Az ​élet megy tovább / Szerelemre hangolva / Botrányos barátnő 2 csillagozás

Susan Meier – Julia James – Kate Hardy: Az élet megy tovább / Szerelemre hangolva / Botrányos barátnő

Susan ​Meier: Az élet megy tovább
Rettenetes tragédia árnyékolja be Tory életét, és úgy érzi, képtelen továbblépni. Az anyja unszolására bébiszitteri munkát vállal a dúsgazdag és jóképű Chance Montgomery gyerekei mellett. A férfi élete is kátyúba jutott, ennek ellenére mindent elkövet, hogy segítsen a lánynak…

Julia James: Szerelemre hangolva
Sarah-t nem érdeklik a férfiak, kizárólag a karrierjére koncentrál – sikeres opera-énekesnő akar lenni. Csakhogy amikor a legkevésbé számít rá, kopogtat a szerelem egy jóképű és gazdag görög üzletember képében. A rövid életű boldogságot keserves csalódás követi, de a szenvedés segíti Sarah-t a művészete kibontakoztatásában…

Kate Hardy: Botrányos barátnő
Hugh-nak elege van abból, hogy a családja folyton nyaggatja, keressen már magának egy rendes lányt, és nősüljön meg. Hogy békén hagyják, megkéri a lemezkiadójánál dolgozó csinos grafikust, Bellát, kísérje el a bátyja eljegyzési ünnepségére mint a barátnője, és… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia különszám

HarperCollins Magyarország, New York, 2018
Harlequin Magyarország, Budapest, 2018
272 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634485032 · Fordította: Kiss Gábor, Szabó Júlia, Herczog Gábor

zuna19>!

Az élet megy tovább : Tökéletes 5 csillagos sztori volt. Édes volt az egész, tényleg minden tetszett benne.
Szerelemre hangolva : Unalmas volt nagyon, de Sarah szerethető karakter.
Botrányos barátnő : Érdekes ez tetszett is meg nem is. A karakterek imádni valóak voltak, de valamiért ez is kicsit unalmas volt. Habár nem annyira mint az előtte lévő történet.

zuna19>!

– Nem te lennél az első bébiszitter, aki beleszeret az általa gondozott gyerekek apjába. Szakmai kockázat.

Kicsicsillag123 P>!

Egy esküvő nem a nagyszabású ünnepségről szól, hanem két ember ígéretéről a családtagok és barátok jelenlétében.

zuna19>!

Az volt a baj, hogy nem tudta, mennyire képes tartani magát a Vegas-törvényhez.
Ami Oxfordshire-ben történt, az Oxfordshire-ben is marad.
Ez egyszerűen hangzott, de sajnos még mindig pontosan emlékezett arra, milyen volt Bella mellett ébredni.

Kicsicsillag123 P>!

– Gyere, reggelizz velem! – mondta inkább.
– Reggelizni? – kérdezte Bella megütközve.
– Igen, reggelizni. Nálam, odahaza. Kapsz mindenfélét!
– Hugh, még éjszaka van! – tiltakozott Bella.
– Mindjárt hét óra.
– Az ugyanaz.

Sharon Kendrick: Válj el, de nélkülem!
Carole Mortimer: Bottal vagy bot nélkül
Carol Marinelli – Anne Mather – Jackie Braun – Allison Leigh: Kertek alatt / Megszakad a szív / Fel a kezekkel! / Melyiket szeressem?
Sharon Kendrick: Érzéki angyal
Alison Roberts – Sarah Morgan – RaeAnne Thayne: Kis karácsony, skót karácsony / Az ajándék te vagy / Csókolj még!
Anne Mather – Barbara McMahon – Rebecca Winters – Gina Wilkins: Családi titkok / Szellő szárnyán / Szívem kikötője / Rendkívüli híradás
Cathy Williams – Michelle Douglas – Cara Colter: Viszontlátásra Toscanában! / Nyár a szigeten / Tökéletes pillanat
Sarah Morgan: Papás-mamás komolyan
Barbara Cartland: A szerelem küldönce
Sandra Marton – Kathryn Ross – Marjorie Lewty: A meztelen valóság / Kalandnak indult / Kettős esküvő