Tomboló ​vágyak (Lángolás 1.) 14 csillagozás

Sütő Enikő: Tomboló vágyak

Ő az enyém, és én az övé vagyok.
Szerelmünk mindent elsöprően tökéletes: az igazi.

Milla Mills vagyok. Egy átlagos fiatal lány kicsit sem átlagos élettel. Bármit megtennék, még a szerelemről is lemondanék azért, hogy elhagyhassam a várost, ahol felnőttem, és amit annyira gyűlölök.
De minden megváltozik egyetlen szörnyű éjszaka alatt. Darabjaira hullik az addig kiszámítható életem, és fel kell nőnöm.
Új életet kell kezdenem és rá kell döbbennem, hogy az egyetlen dolog, amiért érdemes élnem, az a szerelem.

Mason Medsen
Gyönyörű, szexi, és pontosan tudja, mit akar. Bármilyen nőt megkaphatna, ő mégis engem akar.
Amikor a múlt titkai felszínre törnek és fenyegetnek, egyetlen célja, hogy megvédjen.
Az egyetlen jó dolog volt az életemben, és akartam őt.
Eszem ágában sincs engedni, hogy újra kicsússzon a kezeim közül.

A férfi, akinek már ezerszer összetörtem a szívét. Vajon képes leszek újra meghódítani, vagy örökre elveszítem?

Magánkiadás, Budapest, 2018
Magánkiadás, Budapest, 2018

Milla Mills

Ella_Steel I>!
Sütő Enikő: Tomboló vágyak

„Az ember nem tanul a saját hibájából…
Legalábbis én biztos, hogy nem.
Hogy miért mondom ezt? Mert a kezembe vettem Sütő Enikő legújabb könyvét… Tévedés ne essék, nem azért mondom, mert csalódtam az írásában, sőt! Megint elrepített egy titkokkal és rejtélyes eseményekkel átszőtt, szenvedélyes és csábító történetbe, aminek a vége, miért is ne, hatalmas pofonnal csattant az arcomon… ”

Bővebb értékelés: http://ellasteel.blogspot.com/2018/07/suto-eniko-tombol…

Alexandra0924>!
Sütő Enikő: Tomboló vágyak

@Zso89 és @nypiro ajánlására, már nem is tudom mikor, de megvette az írónő e-könyvét. Aztán valahogy csak nem jutottam el oda, hogy nekikezdjek, de úgy döntöttem jó lesz, ezzel zárni a 2019-es évet… hát, nem jött össze, de erről nem a könyv tehet. Sajnos nem sok időm volt decemberben. Volt olyan nap, hogy csak két mondatot sikerült olvasni.
Végeredménybe sajnos kedvenc nem lett.
Milla olyan volt nekem mint egy tizenpár éves hisztis tini, aki zömében nagyon idegesített. Annyira önző és énközpontu volt… nem is értettem mit lát benne Mason.
Aztán feltűnt, hogy ha Milla Mason közelében van, teljesen máshogy viselkedik. Már nem volt hisztis pics@, nem volt gyerekes, sőt, elég jó döntéseket hozott. A bizonytalanságát a kapcsolatuk miatt teljesen megértettem. Részben az ő hibája volt, és valamilyen szinten meg is érdemelte, de nem mondom, hogy én nem ugyan így viselkedtem volna.
Egyébként Mason kedvenc lett, bár végi volt egy olyan érzésem, hogy többet tud mint amit elmond, de végig éreztem, tudtam, hogy Millát sosem bántaná, legalábbis szándékosan soha.
És akkor még a krimis részről, és Milla családjáról, és az „ex” legjobb barátnőjéről nem is beszéltem. Rettenő izgalmas történet volt, és nagyon várom a folytatást, mert így abbahagyni felért egy kínázással.

Kedvenc nem lett, de szeretnék még olvasni az írónőtől! Köszönöm csajok <3

hogolyo53>!
Sütő Enikő: Tomboló vágyak

Mint egy finom, érett bor, úgy folyik végig az ereimben a könyv minden sora, gondolata, cselekménye. Kortyolgatva s nem csepegtetve kapom az érzelmeket, ahogyan finoman sétáltat végig akár borús, akár forrón izzó szenvedélyen. Nincs eseménytelen oldal, nincs pihenés, csak felhevült agy. Az elfáradt szem is akarja még tovább falni a betűket, vágyva a tudást, a tudás hatalmát kívánva, hogy azt megismerhesse. A sztori mindent átölelő karjaiban ragadtam, és úgy is maradtam,mert hiányzik valami, amire várnom kell még. De várok. Türelmes türelmetlenséggel várok,mert megéri. Az írónak ez a meséje is megéri.

Kovács_Ági_3>!
Sütő Enikő: Tomboló vágyak

Ez a könyv borzongatóan jó volt. Enikőnek talán ez eddigi legjobb könyve, amit valaha olvastam. Hihetetlen mennyi kérdés garmadája zakatol a fejemben. Mennyi titok lappanghat ebben a történetben. Egyszerre izgató és félelmetes. Szerző most sem hagyott cserben. Hiszen számtalan történettel örvendeztetett meg minket, olvasókat. De egyik sem volt ennyire titokzatos és rejtélyes. Mint mindig most is ez a történet beszippantott. Nem tudtam letenni. Annyira akartam tudni mi lesz Millával és Masonnal. A történet elején egy szörnyű családi dráma bontakozik Night és Milla családja között. Egy titok, aki senki nem akar Millával közölni. Milla élete darabokra hullik, amikor családjában szörnyűségek történnek, de ott van mellette Mason, aki végre egymáséi lesznek. Ebben titkokkal terhes időben kerülnek közel egymáshoz. De vajon meddig fog ez tartani? Mi lesz, ha a titok kiderül?

Bővebben itt olvashatod:

novakcsenge>!
Sütő Enikő: Tomboló vágyak

Na jó! Kész én meghaltam! Azzonnal kérem a folytatást, nem lehet így vége a történetnek!!!!
@sutoeniko

Pintér_Nikoletta>!
Sütő Enikő: Tomboló vágyak

Elég sokat olvastam már belölle rlőzőleg de a vége így is újdonság volt imádtam minden oldalát. Várom a folytatását

Regina_Szarka>!

Megcsókolni őt olyan volt, mint leugrani egy szikláról,kitárni a karjaimat és hagyni, hogy a gravitáció húzzon lefelé, átadva a teljes irányítást.

Kapcsolódó szócikkek: Mason Medsen · Milla Mills
Regina_Szarka>!

Elképzeltem,ahogy ezer apró villám cikázik az égen, bevilágítva az egész teret. Mint megannyi tüzes ostor,mellyel Isten fenyeget minket,mint rossz gyerekeket.