Nem ​vagyok túl rajtad (Happily Inc. 4.) 18 csillagozás

Susan Mallery: Nem vagyok túl rajtad

Silver Tesdal okos üzletasszony, ráadásul szexi nő – ezek egyike sem kerüli el Drew Lovato figyelmét. Ám annak idején volt annyira ostoba, hogy hagyta elmenni őt. Amikor a helyi bank elutasítja a lány hitelkérelmét, Drew felismeri a vissza nem térő lehetőséget – egyrészt támogathatja Silver briliáns üzleti tervét, másrészt visszanyerheti a bizalmát.
Silver nem olyan kemény, mint amilyennek hiszik. A Drew-val történt szakítás annak idején porig sújtotta. A férfi csókját azonban még mindig ugyanolyan ellenállhatatlannak találja, mint az üzleti ajánlatát. Ha már képtelen túltenni magát élete első szerelmén, akkor talán jobb, ha enged a kísértésnek, így egyszer s mindenkorra kiöli magából ezt az érzést.
Ám a terv kudarcot vall, és Silver rádöbben, nincs más lehetősége, be kell vallania évek óta rejtegetett titkát, jóllehet ezzel kockáztatja, hogy örökre elveszíti Drew-t…

Eredeti megjelenés éve: 2018

A következő kiadói sorozatban jelent meg: A New York Times sikerszerzője: Romantika Harlequin Magyarország, Vinton

Vinton, Budapest, 2022
368 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635405152 · Fordította: Szabó Júlia
Vinton, Budapest, 2022
352 oldal · ISBN: 9789635405169 · Fordította: Szabó Júlia

bemese05 P>!
Susan Mallery: Nem vagyok túl rajtad

Azt már eddigi is tudtam, h nem ez lesz a kedvenc sorozatom az írónőtől, de sajnos ez a rész lett eddig a leggyengébb! Pedig nagyon kiváncsi voltam Silver történetére. Az előző részekben ő volt a legérdekesebb személyiség, erre pedig kaptunk egy olyan könyvet ami elég középszerű lett! Az alaptörténet szerintem nagyon jó lett volna! De sajnos a karakterek lerontottak mindent!
Drew több, mint 300 oldalon keresztül kereste a „t*keit”! Tényleg nem találkoztam még egy ilyen főhőssel, aki ennyire tutyimutyi lett volna! Azt sem tudta, h mit akar, csak az utolsó utáni pillanatban esett le neki!
És akkor itt volt még Silver is, aki igaz, h helyesen cselekedett fiatal korában, de most elég nagy hibát követett el! Elhiszem, h fél, de azért ne már! Nem ilyennek ismertük meg, ő egy tökös csaj volt… amíg el nem kezdtük olvasni a könyvét :(
Drew anyjától meg majdnem idegrohamot kaptam, borzalmas nőszemély!
De azért jó volt olvasni, h a többi szereplő meddig jutott az életében!
Ja és még egy gondolat, a könyv vége borzalmas lett! Annyira össze lett csapva! Hihetetlen, h Mallery kiadott ilyet a kezei közül! :(

Ani249>!
Susan Mallery: Nem vagyok túl rajtad

Könnyed és szórakoztató történet. Tökéletes folytatása az eddigi részeknek. Kíváncsi voltam, hogy hogyan alakul Silver és Drew közös élete, hogy sikerül őket összehozni. Hát, sikerült! A titkuk is meglepő volt, annak ellenére, hogy valahol már sejthető is volt. Nagyon könnyedén fel tudták dolgozni! A lányok barátsága még mindig hihetetlen! Már várom nagyon a folytatást az utolsó 2 lány élete hogyan alakul!

bemese05 P>!

– Rendben. – A férfi rákacsintott.
Ez váratlanul érte Silvert. A gyomrában mélyen perzselő forróságot érzett. Nem, nem és nem! – mondta magának. Csak azért sem lép a „Drew a legszexibb férfi, akit valaha ismertem” című útra! Sem most, sem később. Ez csak munka.

Happily Inc. sorozat · Összehasonlítás