Született ​csábító (Chicago Stars 7.) 301 csillagozás

Susan Elizabeth Phillips: Született csábító

A ​Chicago Stars hátvédje, Dean Robillard a legszerencsésebb fickó a világon: szupersztár sportoló, a liga büszkesége és szép, mint egy görög isten. De ő is kerülhet rossz hangulatba. Dean kocsiba vágja magát, hogy megnézze végre vidéki házát. Amikor letér a sztrádáról egy gyér forgalmú főútra, megpillant valakit…

Blue Bailey festőművész, aki nem tud sokáig megülni egy helyben. Fuvarra van szüksége, Amerika leghíresebb futballsztárjának pedig nagyon lenyűgöző a sportkocsija. Most már csak annyit kell tennie, hogy folyamatosan szórakoztassa a férfit, és eltitkolja előle kétségbeejtő helyzetét: nincs egy vasa sem, sehol nem várja senki.

Dean és Blue hihetetlenül vonzódnak egymáshoz. Életükbe és egymás iránti leküzdhetetlen vonzalmukba belekeveredik egy ötvenes rocksztár, egy házvezetőnő és egy tizenegy éves kislány; a gyerek kétségbeesetten vágyik családra. A vadóc művésznő és a vonzó futballsztár a nyár folyamán kockázatos játékot játszik, harcolnak önmagukkal és… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2007

Victoria, Debrecen, 2007
440 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789639803008 · Fordította: Molnár Gabriella

Annabelle Granger Champion · Dean Robillard · Heath D. Champion · Blue Bailey

zuna19>!
Susan Elizabeth Phillips: Született csábító

Ezt is nagyon imádtam, ahogyan a többi részt is. Tökéletes, könnyed kis olvasmány. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki szereti a romantikus és vicces történeteket. A karakterek nagyon szimpatikusak voltak. Dean, Blue, Riley és April is nagyon szerethető karakterek. A szócsaták pazarok voltak. Felemelő volt olvasni őket.
Csak az az egy baj van ezzel a könyvvel, hogy ezzel a résszel most befejeződött a sorozat. Minden jónak egyszer vége szakad. De sebaj, vannak még SEP könyvek, amik még olvasatlanok számomra és hamarosan sorra kerülnek.
SEP, ezzel a sorozattal került a kedvenc iróim közé. Mesés mind a 7 történet. Az kifejezetten tetszett, hogy mindegyikben feltűntek az egyes részek főszereplői, mellékszereplőkként. Jó volt róluk is olvasni, habár csak pici jeleneteket kaptunk belőlük, de így is megérte. 2 kedvencem lett a sorozatban a Törékeny szív és az Álom édes álom. A többi rész is jó, de az a kettő borzalmasan tetszett.
100% – ban újraolvasós!

Krisztina_Németh_2>!
Susan Elizabeth Phillips: Született csábító

Azt hiszem a sorozatnak ez a leggyengébb része. Négy és fél csillag jár azért, mert szerettem, csak a többi kicsit jobb volt. Az eleje kicsit unalmas volt. Nem igazán tetszett ez a „tudom hogy tudja, hogy hazudok" dolog nem tetszett. A szereplökkel nem volt bajom, a maguk modján mind szimpi volt. Akik olvasták a könyvet azok talán hülyének néznek, de nekem Nita volt a legszimpibb. Imádtam az utálatos öregasszonyt :)

Sippancs P>!
Susan Elizabeth Phillips: Született csábító

4,5 csillag volt első olvasásra, másodikra is tartom magam hozzá.
Szerettem Blue és Dean párosát, és a lendület is adott volt a történethez, de picit talán háttérbe szorult ez a szerelem az April-Jack-Riley mellékszál miatt. Lehet, hogy már csak év végi nyűg, de most soknak éreztem azt, hogy gyakorlatilag nincs (a sorozatban) egy olyan főszereplő, akinek a családi háttere valamiért ne lenne gázos, jelen esetben meg aztán pláne nehéz volt megemészteni April és Jack múltját. Ha viszont ezt sztornózóm a könyvből, akkor Blue nagyon szimpi volt, Deant az isten is nekem teremtette, a cigányszekér és Nita karakterének megalkotásáért pedig egy hatalmas plusz pont jár az írónőnek.
De jó, hogy mindjárt 2021, és jön magyarul a 8. rész!

Illatos_Hópehely>!
Susan Elizabeth Phillips: Született csábító

Az a helyzet, hogy annyira nem emlékeztem erre a sztorira, hogy olyan volt mintha elsőre olvasnám.
Ugyan April és Jack kicsit ellopta a show-t Dean és Blue párosától, de így úgy éreztem, hogy két bimbózó szerelemről olvashatok.
Tetszett az összes szereplő, még a boszorkány Nita is. Az ő és Blue csatáit nagyon bírtam.

