A ​tulipános nővérek titkai 20 csillagozás

Susan Mallery: A tulipános nővérek titkai

A tulipántermesztő Kelly Murphy élete egyhangú és kiszámítható, de egy verőfényes nyári napon minden megváltozik. Hazatér Griffith Burnett, Tulpen Crossing tékozló fiúja – és rögtön szemet is vet Kellyre –, valamint Olivia, Kelly gyönyörű, önfejű és bosszantó húga. Alaposan felforgatják Kelly életét, aki úgy érzi, megfojtják a titkok, amelyeket oly könnyű volt megőrizni, amíg egyedül élt.
Olivia visszatérése azonban korántsem olyan diadalmas, mint színleli. A munkáját céltalannak látja, és amióta az apja elválasztotta az imádott rosszfiútól, úgy érzi, múltja sincs. Elhatározza, hogy visszaszerzi egykori szerelmét és a helyét a családban, akár tetszik a nővérének, akár nem. Nincs szüksége Kelly beleegyezésére, hiszen az eltelt tíz év alatt ők ketten teljesen idegenek lettek egymás számára…

Eredeti megjelenés éve: 2017

A következő kiadói sorozatban jelent meg: A New York Times sikerszerzője: Romantika Harlequin Magyarország, Vinton

Vinton, Budapest, 2020
432 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635401413 · Fordította: Gärtner Zita
Vinton, Budapest, 2020

cicus61 P>!
Susan Mallery: A tulipános nővérek titkai

Kedvelem az írónő könyveit, de ez most nem jött be. Ennyi nyűglődés egy könyvben kicsit sok volt. Szeret, nem szeret, szeretem, nem szeretem. A szereplőket sem szerettem meg, a lányok anyja egyszerűen visszataszító. A történet sem volt nagy szám.

Lutza21>!
Susan Mallery: A tulipános nővérek titkai

Igazság szerint engem már a borítóval megvett ez a könyv. Imádom a tulipánokat <3 A történet se volt rossz, szerettem a szereplőket, még akkor is amikor kifejezetten idegesítően viselkedtek. Igazából kíváncsi lettem volna, hogy tényleg mi volt Marilee célja azzal, hogy visszajött, de erre nem kaptunk választ, viszont a lelèpèse méltó volt hozzá. Ryan megérdemli amit majd kap tőle (vagy nem kap). A Murphy lányok boldogságának pedig nagyon örültem, mind a háromnak :)

Tímea_Kocsis_2>!
Susan Mallery: A tulipános nővérek titkai

Szerelem, útkeresés, a női lét kérdései és családi bonyodalmak. Három pár talál egymásra spoiler kusza kötelékekkel. spoiler Kisvárosi környezet, ahol mindenki ismer mindenkit és mégis vannak meglepetések. A család végül túllép a múlton és mindenki elindul egy boldogabb jövő felé.

Ani249>!
Susan Mallery: A tulipános nővérek titkai

Kedves, szerethető történet egy család újraegyesüléséről. A szereplők szerethetőek, a 2 exet leszámítva! Mindhárom szál aranyos és humoros, szépen össze van dolgozva. Olivia kellemes meglepetés, azt hittem, hogy hisztis díva lesz, ehhez képest villámgyorsan beilleszkedett a kisváros életébe.

Kuri_Szilvia P>!
Susan Mallery: A tulipános nővérek titkai

Izgalmas családtörténet, váratlan és kevésbe váratlan csavarokkal. Érzelmekkel, testvéri szeretettel, megbocsájtással.
A főszereplő Kelly mellett nagy szerepet kap a testvére Olívia és az apjuk is. A 3 ember szerelmi életén alapszik a történet. A főbb szereplők nagyon jól kidolgozottak, a történet egyszerű valósághű, az érzelmek pedig nagyon jól előjönnek az események alatt.
A lányok anyját utáltam. Szó szerint: önző és manipulatív. Úgy forgatta a szavakat hogy ő jöjjön ki jól. Sosem hazudott, csak akkor és úgy szólt közbe, hogy mindenki mást értsen ki rajta, hogy meg tudjon bántani másokatspoiler
Nagyon jó volt olvasni az utolsó pár oldal, és a jövőbe látni. Még ha nem is a távoli jövőbe.

rakata0405>!
Susan Mallery: A tulipános nővérek titkai

Nem csalódtam az írónőben. Jó könyv. Tetszik, hogy nem csak egy főszereplőnk van, hanem 3 csaj. Pörgős, eseménydús történet.

