15. legjobb romantikus könyv a molyok értékelése alapján
!

Angyali ​csók 324 csillagozás

Susan Elizabeth Phillips: Angyali csók Susan Elizabeth Phillips: Angyali csók
Könyvtár

Alex ​Markov és Daisy olyanok, mint a tűz és a víz. Alex mogorva, (természetesen) jóképű és igazán modortalan azokkal a nőkkel, akiket nem tart többre haszontalan, pénzleső piócáknál. Daisy egyszerű üzleti megállapodásnak reméli a házasságukat, Alex azonban lerántja a felső tízezer világából és ragaszkodik hozzá, hogy Daisy vele tartson oda, ahol dolgozik. Upsz, elfelejtettem megemlíteni, hogy vándorcirkusz igazgató. Daisy ellenben a végtelenségig undorodik az állatoktól. Az undoránál már csak a félelme nagyobb. Amikor márkás ruhában és magassarkúban megérkezik a cirkuszba, úgy érzi magát, mint egy partra vetett hal.

Daisy Devreaux az a fajta nő, akit túl gyakran ítélnek meg a megjelenése és a híre alapján, Alex pedig elköveti azt a megbocsáthatatlan hibát, hogy mindkettőt megteszi. Ez a lelketlen férfi azonban méltó társra talál Daisyben, akinek semmi mása sincs, csak a hatalmas szíve. Harca azért, hogy elfogadják és tiszteljék, fájdalmas és őszinte; együtt sírunk vele.… (tovább)

Eredeti mű: Susan Elizabeth Phillips: Kiss an Angel

454 oldal · ISBN: 9636790175 · Fordította: Molnár Gabriella

Alex Markov

zuna19
Susan Elizabeth Phillips: Angyali csók

Mindig meg tudok hatódni ezen a történeten. Most is csak sírtam és sírtam. Az egyik legszebb romantikus története ez SEP-nek. Minden romantika imádónak el kéne olvasnia legalább egyszer ezt a könyvet életében.
Akárhányszor olvasom újra, mindig új élmény és élvezettel teszem. Daisy szerintem imádni való teremtés, annyira szeretnék hasonlítani rá lelkiekben. Már a könyv elején is nagyon szerethető volt, de a végére egyenesen rajongtam a karakterért. Alex viselkedése még a mai napig meg tud lepni. Hihetetlen. Annyira szüksége volt Daisy-re, hogy ismét ember lehessen. Kiegészítik egymást.
Nem vagyok oda a cirkuszokért, de ahányszor elém kerül ez a könyv rögtön elmennék egybe.
Mindenkinek csak ajánlani tudom, letehetetlen olvasmány, ha egyszer kézbe kerül, nem lehet utána abbahagyni az olvasást.
Kevés könyvre szoktam ezt a szót használni, de ez is egy apró csoda.

Bitten
Susan Elizabeth Phillips: Angyali csók

Markáns , mozgalmas, szeretetre méltó, figyelmed nem lankad egy pillanatra sem…..
Milyen kevés könyv van amiben az adott témákört írják le ?!
Nagyon szeretem Alex Markov személyiségét, és igen érzem azt a bizonyos orosz temperamentumot, nagyon jól sikerült megfognia azt a jellemző merevséget, finom mogorvaságot! Újraolvasós ;-) :P

UPDATE:
És még mindig rabul ejt! :D

Nikyy18
Susan Elizabeth Phillips: Angyali csók

Ha lehetne akkor 10 csillagot adnék. Egyszerűen imádtam az elejétől fogva. A főszereplőket hamar megkedveltem. Daisyt a kitartásáért és a bátorságáért és meg , hogy nem adta fel hanem megmutatta hogy mire is képes. Alex-et is meg kedveltem, bár mondjuk egy néhányszor adtam volna neki egy két pofont. De igy is a szívembe zártam :) Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Wandamaci
Susan Elizabeth Phillips: Angyali csók

Kevés könyv témája a cirkusz. Eddig egyedül Darren Shan Rémségek cirkuszában olvastam, igaz az teljesen más jellegű volt.
Engem valahogy magával ragad a cirkusz hangulata. Kiskoromban sokat jártam cirkuszba, mindig tátott szájjal, teljes beleéléssel figyeltem mindent.
Viszont itt leginkább az kapott főszerepet, hogy hogyan élnek egy előadás után, a mindennapokban. Ez tette igazán érdekessé, hiszen erről már csak kevesen tudhatnak. Hihető volt, teljesen valósághűnek éreztem a leírtakat, ezért is szippantott be teljesen.
A történetre jellemző, hogy tényleges átalakulások mennek végbe. Nincsenek elsietve a dolgok, minden alakul az idő múlásával. A mostani könyvekben általában el vannak sietve a történések.
Sok szép jelenetet köszönhetek a könyvnek. Újra visszacsöppentem a cirkusz világába. Sokat tanultam az emberi kapcsolatokról. A legnagyobb tanulsága mégis a megbélygézéssel kapcsolatos. Daisyt megbélyegezték, őt ez nem érdekelte, csinálta a dolgait, ahogy jónak látta és önmagát adta. Mindenki önmagáért fogadta el és szerette meg, ez a legszebb az egészben.
Nagyon szép történet, megvannak a maga hibái, de semmi sem tökéletes, ettől életszerű. Bátran ajánlom mindenkinek, jót tett a lelkemnek :)
Bővebben:

