A ​tigris 9 csillagozás

Sylvaine Peyrols: A tigris

Éjszakai állat a tigris. A nőstény egyedül neveli kicsinyeit. Ismerkedj meg a legerősebb macskafélével és rokonaival: a párduccal, a gepárddal és a többiekkel!
Csodálatosan szép, valósághű rajzok segítenek abban, hogy jobban megismerd a környezeted! A rajzos fóliák lapozgatása közben meglepő felfedezések várnak rád.
A pedagógusok és szakemberek közreműködésével készült KIS FELFEDEZŐ ZSEBKÖNYVEK interaktív módon keltik fel a kisgyermek érdeklődését az élőlények, a természet, a történelem és a technika világa iránt. A könyvsorozat tagjai együtt minienciklopédiává állnak össze, amely a legalapvetőbb ismereteket közvetíti a környezetünkről.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Kis felfedező zsebkönyvek Móra

Móra, Budapest, 2010
34 oldal · ISBN: 9789631188004 · Illusztrálta: Sylvaine Peyrols

Lilla_Miko>!
Sylvaine Peyrols: A tigris

A tigrisek is csodáltos állatok, szeretem őket, ezért örömmel vettem kézbe ezt a kis kötetet. Nem volt olyan jó, mint a delfines, de azért ez sem volt rossz. A könyv bemutat tigrisfajtákat, megmutatja, milyen arckifejezéseket ölt magára, hogyan mozog. A legjobban az tetszett, mikor a szemét lehet látni sötétben és világosban. A tigris rokonait is felvonultatja, és még egy kis játékot is ad a kicsiknek, akiknek ki kell találniuk, melyik farkinca melyik bundához tartozik.

gjudit8>!
Sylvaine Peyrols: A tigris

Ötletes megoldás, mellyel felkeltik a gyerekek érdeklődését, a szép kiállítású képekkel, valósághűen ábrázolják az állatokat, segítve azok alapvető tulajdonságainak megismerését.