Nem ​tarthatsz vissza II. (Nem tarthatsz vissza 2.) 32 csillagozás

Sütő Enikő: Nem tarthatsz vissza II. Sütő Enikő: Nem tarthatsz vissza II.

„Az életem nagy része szívás volt. A gyógyszerek voltak az én szenvedélyem, de soha nem voltam egyetlen férfi rabja sem. Az nem függőség, ha élvezem minden egyes percét az együtt töltött időnek. Még hogy én rabságban? Hogyan is lehetnék, hisz nem is létezem. Nem vagyok más, csak egy élettelen test, egy mesterségesen megalkotott karakter. Nem lehet valamit fogságban tartani, ami nem is létezik.”
Megváltozott az életem abban a másodpercben, amikor megpillantottam. Veszély, vágy, tűz kezdett lángolni testemben. Ismeretlen ösvényen haladtam, de minden lépés szenvedélyt, és forróságot ígért. Akkor változott meg minden, amikor rám pillantott, és megláttam szemében a szenvedélyt. Többé már nem akartam az lenni, aki voltam. Valami többre vágytam. Hogy jó e nekem ez a változás? Nos, azt majd az idő eldönti.

Magánkiadás, Budapest, 2018
Publio, 2016
Publio, 2016

Brianna Emerson · Kaden Jones · Tammy

Evika82>!
Sütő Enikő: Nem tarthatsz vissza II.

Konkrétan úgy elkapott a gépszíj, hogy már ezt a részt is kivégeztem. Olyan mély érzelmek (szerelem, szenvedély, kétség, vágyakozás, bizalom) lángolnak Kaden és Brie között, ami egyszerűen letehetetlenné tette számomra a könyvet. És megint azt mondom, hogy nem tökéletes a könyv, vannak hibái, de kit érdekel? Mikor nagyon jól szórakozom az olvasása közben…
Na és a könyv vége olyan brutál függővég, hogy sokkot kaptam volna, ha nem csücsülne az olvasómon a folytatás. :)
Na megyek is olvasni. ;)

Ella_Steel I>!
Sütő Enikő: Nem tarthatsz vissza II.

Örültem, hogy nem kellett egy percet se várni, hogy folytathassam a sorozat olvasását. Őszintén nem szeretem az ilyen munkahelyi „kötelességeket”. De továbbra is izgatottan vártam és szorítottam Kadennek és Brianna-nak. Amikor kezdtek igazán a felszínre törni a múlt árnyai onnantól kezdve nem tudtam letenni a könyvet. A történet teljesen magába szippantott és nem eresztett. Ez már nagyon régen nem történt meg velem, hogy egy könyvet ennyire ne tudjak félre tenni és mással foglalkozni. Tudni akartam mindent, de persze az írónő még nem fedte a legsötétebb dolgokat, tippen ugyan van, de lehet nagyon mellé trafálok. Itt még egyszer megjegyzem a búcsúzásokat se szeretem, ha több nyelv és nyál van benne, mint kellene….
A vége pedig… Az írónőnek egy szerencséje van, hogy nálam a következő könyv, mert egyébként személyesen kerestem volna fel, hát ilyet tenni! Komolyan?

Zeraphic>!

Nekem még mindig bejön a sorozat ☃ ☃ ☃
A szereplőket egyre jobban megismerem, egyre jobban elmélyülhetek érzelmeikben, múltjukban.
Imádom Kaden és Brie kapcsolatát, ritka az ilyen erős és vad szerelem.
Irigylésre méltó :)

Azt hittem Tammy-t gyűlölni fogom, de ahogy megismerem a családi hátterét, elég sok mindenre választ kapok. Ettől függetlenül az értelmetlen aggódását nem tudtam hova tenni, hogy folyton „félti” Brie-t, pedig nem is tud róla mindent. Na mindegy.

Scott. Bármilyen furcsa is, nem utálom, sőt. A reakciói teljesen normálisak szerintem, lehet én is így viselkednék hasonló helyzetben. Rendkívül erős egyéniségnek tartom, és ha baj van, lehet rá számítani. Kíváncsi vagyok rá. Ebben a részben belőle is kaphattam egy darabkát, remélem még többet fogok látni.

Brie szerintem egy kőkemény nő, bár ezzel egyáltalán nincs tisztában. Hatalmas erő kellett ahhoz, hogy eddig túlélje az életet, és ráadásul nem is akárhogyan.
Ahogy lassan felfedi gyermekkori tragédiájának emlékeit, egyre jobban elborzadok.
Most már rettenetesen tudni akarom mi történt pontosan és miért.

