Második ​esély (Együtt veled 2.) 37 csillagozás

Susannah Skiethen: Második esély

„…a szerelem illúzió, amit a heves vágyakozás vált ki, amikor annyira sóvárogsz valaki után, hogy majd' belepusztulsz, hogy megkapd.”

Edward Cooper szentül hiszi, hogy a szerelem nem létezik. Visszatér Miamiba, hogy beindítsa saját vállalkozását és rendezze a múltbéli sérelmeit a nővel, aki majdnem elérte nála a lehetetlent. Dawn fenekestül forgatta fel Eddie addigi kényelmes életét, azonban csalódást okozott a férfinak. De vajon jár nekik a második esély?

A sors váratlanul az útjába sodorja a kiismerhetetlen Lisa-t, aki a folyamatos elutasításával felkelti a férfi érdeklődését. Csakhogy a lány ellenállásának komoly oka van, ami Eddie-nek nehéz kihívást jelent. Lisának lesz elég bátorsága, hogy rendbe tegye az életét és helyet adjon benne a férfinak?

A két nő a feje tetejére állítja Eddie elképzelését a szerelemről, de vajon az ő tetteit csak a vágy vezérli? Melyik lány nyeri el a bizalmát, hogy végül feltárja neki a szívét?

Még több szenvedély és romantika a sorok között.

Book Dreams, Gyömrő, 2021
Book Dreams, Gyömrő, 2020

Susannah Skiethen: Második esély

A sorozat első része hatalmas kedvencem lett, így alig vártam, hogy ezt a részt is olvashassam. Az előzményben sem tudtam igazán megkedvelni Eddiet, ez ebben a kötetben sem változott sajnos. Nagyon ellenszenves lett számomra ez a karakter, így nem nagyon tudtam élvezni a kötet olvasását. Teljesen logikátlan, meggondolatlan döntéseket hoz, hol ebbe a lányba van őrülten beleszeretve, hol a másikba, de közben mégis ellentétesen cselekszik. Igazi nőcsábász, csak a nők érdeklik az elején, aztán persze jön egy nő, aki teljesen leveszi a lábáról és megváltozik, de még utána se bírtam megkedvelni, önmagát akkor sem tudta megtagadni. Számomra ez már túlságosan nyálas volt, ahogy egymásnak folyton szerelmet vallottak Lisa-val. Jeremyt utáltam a legjobban, bár ez egyértelmű, tekintve, hogy spoiler De Dawn se volt egy angyal.. Nagyon meglepett ez az éles váltás, az elején még tök aranyosnak tűnt és még sajnáltam is, amiért Eddie így ott hagyta őt, de a végére már nem nagyon tudtam sajnálni, nagyon rossz döntéseket hozott ő is, nagyon gonosz volt Eddie-hez és Lisa-hoz is.

Papírra_vetett_gondolataim>!
Susannah Skiethen: Második esély

Köszönöm az írónőnek a lehetőséget, hogy az új kötetének előolvasója lehettem! :)

Nekem ez a kötet még jobban tetszett, mint az
előző rész ! Itt az írónő sokkal bátrabban , merészebben írt, ami nekem nagyon bejött. Ha egy könnyed romantikus regényre vágytok, ami foglalkozik a második esély kérdésével is, akkor bátran ajánlom nektek ezt a kötetet !

Nora42>!
Susannah Skiethen: Második esély

Nagyon vártam már ezt a könyvet, szegénykém pont az olvasási válságomba csöppent bele. Ezért is haladtam vele lassan. Az írónő stílusa itt is lenyűgözött. Nagyon szeretem ahogy ír. De viszont az első rész nekem picit jobban tetszett. Hogy miért? Szerethetőbbek voltak a karakterek. Vártam, hogy itt is megjelenik Eddie, az a csibész, vidám figura akit megismertünk. Ebben a kötetben kicsit komolyra vette a figurát, nyilván Ő is változik, mint ahogy bármelyikünk. Szóval a megszokott humort hiányoltam. Lisa viszont a szívembe lopta magát. Kedves, bájos, és nagyon szereti Eddie-t, viszont nem adja könnyen magát. Bár nem is csodálkozom rajt, amin keresztülment szegény. Viszont a csavaron nagyon nem lepődtem meg, sejteni lehetett, hogy azért a sors se ül tétlenül. Dawn nagyon unszinpatikus, de ahogy haladunk a történettel, azért, na, a végére még drukkolok is neki. Jólesett ez a kis lelki kényeztetés, minden este velük feküdtem. Na, de Jeremy, egy igazi seggfej! Nagyon meg tudtam volna verni egy péklapáttal! Megérdemelte sorsát!

