Öt ​tibeti jóga 2 csillagozás

Susan Westbrook: Öt tibeti jóga

Az öt tibeti jógagyakorlat és a hozzájuk tartozó mantrák hozzásegítenek ahhoz, hogy elengedjük gondolkodá­sunk és viselkedésünk negatív mintáit. A könyv élveze­tes és praktikus útmutató a magasztos ideákhoz, és ki­taposott ösvényre invitál a személyiség átalakításában.
A könyv célja, hogy segítse az olvasót a mély önma­gunkba nézés bátor tettében, hogy segítsen tudatosan áttekinteni az életünket, illetve hogy teljesebb életet él­hessünk a nagyobb hála és öröm jegyében.
Az öt tibeti jógagyakorlat jelmondata: Formáld a tested, és alakítsd át az életed! A gyakorlatok növelik a fizikai állóképességet, a hozzájuk tartozó mantrák pedig pozi­tív hatást gyakorolnak az elmére és a szellemre. Mivel a világ folyamatos áramlásban van – akár készen állunk rá, akár nem –, sokszor vagyunk kénytelenek átalakulni. A jól megalapozott és fejlesztő gyakorlatok segítségével szörfözhetünk az élet hullámain, ahelyett, hogy magá­val vonszolna a változás.

Édesvíz, Budapest, 2015
Édesvíz, Budapest, 2015

A_Shara>!
Susan Westbrook: Öt tibeti jóga

Kell a lelki béke a mai felpörgött világunkban. Már egy ideje jógázom, és csak ajánlani tudom mindenkinek.