!

Egymásba fonódva (Crossfire 3.) 347 csillagozás

Book and Walk 1.999 Ft
Könyvtár

Eva és Gideon nem menekülhet a múlt démonai elől – viselniük kell birtoklási vágyuk következményeit.

Megismertem Gideon Crosst, és abban a pillanatban éreztem, hogy van benne valami, amire szomjazom, aminek képtelen vagyok ellenállni. Veszélyt jelent, jól tudom, és hozzám hasonlóan az ő lelke is sérült. Ám ellenállhatatlanul vonz, s az élet nélküle elképzelhetetlen számomra.
Senki nem tudja, mi mindent kockáztatott értem. Ijesztő, hogy múltunk sötét árnyai elől nincs menekvés – felfalhatnak minket. Súlyos titkainktól nem szabadulhatunk, mégis megpróbáltunk dacolni a sorssal, és megadtuk magunkat leküzdhetetlen vágyunk elsöprő erejének.

Eredeti mű: Sylvia Day: Entwined with You

Gideon Cross · Eva Tramell

Elcserélné vagy eladná

Hópárduc P
Sylvia Day: Egymásba fonódva

Sokkla több történés nem volt benne, mint az első kettőben.
A szerelmi szál erősebb, talán.
A második rész izgalmasabb volt és ebben a részben valahogy az elveszett!
haladós volt! :)

Viktória_Erdei P
Sylvia Day: Egymásba fonódva

Az előző könyvek izgalmasabbak voltak de ettől függetlenül imádtam. Kíváncsi lennék a következő részre.

kreiszdorcii
Sylvia Day: Egymásba fonódva

Nem volt annyira rossz de a második résznél szerintem nem volt jobb. A rengeteg szeretlek az nekem már sok volt. Meg hogy így húzza a sorozatot az írónő. Szerintem elég lett volna 3 rész. Azért remélem, hogy a következő rész jó lesz. Biztos, hogy azt is el fogom olvasni.

agi89
Sylvia Day: Egymásba fonódva

Ahj a 2. rész felemelkedése után kicsit vissza esett a történet.
És függővég. Miért kellett ennyire elnyújtani ezt a sorozatot?

Niki_
Sylvia Day: Egymásba fonódva

Remélem a végén nem brazil szappanopera lesz belőle 120 kötettel, mert már most agyhalottként olvastam végig. Minek folytatni? Miért nem lehetett befejezni? Meg amúgy is, ilyen uncsi, semmit mondó résznél lezárni a kötetet? Legalább ha belevett volna egy várható terhességet, vagy egy prostit G. ágyában, vagy egy elrablást, vagy mit tudom én. De így!
Unalmas volt, az egész vicc. Viszont b.sszus, nem tudok leállni, ha jön a folytatás, tuti el fogom olvasni. :oS

Sylvia Day: Egymásba fonódva

Főszereplőink továbbra is képtelenek egymás nélkül meglenni, vadul élvezik egymás közelségét és testét egyaránt, még az a bizonyos nagy kérdés is elhangzik, sőt, végre Gideon is megnyílik kicsit, és elárul néhány részletet arról, mi is történt vele gyermekkorában. De a lepedőszaggató szex és a szeretlek szó ezerszeri elismétlésétől én többet, átütőbbet vártam volna. Inkább éreztem egy hosszabbacska félkész epilógusnak, mint valós regénynek.
Bővebben a blogbejegyzésben.

Annie04
Sylvia Day: Egymásba fonódva

Valahogy ez a kapcsolat kezd egyre furábbnak tűnni, amit a szükség és a testi vágy hajt előre, de ne legyen igazam, remélem a későbbiekben jobban átérzem majd a romantikát, az igazi érzelmeket.
Az Egymásba fonódva ízig-vérig átvezetőkötet, ami tocsog a szexjelenetekben, viszont a történet többi része száraz, mint a sivatag. De kategóriájában még így is az elfogadhatók közé tartozik, viszont félek a folytatástól, mert ez a könyv is nagy zuhanás a korábbiakhoz képest, és ha a többi rész olyan minőségű lesz mint a Megigézve, akkor gyászolni fogok.