Szende84>!
Susannah Skiethen: Második esély

Kellett ez a folytatás könyvhöz. Jó ha a mellékszálak is befejezést kapnak. Jó kiegészítője lett az első kötetnek.

Karinaa7 P>!
Susannah Skiethen: Második esély

Az első rész után egy kicsit félve, de belekezdtem. Eddie már az előző részben sem volt a legszimpatikusabb és ez ennél a könyvnél se lett másképp. Lisa a könyv elején még szimpatikus volt és a végére teljesen sikerült megutálnom. Dawn viszont az elejétől a végéig rühelltem, már attól is rosszul voltam, ha csak megláttam leírva a nevét.
A szereplők nem lettek a kedvenc karaktereim, de viszont a történet nagyon jó volt. Örülök, hogy mindannyian megkapták a második esélyüket :D.

Emily_Hart I>!
Susannah Skiethen: Második esély

Először is szeretném megköszönni a írónőnek, hogy előolvashattam a könyvét.
Ismét egy hamisítatlan Susannah Skiethen regényt kaptam, az írónő egyedi és utánozhatatlan stílusában.
Eddie, bár az első részben nem igazán kedveltem, mégis belopta magát a szívembe, mert megmutatta a kitartó és gyengéd oldalát is.
Aki szerette az első részt, az ebben sem fog csalódni.

Tünde_Vágási>!
Susannah Skiethen: Második esély

Nagyon tetszett Eddie és Lisa története. Már az első perctől kezdve sejtettem,hogy Lisa lesz a befutó és nem Dawn.
Ez a rész összetört, és mégis felemelt. Sajnáltam, főleg Lisa miatt, amiket át kellett élnie. Azokra nincsenek szavak.
Felemelt, mert elhitette velem létezik második esély, boldogság és igaz szerelem. Köszönöm az élményt :)
U.i: A borítók hihetetlenül fantasztikusak :)

Susannah Skiethen: Második esély

Az írónő első könyve hatalmas sikert aratott nálam, ezért nagyon kíváncsi voltam mire lesz képes a második könyvvèvel. Meg kell,hogy mondjam hatalmas kedvenc, szerelem lett ez a könyve is Nekem.
A könyv címe Második esély. De vajon,mindenkinek jár, mindenki megérdemli azt a bizonyos esélyt?
Ez a történet bebizonyította számomra,hogy igen is van szerelem első látásra, és létezik a második esély.
Egy végletekig romantikus, ugyanakkor cselekmèny dús ,èrzlemes, fordulatos könyvet kaptam. Igazi érzelmi kavalkád. Hol hangosan nevettem,hol könnyeket csalt a szemembe. A főhősök megmutatták létezik igazi szerelem amin nem fog az idő, a tér, és semmiféle emberi gonoszság.
A karakterek egyszerűen fantasztikusak. Eddie egy igazi csibész aki belopta magát a szívembe, igazi nagybetűs férfi. Liza karakterèbe könnyen bele bújtam határozott, erős, szókimondó nő.Dawn volt az a karakter akitől először a falra másztak, egyenesen utáltam. De ahogy haladt a történet megértettem a mièrteket, viszont nem szeretem karakter maradt. Jeremy igazi ős tulok, remélem megkapja méltó büntetését.
Ez a könyv az érzelmekre hat, de azokra kegyetlenül. Sokszor merült fel bennem a miért??? kérdés, de a történet előre haladtával értettem, éreztem mindent .
Tiszta szivvel ajánlom ezt a könyvet a romantika kedvelőinek, és azoknak akik hisznek a szerelemben, a második esèlyben. Egy pillanatra sem unatkoztam olvasás közben, végig lekötött. Faltam a betűket, sorokat fejezeteket. Letehetetlen könyv volt számomra.
Neked pedig @susannahskiethen köszönöm ezt a hatalmas érzelmi kavalkádot amit ezzel a történettel okoztál. A rengeteg érzelmet , és érzést amit ki váltottál belőlem olvasás közben. És köszönöm neked Eddie- t is egyszerűen imádom a kis csibèszt.

