.. legalábbis az elején. Néhol egy kicsit untam és nem értettem Garrett részéről ezt a nagy nyomulást.
A végén persze minden világossá vált. Hihetetlen, hogy mennyire megvezetett az írónő és pont ezért imádtam :)
De csak 4 csillagot kap tőlem, mert az agyamra ment pár dolog és David-ről sem derült ki túl sok minden, hiába nem ez volt a lényeg, engem érdekelt.

pufivipi>!

Csak kapaszkodj azokba, akiket szeretsz! Legyen rájuk időd, és
élvezd ki!

Beusom24>!

– Helló, Roxy vagyok!
Fájdalmasan megfeszülök, úgy érzem, mintha két
párhuzamos valóság ütközne össze.
– El fog menni – mormogja Garrett.
A szívem hevesebben ver.
– Tudja, hogy itthon vagyok.
– És?
– Nem bújhatok el!

Mistaking>!

– Minden egyes nap – motyogja – feszegetem a határokat, hogy emlékeztessem magam, én még mindig életben vagyok.

44. oldal - 3.fejezet - Garrett

Mistaking>!

– Elegem van a fájdalomból – mondja gyengéden. – Te emlékeztetsz rá, hogy a testem a fájdalmon kívül mást is képes érezni.

44. oldal, 3.fejezet - Garrett

Mistaking>!

Annyira egyedül éreztem magam régen az ilyen helyeken, mintha szembehelyezkedtem volna azzal, hogy mások élete halad előre, miközben az enyém egyhelyben merevedett meg.

210. oldal, 14.fejezet

Beusom24>!

– Nem veszel komolyan.
– Teljesen rosszul nézel erre az egészre. – A szorítása
egyre csak erősödik. – Össze vagy törve, és én is. Nem dobjuk el a darabokat, hanem összeillesztjük, és csinálunk valami újat.