Függővéget kaptunk ismét, de még mindig nem a legdurvább fajtát.
Lehet sok mindenkinek már unalmas, hogy szinte minden másodpercben egymásnak esnek, két szempillantást sem bírnak ki, hogy ne érjenek a másikhoz vagy nyilvános helyen áldozzanak a szenvedély oltárán, mégis nekem ez is tetszik.
Ezzel is bizonyítják mennyire egymás hiányzó felei.
Alig várom, hogy belekezdhessek az újabb részbe.

A borítót még nem értem, és az előzőnél sem.
Elég átlagosnak mondanám, olyan, ami teljesen semleges, hiszen bármelyik könyv borítója lehet, melyben van tűz és szerelem.
Ennyi negatívumot tudtam csak mondani róla :)))

Kriszti515>!
Sütő Enikő: Nem tarthatsz vissza II.

Fúú, hát ez nagyon izgalmas volt. Nem gondoltam volna hogy Brianna és Kaden páros ennyire meg fog tetszeni. Ez a könyv tele van sokatmondó és tanulságos dolgokkal. A titkaik, a múltjuk ami tönkretette őket és a jelenlegi életük teljesen összefügg. Van az a mondás hogy nem menekülhetsz a múltad elől. Én ebben teljesen hiszek. Ezt nem kell konkrétan csak arra érteni, ha csináltál valamit majd utolér, hanem ami történt, ami fájdalmat okozott, előbb utóbb előkerül újra. Brianna már már idegesítő volt az állandó féltékenykedésével az elején, de szerencsére Kaden tett ez ellen. A végére egyáltalán nem számítottam, szörnyű és borzasztó volt. A legeslegvége persze függővég, mert miért is ne :D és nagyon kíváncsi vagyok mi történik majd ezután.

abbywinter I>!
Sütő Enikő: Nem tarthatsz vissza II.

A történet folytatása is nagyon tetszett. A csavar, ami ebben a részben volt, az én szívemet is összetörte. Nem kapott még eleget ez a fiú? Gyanítom nem, mert még pár rész hátra van. Lehet, hogy nem ért mindenki egyet velem, de kicsit sajnálom Scottot. Önző egy picit, de a szíve hajtja. Csak remélni tudom, hogy Briannat nem fedi el a sötétség. Szuper volt, nagyon igyekszem, hogy tudjam folytatni. Köszönöm az élményt.

Sütő Enikő: Nem tarthatsz vissza II.

Az első kötetben csak épp, hogy betekintést nyerhetünk Briana és Kaden történetébe… A második részben már több mindent megtudhattunk róluk. Kiforradtabb is volt, de sokszor le kellett tennem, mert nem annyira kötött le a történet. Persze tudom, ennyire ragaszkodnak egymáshoz az emberek, de sok volt benne az erotika, amit sokszor csak simán végigolvastam és mentem tovább…
Itt tudod tovább olvasni az értékelésemet»» http://mindenamikonyvek.blogspot.hu/2018/03/suto-eniko-…

Dianka>!

Hát…azta…kibuktam a végén…
Nagy izgalommal álltam neki a folytatásnak és nagyon magába szippantott a történet. Kicsit zavart a-szó, a-mondat és gondolatismétlés, de érzelmileg teljesen letaglózott. Soknak éreztem a szerelmi jeleneteket is szerintem sok volt közvetlen egymás után több erotikus jelenetet berakni, mert a végére elvesztette a lényegét, az izzást. Nagyon tetszett viszont Brianna karaktere, a szokásos női karakterekkel ellentétben kitárulkozik, de mégis megmarad zárkózottnak, ahogy mindig csak „sejteti” több van benne, mint amit tudunk/gondolunk, végig titokzatos maradt így egy percre sem tudtam nem azon agyalni vajon mit titkol még, mi lehet szörnyűbb az spoiler (azért persze sejtem). A „hibák” ellenére, annyira magával ragadott Kaden és Brie szenvedélyes, viszontagságos szerelme hogy egyszerűen nem bírtam elszakadni tőlük.

Kovács_Ági_3>!
Sütő Enikő: Nem tarthatsz vissza II.