„Hiszek benne. A nagy, mindent elsöprő, szenvedélyes, olykor tomboló viharkènt érkező, majd idővel csendes, lágy hullámzássá szelídülő szerelemben. Hiszem,hogy lètezik a nagy ő, és hiszem, hogy a vad, lehengerlő, fèktelen, èrzèki szerelem szebbè varázsolja a mindennapokat.”
Ha ti is hisztek a szerelemben, a második esélyben azért , ha nem hisztek benne akkor pedig azért olvassátok el ezt a csodát. Mindenki lelkèt átmelegíti a mondanivalója, a tartalma. Bátran, nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek.

agi_90 P>!
Susannah Skiethen: Második esély

Nagyon tetszett Eddie története, jobban, mint az első rész. Talán azért, mert ez eseménydúsabb, érzelmesebb volt számomra, itt komolyabb témákról esett szó.
Már az első részben megkedveltem Eddiet, itt kicsit komolyabb volt, mint az első részben, de ez is tetszett. A nagy nőcsábász teljesen megváltozott, miután megismerte a nagybetűs nőt, aki levette a lábáról.
Lisa szimpatikus volt, kedves, határozott szókimondó nő volt. Örültem, hogy nem adta könnyen magát, és Eddienek nem volt könnyű dolga, bár amiken keresztülment, teljesen érthető.
Dawn eleinte kedves karakternek tűnt, de aztán ami lett belőle…, azért a végén mégis megsajnáltam.
Szerettem Davet, Taylort és Joyt is.
Kettejük találkozása igazán sorsszerű volt, hogy ennyi év után újra megtalálták egymást, ez nagyon édes volt, kicsit meg is könnyeztem végén a nagy egymásra találást!

Erica_Anthony I>!
Susannah Skiethen: Második esély

Nagyon szépen köszönöm, hogy Eddie világát is megismerhettem.
Imádtam, hogy egy férfi szemszögéből olvashattuk a történetet.
Eddie már az első részben felkeltette az érdeklődésemet és kíváncsian vetettem bele magam a sorokba.
Az írónő remekül felépítette ezt a regényt. Lisa szerethető karaktere pont beleolvadt Eddie néha lobbanékony szerepébe.
Nagyon tetszett a köztük lévő kémia kibontakozása és az is, hogy a harmadik fél csalfaságát nem hozta bele a történetbe. Dawn nagyon unszimpatikus volt, de később ez is megváltozott.
Élvezettel olvastam a sorokat és azt vettem észre, hogy pörögtek a lapok az ujjaim közt.
Lisa és Eddie kapcsolata fantasztikusan lett felépítve és látszik, hogy mindenkinek jár az a bizonyos Második esély ♥
Gratulálok az írónőnek és köszönöm a bizalmát.
Mindenkinek ajánlom ezt a regényt, aki egy romantikus történetet keres.

Ferger_Jolcsi P>!

Ez hiányzott, mint mókusnak az erdőtűz […].

Ferger_Jolcsi P>!

– […] Egy nővel nem elég éreztetni, meg kell neki mondani – dorgált meg jogosan. – Honnan tudhatná, ha nem árulod el, hogy szereted?

Bookaholic77 >!

A sors megadta nekünk az újrakezdés lehetőségét, a mi második esélyünket, amiről éreztem, hogy örökre szólt.

Ficere_Barbara>!

Az idők változnak,ahogyan mi is, és az életben bármi megtörténhet.

Bookaholic77 >!

Meg akartam hódítani a szívét és persze a testét is, mert gyönyörű volt kívül-belül.

Ficere_Barbara>!

Én nem szoktam kètelkedni, nem szoktam elbizonytalanodni, ettől voltam mindig magabiztos, mert aki biztos magában, bármit elèrhet.

Bookaholic77 >!

Hiszem, hogy létezik a nagy ő, és hiszem, hogy a vad, lehengerlő, féktelen, érzéki szerelem szebbé varázsolja a mindennapokat.

Ficere_Barbara>!

Lisa megjelent az életemben, és amilyen viharosan érkezett, hatalmas port kavarva maga körül, fergeteges orkánt idézett elő bennem, ami pusztító erejével magával ragadta a lelkem minden darabját.

Ficere_Barbara>!

Nem dönthetett romba az a mindent elsöprő vihar, ami a lelkemben tombolt, és ami át akarta venni felettem az irányítás. Nem engedhettem,hogy ez megtörténjen, ezért hátat fordítottam neki.

Együtt veled sorozat · Összehasonlítás