Hamupipőke 6 csillagozás

Susanna Davidson: Hamupipőke

A látványos térbeli elemek eddig soha nem látott módon keltik életre Hamupipőke történetét, és mesés világba repítik a gyerekeket.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Klasszikusok kicsiknek

Central Médiacsoport, Budapest, 2018
10 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633412695 · Fordította: Erényi Mónika

Caledonia_Valley P>!
Susanna Davidson: Hamupipőke

„A mesekönyv pár oldalból áll csupán és minimális szöveget tartalmaz, ám a térbe kihajló oldalak bőven kárpótolnak a nyúlfarknyi történetért. Az illusztrációk szemet gyönyörködtetőek, melyeket Sara Gianassi illusztrátornak köszönhetünk. A lapok olyan frissek, hogy ropognak az ember keze alatt, Hamupipőke gyönyörű, mint mindig, az egerek aranyosak, a mostoha ábrázolása pedig kellően gonosz. A magyar kiadásra minőségileg nem lehet panasz!”

„Ajánlom mindenkinek, aki szereti a klasszikus történetet, a Disney mesét és az élőszereplős feldolgozást, valamint ajánlom minden olyan anyukának és gyerkőcnek, aki szeretne elmerülni egy picit a varázslatban…”

Bővebben: https://sadaboga.blogspot.com/2018/08/susanna-davidson-…

schesztiஐ P>!
Susanna Davidson: Hamupipőke

Olyan drágák ezek a mesekönyvek, de annyira szépségesek! Félve lapozgattam, de hatalmas élvezettel. :)
sosenövökfel! :DD

Atara>!
Susanna Davidson: Hamupipőke

Nagyon rövid, néhány oldalas térbeli kis mesekönyv, de Hamupipőke története szerintem tökéletesen lett rövidítve. Az adott korosztálynak ez pont elég. A rajzok meseszépek, a térbeli kihajtogatás gyönyörű! A kislányom kedvence. :)

Millázs >!
Susanna Davidson: Hamupipőke

Csodaszép és ötletes kiadvány.

(Csak egyszer mondaná már Hamupipőke a lánykérésre, hogy "nem, de köszönöm, jól szórakoztam, majd ha jobban megismerjük egymást, meglátjuk.)

Lilla_Miko >!
Susanna Davidson: Hamupipőke

Nem is tudtam erről a kis könyvecskéről, csak elhaladtam mellette a könyvtárban, és megakadt rajta a szemem. Úgyhogy leültem, és elkezdtem lapozgatni. Lényegre törően mondja el a történetet, inkább a képek dominálnak. Ismerkedem ezzel a térbeliséggel. :D Viszont tényleg szépek a rajzok, nagyon tetszetős.