Jégvarázs: ​Északi fény 1 csillagozás

Utazás a fények felé
Suzanne Francis: Jégvarázs: Északi fény

Csatlakozz Annához, Elzához, Kristoffhoz és barátaikhoz, akik kalandos útra indulnak, hogy megtalálják a varázslatos északi fényt!
Kristoff és Sven elviszik a barátaikat, Annát, Elzát és Olafot a Trollok völgyébe, hogy részt vegyenek egy titokzatos kristályceremónián a gyönyörű északi fény alatt. Troll Papa, a bölcs troll kitünteti mindazokat az ifjú trollokat, akik megszerezték az egyes szintű kristályaikat, és köztük van Kristoff jóbarátja, Kis Szikla is.
Ám akad egy kis bökkenő: Kis Sziklának még meg kell szereznie a nyomkövető kristályát. És ami még rosszabb, Troll Papa és az északi fény egyszerűen eltűnt. Nélkülük nem is jöhet létre a ceremónia!
A barátok elhatározzák, hogy segítenek Kis Sziklának megszerezni az utolsó szükséges kristályt, és megtalálni Troll Papát. De vajon sikerül időben az öreg troll nyomára akadniuk?

Kolibri, Budapest, 2017
224 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634370192 · Fordította: Szász Zsófia

Olaf, a hóember

Chöpp P
Suzanne Francis: Jégvarázs: Északi fény

Sajnos az első harmada nem tudott minket magával ragadni. Visszavisszük a könyvtárba.

Maryana
Suzanne Francis: Jégvarázs: Északi fény

Nagyszerűen volt megírva a történet. Mindenki olyan volt, mintha az eredeti mesét folytatták voltna. Sőt, a sok viaszautalgatás miatt tényleg az is lehetett. A fejemben a saját hangjukat hallottam a szereplőnek, ahogy olvastam. Olaf itt is hozta a formáját, a mindig nagyon imádni való hóember.

Maryana

– Ezt már megbeszéltük egyszer, Sven. Mások orrát elfogyasztani nem éppen illedelmes dolog. Emlékszel?

Kapcsolódó szócikkek: Olaf, a hóember · Sven, a rénszarvas