Ünnepi ​vallomás 7 csillagozás

Susan Stephens: Ünnepi vallomás Susan Stephens: Ünnepi vallomás

A londoni nők sápadtak, hajszoltak, és annyi réteg ruha van rajtuk, hogy az embernek eszébe sem jut a szex! – gondolja Ruiz, az argentin szívtipró. Amióta a ködös városban él, még nem találkozott olyan lánnyal, akin megakadt volna a szeme. Aztán egy napon belebotlik Hollyba, a húga barátnőjébe, s a pályakezdő újságíró lány nemcsak a lakásába, de lassan a szívébe is beköltözik. Karácsonykor Ruiz rádöbben, hogy többé egy percig sem akar nélküle élni…

Eredeti cím: The Shameless Life of Ruiz Acosta

Eredeti megjelenés éve: 2012

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia

Harlequin Magyarország, Budapest, 2015
96 oldal · ISBN: 9789634071662 · Fordította: Gaáli István
Harlequin Magyarország, Budapest, 2014
96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635388493 · Fordította: Gaáli István

Holly Valiant · Lucia Acosta · Ruiz Acosta

Susan Stephens: Ünnepi vallomás

Nekem ez annyira nem tetszett. Szerintem romantikus füzetnél ez volt a leghosszabb olvasásom. Holly viselkedése miatt volt az, hogy unalmas lett a történet. És, ami szerintem a legrosszabb, hogy a történet vége össze volt csapva, érezhető volt, hogy az író már nem tudott mit kitalálni, de a történetet meg le kellett zárni. Nekem nem tetszett, de legalább adtam neki egy esélyt.

baba03 P>!
Susan Stephens: Ünnepi vallomás

Hú de nagyon nem jött ez most be! Tisztában vagyok vele, hogy ezek a rontikus füzetek rövidek, instant bennük a szerelem, nehéz sok mindent belesűríteni ebbe a majd 100 oldalba. De ez, számomra borzasztó volt. Kusza, néhol követhetetlen és logikátlan. Lehet velem van a baj, de sokszor úgy éreztem olvasás közben, hogy kimaradt valami infó, nem értettem hogy jön az ide.Se Holly, se Ruiz nem került közel hozzám, egy kicsit se. Huzavona volt köztük, hol összejöttek, hol pedig indokolatlanul eltávolodtak egymástól. Ruiz úgy rángatta Hollyt, ahogy csak akarta, ez nekem nem szerelem…

Karinaa7 P>!

– Ruiz? – ismételte. – Tetszik a neve. Olyan szokatlan.
– A terhesség alatt anyám egy halom szerelmes regényt olvasott. Biztos valamelyik mediterrán románcnak a főszereplőjét hívták így.

Kapcsolódó szócikkek: Holly Valiant · Ruiz Acosta
Karinaa7 P>!

– Maga itt akarja hagyni Smasszert a lakásban, ahol én csak lábújjhegyen mertem járni? Szabad emlékeztetnem, hogy a kutyájának van egy nagy, loboncos farka és négy hatalmas tappancsa?

Kapcsolódó szócikkek: Holly Valiant · Ruiz Acosta · Smasszer
Karinaa7 P>!

Attól féltek, hogy vénlányok maradtok? Tök fölösleges. Gondoljatok bele: nem kell inget vasalni, főzni, és életetek bármely napján nyugodt lelkiismerettel nassolhatjátok a csokis süteményt.

Kapcsolódó szócikkek: Holly Valiant
Karinaa7 P>!

– Nem kellene ennyit költened rám.
– Neked meg nem kellene lakbért fizetned – vágott vissza a másik lány. – Dobtam egy hátast, amikor megláttam, mennyit utaltál a számlámra.
– Jól fut a rovat.
– Hát aztán! Bárki is adta meg a számlaszámomat, halott ember!

Kapcsolódó szócikkek: Holly Valiant · Lucia Acosta