Állati ​egypercesek 2. 5 csillagozás

Tanulságos történetek Dr. Sütő András tollából
Sütő András: Állati egypercesek 2.

„Hirtelen egy hatalmas macska ugrott elő a semmiből, nekem esett, és teljes dühét beleadva megharapta a jobb kezemet, majd amilyen gyorsan megjelent, olyan gyorsan el is tűnt. Mi volt ez? Honnan jött, hogy egyáltalán nem vettem észre, amikor beléptem a szobába? Körülnézve megpillantottam egy régimódi széket, amin egy bézs színű varrt huzat volt, a hátsó részén felsliccelve, hogy könnyebben le lehessen venni a székről. A nagydarab macska ez alatt a szék alatt húzta meg magát észrevétlenül, és rejtekéből kukucskált kifelé… ” Állati Egypercesek sorozat második kötete Dr. Sütő András állatorvos tanulságos történeteit adja közre

Gladiátor, 2011

Diosz P>!
Sütő András: Állati egypercesek 2.

Sütő András: Állati egypercesek 2. Tanulságos történetek Dr. Sütő András tollából

Jópofa, rövid történetek, szívesen olvasnék még a doktor Úr eseteiről.

Zsuzsanna_Hernádi>!
Sütő András: Állati egypercesek 2.

Egy állatorvos megtörtént, hétköznapi eseteit tartalmazza a könyv. Nem kell világrengető, nagy csattanóval rendelkező sztorikra gondolni, inkább amolyan szórakoztató, olvasmányos bundába csomagolt oktató-tanító történetekről. Nincsenek benne nagyívű emlékek, inkább hétköznapi képek egy állatorvos életéből: pl. hogyan jött rá mivel eteti a kórházba került idős néni a cicáját, mielőtt az éhen veszne, olvashatunk a fitnesz halakról, Brúnóról, a csodatévő tablettáról, Putyeszról, a kismadárról, Bobek nyúl és a szaloncukor esetéről és hogy milyen is a jó táp. Persze lehetne még sorolni. Aranyos kis könyv.