Óvodai ​nagy böngésző 11 csillagozás

Susanne Gernhäuser: Óvodai nagy böngésző

Nincs is izgalmasabb, mint az első nap az óvodában – ha a kicsik minden kérdésükre választ kapnak, mielőtt elindulnak. Mi történik reggel az érkezésnél, milyen játékokkal lehet játszani, mi van az udvaron, és hol fognak aludni ebéd után. Az Óvodai nagy böngészőből mindent megtudhatnak, így igazi kaland lesz minden napjuk!

A képeskönyv tizenegy nagy, részletgazdag képén sok érdekes dolgot lehet megfigyelni. A könyv készítői minden oldalpár szélén kiemeltek néhány tárgyat vagy élőlényt, melyeket a gyerekek megkereshetnek az adott oldalpár nagyméretű képén.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Keress, találj, mesélj! Scolar

Scolar, Budapest, 2018
24 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789632448244 · Fordította: Gulyás Lelle · Illusztrálta: Barbara Jelenkovich

Izolda P>!
Susanne Gernhäuser: Óvodai nagy böngésző

könyvesboltból hazahozós, mert nagyon aktuális.
az ovis általános apropón túl főleg, hogy van egy olyan kép, amin az esernyő (Tita) és a csillag jel egymás mellett van a fürdőszobai törölközőtartón (csillag a jele Misikének, akivel szekrénytársak). azt az arcot látni kellett volna, amikor felfedezte. :D

Ingryd>!
Susanne Gernhäuser: Óvodai nagy böngésző

Mivel böngésző és ovis (bár bölcsiset kerestünk, de hasonló témákat tartalmaz), ezért hazahoztuk a könyvtárból. Sokszor olvastuk, kislányom pedig számtalanszor böngészett. A részletgazdag, színes illusztrációk sok információt közölnek a kicsikkel. Szuper könyv.

PTJulia P>!
Susanne Gernhäuser: Óvodai nagy böngésző

Remek felkészítő az óvodára. Egy óvodásnak igazi kincs lehet nézegetni és közben újra átélni a saját ovis élményeit.

Pennmenelien P>!
Susanne Gernhäuser: Óvodai nagy böngésző

Kicsit aránytalan az óvoda belsejéről a kép, de lehet én a magyar viszonyokhoz vagyok szokva! Az biztos, hogy tetszettek a képek, a keresendő tárgyak, és nagyon izgalmasak a nagy képek, amiken keresni kell. Nagyon sok játékot tudok még vele elképzelni! :)

ivettlangmohacsi>!
Susanne Gernhäuser: Óvodai nagy böngésző

Ha van könyv amivel ki lehetett volna kergetni a világból akkor az ez volt.. Nem tudom, hogy azért-e mert napi 100-szor fel kellett olvasnom a kisfiamnak vagy csak szimplán mert nekem nem tetszett. Csak azért kapott 3 csillagot, mert ő évekig imádta.

A böngésző része egyébként nem rossz, de van benne nem egy olyan dolog ami szerintem nem állja meg a helyét egy óvodában így téves információkat közvetít a gyerekek felé.. aztán lehet, hogy csak magyar viszonylatban van ez így.