Téli ​varázs (Tóparti történetek 4.) 19 csillagozás

Susan Wiggs: Téli varázs

Sophie Bellamy elismert nemzetközi jogászként dolgozik Hágában, ám egy napon terrortámadás áldozatává válik. Megőrzi hidegvérét, így el tud menekülni, de az esettel kapcsolatos rémálmok sokáig üldözik. Úgy dönt, otthagyja kitűnő állását, és letelepszik a Juhar-tó partján fekvő faluban, ahol elvált férje és gyermekei élnek. Hófúvás közepette érkezik meg, és kocsijával az árokban köt ki. Noah, a helyi állatorvos siet a segítségére, aki nyomban megdobogtatja az asszony szívét. Sophie küzd az új és csodás érzés ellen, mert a gyermekeinek akarja szentelni magát. A férfi azonban – akinek eddig csak a négylábúakkal volt szerencséje – túl gyorsan szeretné őt meghódítani…

Eredeti mű: Susan Wiggs: Snowfall at Willow Lake

Eredeti megjelenés éve: 2008

Harlequin Magyarország, Budapest, 2012
356 oldal · ASIN: B00AO2X49I · Fordította: Zinner Judit
Harlequin Magyarország, Budapest, 2009
416 oldal · ISBN: 9789635379521 · Fordította: Zinner Judit

Odilia P
Susan Wiggs: Téli varázs

Féltem ettől a résztől. Sophie az előző részekben, hideg, karrierista nőszemély, aki elhanyagolja a családját.
Mégis ő lett a kedvencem. Ez a rész 5+ csillagot érdemel :-D

zuna19
Susan Wiggs: Téli varázs

Na végre. A sorozatból ez az első ami jó volt. Azért adok ennyi csillagot, mert az előző részekhez képest nagyon jó lett. Szerettem a szereplőket és a történetet is egyaránt. Megéri továbbolvasni a sorozatot.

turanett P
Susan Wiggs: Téli varázs

Ez is nagyon tetszett. Bár egy kicsit féltem tőle,mert az előző részekben nem volt szimpatikus Sophie. De itt egész megkedveltem. Noah, fantasztikus pasi. Beleszerettem.

Ingryd
Susan Wiggs: Téli varázs

Szórakoztató és romantikus. A lelki problémák legyőzése, az újrakezdés, a barátok és a család szeretete teszik teljessé a történetet. A téli táj leírásai pedig gyönyörűek és varázslatosak. Nagyon tetszett, sokkal jobban kitűnik a sorozat részei közül, talán a szereplők és a tájleírások miatt. Igazi téli olvasmány.

Krisztina_Szántó
Susan Wiggs: Téli varázs

Igeeen! Ezt vartam az ironotol . Az elozo kotetekhez kepest ez magasan viszi a primet, bar azokat is nagyon szerettem. De ez valami csoda volt!! Sophiet a tobbi kotetben csak felszinesen ismerhettuk meg. Oszinten,nem kulonosen izgatott a karaktere,de ez utan a kotet utan kijelenthetem,hogy O a kedvencem. Mar maga a tortenet is belopta magat a szivembe, az elejen az „incidens” nagyon tetszett ,jol le volt irva,szinte a helyszinen ereztem magan. Es hat Noah…egy imadni valo pasi. Egy szo mint szaz, nagy kedvenc lett ez a resz. Egyre jobban szeretem ezt a nagy csaladot :)

kisstade

Apám kedvenc mondása a hokis időkből úgy hangzott, hogy „a kudarc nem alternatíva.”

399. oldal, 32. fejezet

kisstade

Ezt nem vették észre a szülei. Azt, hogy minden „képes vagyok rá” kezdetű kijelentéssel szemben, amely lányuk legyőzhetetlenségét volt hivatva erősíteni, ott volt a mérleg másik serpenyőjében egy hatalmas és rettenetes áldozat.

90. oldal, 7. fejezet

kisstade

– Azt hiszem, csak annyira bonyolult, amennyire bonyolulttá teszi magának.

120. oldal, 8. fejezet

kisstade

Hagyd ezt abba! – intette magát. A megbánás lassú méreg, ráadásul nincs ellenszere.

196. oldal, 14. fejezet

kisstade

Félelmetes a halandó dolgokat szeretni.

313. oldal, 22. fejezet

kisstade

Egy másik pedig a Rocky Horrorból származott:"Ne csakálmodozz róla, tégy érte."

22. fejezet

kisstade

Ez megincs csak kivetítés Sophie, dorgálta magát az asszony, miközben kitornászta magát a kádból. Hősnek akarod őt látni, mert azt akarod, hogy megmentsenek. Hogy törődjenek veled, gondoskodjanak rólad.

111. oldal, 8. fejezet

kisstade

(…) az előkelő New York-i Dalton School rosszfiúja, a vörös hajú, semmivel sem törődő szívtipró, akinek a láttán a legtöbb ember megijedt, egy szemvillanás alatt átváltozott a boldogan vigyorgó, szeretetteljes fickóvá. Ezt teszi egy kisbaba mosolya.

126. oldal, 9. fejezet

Tóparti történetek sorozat · Összehasonlítás