Mentőjárművek (Keress, találj, mesélj!) 4 csillagozás

Susanne Gernhäuser: Mentőjárművek

Legyen szó akár karambolról, akár tűzesetről, akár árvízről: a mentőjárművek percek alatt a helyszínre érnek! E képeskönyvet lapozgatva sok-sok érdekességet tudhatnak meg a kíváncsi apróságok a villogó kék fénnyel, szirénázva száguldó járművekről.
A többi Keress, találj, mesélj! könyvhöz hasonlóan minden oldalpár szélén kiemeltünk néhány tárgyat vagy élőlényt, melyeket a gyerekek megkereshetnek az adott oldalpár nagyméretű képén.

Scolar, Budapest, 2018
22 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789632448411 · Fordította: Gulyás Lelle

TiszlaviczMarcsi IP
Susanne Gernhäuser: Mentőjárművek

Mióta megvan, naponta kézbe kerül és nézegetjük. Mégis mindig találunk valami újat. Réka lányom imádja! :)

Millázs
Susanne Gernhäuser: Mentőjárművek

Ezért már veszekednek, nínós könyv, mindkettőnek kell egyszerre.
Tényleg nagyon jó válogatás, konkrét helyzetek is vannak benne: baleset, tűzeset, biciklis esés, árvíz, fa kidőlése stb. Mondjuk a kukásautót nem értem, mit keres a kötetben, talán megment minket, hogy ellepjen a szemét. Lehet.

Összegezve: kívánságlistás lett a szentem, mert megvesznek érte.

PTJulia P
Susanne Gernhäuser: Mentőjárművek

A lapozó minden oldalpárja egy-egy mentőjárművet és a hozzá kapcsolódó tevékenységeket, tudnivalókat mutat be. Egyszerű, mégis érthető, és könnyen megtanulják belőle a gyerekek az alapvető tudnivalókat. A böngészőben pedig minden járművhöz az alapvető képeket kell megkeresniük.