Susan Mallery: A tulipános nővérek titkai

Igen. Ez már majdnem régi Susan. Visszajöttek a poénok, még nem annyi, mint régen, de már jó kis szócsaták, és vicces beszólások voltak.
A megszokott kidolgozású karakterek, szinte mindenki szerethető, az édes jó drága anyuka Marilee és a teljességgel megbízhatatlan önsajnálatban dagonyázó Ryan öcsike kivételével.
A három lány teljesen eltérő karakter, nem gondoltam, hogy mindhármójukat így megszeretem. Nem mondom, a két barátnő időnként kicsit túlesett a lovacska másik oldalára amikor mélabúba zuhantak vagy épp a bizalmatlankodás fázisában voltak, de némi segítséggel hamar összekapták magukat.
A férfiak is jó és megbízható emberek, csak nem nagyon vannak magukkal tisztában, illetve nem hisznek az érzéseiknek.
De ez így jó, mert szinte bárki aki olvassa, bele tud helyezkedni a főhősök bőrébe, nem kell aggódni, hogy nem tud Ferrarit vagy helikoptert vezetni, és ha elromlana lift, nem kell felgyalogolni a nyolcvanhatodikra, hogy a sokszáznégyzetméteres apartmanjába jusson.
Többek között ezért is kedvelem Susant, mert teljesen hiteles, mondhatjuk hétköznapi emberek nagyjából átlagos problémáival találkozunk, mégis szórakoztatóan előadva.
A tulipánoknak pedig külön örültem, jó sokat bámészkodtam a világhálón, és elképedtem, hogy mennyiféle fajta van.

P_Jucus>!

Ha egyszer becsapsz, az a te szégyened, ha még egyszer, az már az enyém.

P_Jucus>!

Kelly szinte hallotta, ahogy néhány boldogságbuborék kipukkad a lelkében.

krisztin1>!

– Egy halálos fenyegetés mindig eltereli az ember figyelmét az egyéb aggodalmairól.

vklara>!

– Isaak azt akarja, hogy ebből csináljunk egy duettet.
– Létezik olyan Billy Joel dal, amit még nem ismerünk?
Jeff mély, évődő hangja hallatán Helen gyomra megremegett. Sőt nemcsak a gyomra, hanem a teste többi része is.
– Ez nem Billy Joel.
Jeff kitárta a karját.
– Nincs szükséged egy ölelésre?
Dehogynem, sőt még többre is… De sajnos nem ugyanarra gondolnak.
– Megpróbálom elfojtani a csalódottságomat. Issak egy Miley Cyrus dalt javasolt. Nem egy hagyományos duett, de szerinte megvan benne a lehetőség.
– Ismerem ezt a nevet – mormolta Jeff. – Hadd gondolkozzam…
– A menedzsere nagyon büszke lenne, ha ezt hallaná.

vklara>!

– Én akkor is jobban örülnék, ha a krimiklubba járna. Ott férfiak vannak. Jobban érezné magát.
– Talán el kellene mondanod neki.
Kelly hallotta a barátnője hangján, hogy jól szórakozik rajta, és felsóhajtott.
– Élvezed mi?
– Egy kicsit. – Helen megcsóválta a fejét. – Tényleg ennyire zavar, hogy egy olyan férfi érdeklődik irántad, mint Griffith? Svennel mát hat hónapja szakítottatok. Ideje továbblépni. Griffith remek alany lenne a továbblépésre.
– Mondja ezt a nő, aki hat éve elvált, és azóta sem jár senkivel.
– A Barátságunk mottója maradjon továbbra is az, hogy „tedd amit mondok, és ne azt, amit én teszek”

krisztin1>!

– Mindig vannak szabályok, Kelly. Az a trükk, hogy tudnunk kell, melyiket szeghetjük meg.

Körtefa>!

A mobiljáért nyúlt. Kelly az első kijelzés után jelentkezett.
– Hogy ment? – kérdezte.
– Nem jól.
– Átjövök. Ölelésre van szükséged, aztán elmegyünk fagyizni.
Griffith mindenek ellenére elmosolyodott.
– Nem vagyok ötéves.
– A fagyi nekem lesz.