Nikyy18>!
Susan Elizabeth Phillips: Született csábító

SEP könyveiben nem lehet csalódni mert ez a rész is nagyon jó lett :) Dean és Blue összeillő párost alkottak és imádtam a szócsatáikat rengeteget lehetett nevetni.

kocybaba P>!
Susan Elizabeth Phillips: Született csábító

Nem maradt el ez a rész sem a többitől színvonalra, de ha a sorozat egészét nézem, mégis ez volt a leggyengébb láncszem. Nem mintha nem ugyanolyan gyorsan faltam volna be, mint azokat, csak nem hagyott akkora nyomot bennem. Dean Robillard, az isteni kinézetű adonisz már az előző kötetben rabul ejtett, úgyhogy könnyű dolga volt. Blue izgalmas társ volt számára, egy soha nem nyugvó művészlélek, aki a kiszámíthatatlanságával felpezsdítette a történetet. Ketten érdekes, jól működő párosítás voltak, viszont kicsit elnyomta őket a családi katyvasz, ami Dean nyakába szakadt. Ettől még egyértelműen szerettem azt a szálat is, Aprilt, Jacket, Rileyt és még a világ talán legházsártosabb vénasszonyát is, Nita-t. Szomorú, hogy ez volt az utolsó rész és ezzel vége, még el bírnék viselni jó párat belőle. De hát jobb híján majd repetázok.:)

DarknessAngel>!
Susan Elizabeth Phillips: Született csábító

Jó volt, jó volt, de mégis ez volt a leggyengébb láncszem a sorozatban. Az előző rész után kíváncsi voltam Dean történetére, és hogy ki lesz az, aki majd megszerzi a szívét.Nem volt rossz a történet, csak kicsit túl gyorsan ment minden, főleg a végén.
Dean szimpatikus, de nem egy egetrengető teljesítmény, ami nyújtott. Tetszett, hogy Annabelle és Heath is felbukkant egy szösszenetnyire. Tetszettek Blue festményei, Riley, Jack Patriot és még April is :)
Egyszeri olvasásnak elmegy, sajnos ennél többet nem tudott nyújtani. Viszont, nagyon örülök, hogy olvashattam a sorozatot, mert nagy kedvenc lett. Mostantól nem hanyagolom majd a SEP könyveket.

turanett P>!
Susan Elizabeth Phillips: Született csábító

Méltó befejezése a sorozatnak. Nagyon élveztem. Blue érdekes karakter. Az élete nem mondható hétköznapinak. Én valahogy nem tudnék csak úgy megbocsájtani az anyjának, ahogy ő. Azt mondja, hogy olyan amilyen, de nem. Egy anya nem ehet ilyet.
Dean-t már az előző részben is megkedveltem, de itt sokszor nem értettem. Nem tudtam kivenni, hogy mikor színlel és mikor mond igazat.
Most a „mellék” szál is jó volt. Jack és April. Az ő múltjuk után nehéz talpra állni. Nagyon drukkoltam nekik. Főleg Riley miatt. Nagyon cuki kislány. A nagy kedvencem, mégis csak Nita volt. Nagyon bírtam az öreglányt. Mókás figura. Sajnálom, hogy vége a sorozatnak. Tudnék még róluk olvasni. :)

catilde>!
Susan Elizabeth Phillips: Született csábító

Imádtam ezt a sorozatot. Egy nagyon jó befejezést kaptam a végére. Nagyon szerethető karakter Dean és Blue is. Mind a kettőt nagyon megszerettem. Itt a mellék száll Jack és April kapcsolata is nagyon érdekelt. Nem csalódtam ebben a kötetben. De a kedvencem Gabe marad, de a második hely mindenképpen Dean-é. Szívesen olvasnám tovább Chicago Stars történetét. Én mindenkinek csak ajánlom.

Paulina_Sándorné P>!
Susan Elizabeth Phillips: Született csábító

Tetszett a történet, vicces, humoros, kellően romantikus volt számomra. Dean nem semmi figura, bírtam őt. Blue aranyos lány, nagyon bírtam a stílusát, szövegét. Mondott és csinált néha olyan dolgokat, hogy nem tudtam sírjak vagy nevessek. April fura egy anyuka. :-) Nem igazán tudtam eldönteni, hogy kedveljem vagy sem. Dean és Blue kapcsolata érdekesen alakult, bírtam a szócsatáikat. Riley aranyos kislány.

gladyna>!

– Nem fekszem le veled!
A férfi tunyán elmosolyodott. – Csak a szexre tudsz gondolni? Nem akarlak megsérteni, de őszintén szólva kissé kétségbeesettnek tűnsz.
Gyenge csali volt, Blue nem kapta be. Inkább feltett egy olcsó napszemüveget. – Te csak vezess és azzal törődj, hogy jól nézz ki. Ne terheld az agyad beszéddel.

Natsu>!

– Valahányszor egy magadfajta férfi kocsányon lógatja a szemét egy E-kosaras műmellre, egy tökéletes mellű ártatlan lányt bátorít arra, hogy kés alá feküdjön. A nőknek a látókörüket kellene tágítaniuk, nem a keblüket.

zuna19 >!

– A szív tudja, mikor talál rá a lelki társára.

Kapcsolódó szócikkek: lelki társ
gladyna>!

– Ha nem ismerném jobban, azt hinném, fél egyedül maradni velem.
– Rendben. Még kitörne magából az állat, ha véletlenül maga és a tükör közé állnék.

zuna19 >!

– Mióta csuknak le valakit azért, mert jogosítvány nélkül vezet? Különösen, ha érvényes a jogosítványa.
– Nem volt nálad.
– De be tudtam volna mutatni, ha adnak rá egy icipici lehetőséget.

zuna19 >!

– Csütök palasintát. Sütök! Sütök palacsintát!
– Rendben.

Quiconque>!

– Beszélhetnénk valami másról? – Dean kinyitotta az oldalajtót Blue előtt. – Arról például, hogy miért félsz a szextől?
– Csak veled. Allergiás vagyok a kozmetikai krémedre.

Chicago Stars sorozat · Összehasonlítás