Hajnalba fejeztem be a második részét. Még mindig kicsit magam alatt vagyok. Ahogy haladt a történet , úgy vált bizonyossá a kettejük szerelme. Nem tudnak egymás nélkül meg lenni. Szinte olyanok voltak egymásnak ,mint egy drog. Végig ott volt a tűz,szenvedély kettejüknél. De a múlt az ami beárnyékolja. Brianna még mindig szenved. Szenved a lelki traumától. Az apja,amit vele tett.
Kaden fájdalma,hogy Briannat elveszítheti ,minden rezdülésben ott van. Mindketten félnek szembe nézni a múltjukkal. De legfőképp Brianna fél. Nem gondoltam volna,hogy lesz még egy olyan könyv,ami kiszakítja szívem egy darabkáját. Ez a történet mindenről szól. A reményről,fájdalomról,szenvedélyről, tűzes szerelemről. Sóvárgás a tiltott szerek után. Félve,hogy valamelyiküknek kicsúszik a talaj a lába alatt. Egy hajszálon függnek.
Ebben a történetben megismerhetjük Kaden múltját,családját. Meg annyi szenvedés után igazán ráfér a boldogság Kaden-nek.
Tammy most mintha kezdené elfogadni Brianna barátját. Viszont Scott érzésein döbbentem meg. Kár,hogy többet lát bele,mint valójában. De bízom benne,hogy megváltozik.

Bátran ajánlom :).

Sütő Enikő: Nem tarthatsz vissza II.

Az eleje a könyvnek jól kezdődött vagy mondhatjuk úgy is, hogy jól folytatódott. De sajnos nagyon sok szex jelenet volt a könyvben és ezt a közepénél sajnos nagyon meg lehet unni és mindig, amikor vártam, hogy folytatódjon a történet és már megint…
A történet még mindig tetszik, de nagyon kevés a párbeszéd. Kíváncsi vagyok, hogyan folytatódik, de egy kicsit a vége sajnos ennek a könyvnek kiszámítható volt.
Aki szereti az ilyen romantikus könyveket, neki egy jó kikapcsolódás lehet.
Bővebben: https://karinaandbooks.wordpress.com/2017/10/14/suto-en…

Erika_Szabób>!
Sütő Enikő: Nem tarthatsz vissza II.

Imádtam! Várom a folytatást, hogy fény derüljön további titkokra

sutoeniko I>!

Te vagy az egyetlen, aki képes elmulasztani a fájdalmat, elűzni a sóvárgást. Aki mellett a tökéletlenségem ellenére is tökéletesnek érzem magam.

64. oldal, 9. fejezet (Publio, 2016)

Karinaa7 P>!

– A vőlegényed, mi? – nézett rám szórakozottan.
– Előbb-utóbb úgyis az leszel, és hidd el, jobb, ha nem tudja, hogy házasság nélkül élünk együtt!
– Nagyon magabiztos, Ms. Emerson!
– Csak tudom, mit akarok! – feleltem, és figyeltem, hogy Kaden tátott szájjal mered rám.

penzesliza>!

– Ha gondolja, a nővérek adhatnak valami nyugtatót, hogy tudjon aludni egy kicsit!
– Nem! – kaptam riadtan a fejem az orvosra, és egy pillanatra megszédültem. – Összeszedem magam, csak egy kis idő kell! – tettem hozzá gyorsan.

penzesliza>!

Erőt akartam bele hipnotizálni, hogy mind a ketten túlélhessük.

penzesliza>!

– Tony! – leheltem a szavakat a képet bámulva.
– Felismeri az autót, Ms. Emerson?

penzesliza>!

– Elárulnátok, miről is beszéltek?
– Ne már, még soha nem mondtad neki? – kérdeztem Tammyre tekintve, aki némán megrázta a fejét. – Tammy szenvedélyesen fest és egészen ügyesen. Az álma egy saját kiállítás!
– Apám soha nem díjazta az ötletet, hogy szaporítsam az éhező művészek táborát!
– Csodálkozom, hogy még nem láttad! Biztos rólad is van egy- két pikáns kép! Azt hiszem, a tested megihleti az embert! – feleltem szinte nevetve, Scott pedig kérdően nézett a félig tele poharát bámuló Tammyre.

Karinaa7 P>!

– Minden család szekrényében van egy démon, Kaden!

Karinaa7 P>!

– Egy dolgot sose felejts el, Brianna! – mondta teljesen komolyan. – Minden este te leszel az, akit hazaviszek!

Nem tarthatsz vissza sorozat · Összehasonlítás