Sylvia Day: Egymásba fonódva

Igazából nem értem,hogy az írónő miért nem zárta le ebben a részben a trilógiát…Nekem ez már csak húzás halasztás,oké volt benne pár igazán jó pillanat,de sajnos a többi részében már csak az együtt-külön dolog ment. :/ Persze,ha kijön a 4.rész azért még elolvasom,de ha nem akkor sem esek kétségbe…

apwbdum P
Sylvia Day: Egymásba fonódva

Határozottan fejlődnek a karakterek, a történet is letisztul, de a vége… itt abbahagyni valamit. Ezzel a tempóval soha sem lesz „ boldogan élnek amíg meg nem… ”
Tényleg van negyedik és ötödik rész (igaz, hogy még nem magyarul). Kíváncsi vagyok mi lesz még itt.

Casperson
Sylvia Day: Egymásba fonódva

Igen, igen itt a Crossfire harmadik része ami kiderült, hogy nem is az utolsó! Nem tudom, hogy sírjak- e vagy nevessek ezen, mert tény, hogy trilógiának indult majd pedig lett/lesz belőle egy ötkötetes valami. Fogalmam sincs, hogy minek a hatására döntött így Day, (pénz? rajongás? nem tud új könyvbe kezdeni?) de egy biztos ebből jó kisülni nem fog. Vártam, hogy végre lezáródjon a sorozat, mert az első könyv tényleg tetszett. Nem soroltam egyik szenny könyv mellé sem, mert láttam benne potenciált. Ezek után, hogy mi lesz a sorozattal vagy velem nem tudom, de bízom abban, hogy dűlőre fogunk jutni.

Vártam a megjelenést, mert kíváncsi voltam és egyszerűen vágytam arra, hogy megtudjam miképp is alakul majd a főszereplők élete. Nem mondom, hogy csalódtam, de egy kisebb fajta befejezést feelingre mindenképp számítottam. Nos, nem kaptam meg, de helyette sok-sok oldalon keresztül olvashattam Gideon állóképességéről, Eva mohóságáról és a kettejük egyesüléséről.
Eleinte nem tetszett ez a nagy titkolózás a közönség elől, de jót tett a sztorinak és izgalmat csempészett bele. Viszont fontosnak érzem elmondani, hogy Day részéről túlzás volt a rengeteg szex jelenet. Már az első részben is egymásnak ugrottak mindenhol, de ebben a részben nagyon irritáló volt, mert nem volt olyan oldal ahol a főszereplők nem csinálták volna.
Pozitívum az, hogy Gideon és Eva együtt maradt, mert személy szerint arra számítottam, hogy szétmennek, de nagyon meglepett az amit a szigeten csináltak így már valamilyen szinten biztos vagyok abban, hogy a folytatásban kerül amibe kerül, de nem halogathatják, hogy találkozzanak egymással.

Bővebben a blogomon:

SzAngelika

– Maga ugyan szőke, de nem lehet olyan naiv, hogy ezt elhiggye.
– Maga ugyan ideges – vágtam vissza –, de nem lehet olyan ostoba, hogy ne tudja, mekkora seggfej.

SzAngelika

– Teljesen diszfunkcionálisak vagyunk.
– Én inkább azt mondanám, hogy szelektíven deviánsak.

Black_widow

Beálltam a DB9-essel egy üres helyre, és levettem a gyújtást.
– Remek. Pont a liftnél.
– Tényleg – mondta apám. – Ez a te kocsid?
Már vártam a kérdést.
– Nem. Az egyik szomszédomé.
– Elég barátságos szomszéd lehet – felelte szárazon.
– Egy bögre liszt. Egy Aston Martin. Mi a különbség? – néztem rá vigyorogva.

Kapcsolódó szócikkek: Eva Tramell
Black_widow

– Van egy pont, ahonnan már nyilvánvaló, hogy nincs remény …

Kapcsolódó szócikkek: Gideon Cross
_Enii_ P

Kit érdekel a bor meg a rózsa? Azt bárki meg tudja csinálni. De kimutatni azt, hogy nem tudsz élni a másik nélkül? Ez az igazi romantika.

SzAngelika

Belehalnék, ha elengednélek, de sosem bántanálak, csak hogy megtartsalak.

SzAngelika

– Fogd be, ősember. Hagyjuk az „én Cross, te kicsi Cross lány” dumát – csattantam fel. – Ha már elfelejtetted volna, akkor megállapodtunk. Én a tiéd, te az enyém. És én megvédem, ami az enyém.

– Jól vagy?
– Persze – hajtottam a vállára a fejem. – Nincs jobb egy kis Gideon-terápiánál, ha fel akarok vidulni.
– Mondtam már, hogy házhoz is megyek? Nonstop.

Kicsi_Boszi P

New York portyázó domina volt, kezében korbáccsal, édes bűnökkel.