Tyna
Susan Elizabeth Phillips: Angyali csók

Este elkezdtem és egyszerűen nem tudtam abbahagyni, inkább nem is aludtam, de annyira nagyon nagyon jó volt, olyan, ami most igazán kellett az én lelkemnek.
Most pedig el akarok szegődni egy cirkuszhoz :D:D:D
IMÁDTAM :):):):)

ggizi P
Susan Elizabeth Phillips: Angyali csók

Egy újabb letehetetlen! :)
Ez az egyik kedvenc SEP történetem. Már eleve a helyszín is különleges a vándorcirkuszi élettel és a hozzá tartozó állatokkal. Imádtam, ahogy Daisy bánt velük, és irigyeltem a kialakult kapcsolatait. (Mindent azért nem tudtam elhinni, de cseppet sem izgatott a dolog.)
Egy újabb kényszerházasság, messze nem sablonos formában. A karakterei nagyon érdekesek és színesek – még az állatok is :). Daisy jellembeli átalakulása a kiszolgáltatottság, a megaláztatások és árulások hatására nagyon látványos. És Alex érzelmi fejlődése is igazán erőteljes. Nagyon jó párossá váltak.
Szerettem az egész könyvet.

catilde P
Susan Elizabeth Phillips: Angyali csók

Nagyon, nagyon tetszett. Fantasztikus szerintem, a cirkuszos történet amúgy is nagyon megfognak. Alex eszméletlen, minden nő álma egy ilyen pasi. Tater a kiselefánt annyira édes. Annyira jól ír az írónő a titkok, amik folyamatosan derülnek, végig fent tartja az olvasó érdeklődését. Kedvenc részem amikor Sinfun kiszabadul. Aki szereti a Vizet az elefántnak, annak csak ajánlani tudom, mert szerintem ez a regény jobb annál! :) Köszönöm, hogy ajánlottátok @csibene,@snoemi86,@Szilvika01

Violet_Finch_PMónika
Susan Elizabeth Phillips: Angyali csók

Mikor kezembe vettem nem gondoltam volna,hogy felülök egy érzelmi hullámvasútra ami annyira kanyargós és meredek,hogy alig tudtam benne maradni.Első könyvem az írónőtől,de tuti,hogy nem az utolsó.

Sírtam,nevettem,dühöngtem,izgultam,féltem,reménykedtem.
IILYEN EGY IGAZÁN JÓ KÖNYV!
Amikor az ember már azt gondolja nem jöhet több érzelem ,akkor üt a legjobban.
Daisy egy igazán szerethető karakter és én nagyon megszerettem. Ahogy kiállt magáért,ahogy beleadott apait anyait abba,hogy kijöjjön az Ő drágalátos férjével.
Alex…..Ohh Alex nagyon sajnálom,de nekem egyáltalán nem nyerted el a tetszesem. Annyit bántotta Daisyt,hogy egyszerűen nem tudtam neki megbocsátani. Nem Daisy,hanem ÉN!!!! Hiába a múlt és a sok keserűség egyszerűen nem érdemelte meg ez a nő azt amit kapott. Azok után meg,hogy benne is tisztázódott az,hogy nem egy elkényeztetett fruska és mégis úgy bánt vele….végképp leírta magát a szemembe. Jó hát igen Ő figyelmeztette meg minden de akkor is.
Heatherre nagyon haragudtam,hogy olyan sokáig várt az igazsággal. A szívem szakadt meg Daisyért.
Sheba te alattomos anyáskodó nő,hát ezt jól kitervelted a végén. Pedig azt hittem beugrok a könyvbe és megöllek,amiért Sinjunnal azt tettél amit hittem. De szerencsére nem igy volt. Nem volt egy kedvenc karakter,de nem tudtam úgy haragudni rá,mint Alexre. Max meg egy ahhww de egy utálatos senkiházi!!!!!!!!
AJÁNLOM,hogy olvassa el mindenki,aki csillagozza az értékelésem :D :D (persze itt azokra gondolok akik még nem olvasták) Nagyon kiváncsi leszek az Ő véleményükre.
;) ;)

mama_gold P
Susan Elizabeth Phillips: Angyali csók

Nagyra értékelem SEP regényeit, ez sem kivétel. Bár a cirkusz világa piszkosul utálatos számomra, megpróbáltam nem a környezetre, inkább csak a cselekményre figyelni.
Alex és Daisy remek páros voltak, sok kellemetlenségtől megkímélték volna magukat, ha őszintén kimutatják az érzelmeiket – és kommunikálnak – már az elejétől fogva. Valószínűleg nem lehet könnyű úgy férjhez menni, hogy apád választja ki – ráadásul megszabott időre – a leendő férjedet, akit nem is ismersz!
Időnként Daisy-ben igencsak magamra ismertem…
"Csak arról van szó, hogy hamar elérzékenyülök. De ez nem jelent semmit, nem próbállak manipulálni a könnyeimmel. (…)Mert nem tehetek róla, hogy elkámpicsorodom. Mindig eluralkodnak rajtam az érzéseim…"

Tóth_Orsolya_3 P
Susan Elizabeth Phillips: Angyali csók

Első SEP könyvem és imádtam minden egyes sorát! :-)
A szereplők szerethetőek, még Sheba is! ;-) Alex-Daisy páros felülmúlhatatlan. Tater és Sinjun…. nem tudtam betelni velük, imádtam őket. Én is akarok egy ilyen bébielefántot és egye fene, még a tigris is jöhetne! :D

Sunshine

– Van valami problémád? – üvöltötte Alex.
Ez az egész vita nevetséges volt, és Daisy csintalanul elmosolyodott. – Ha valaki azt mondaná, szép vagy, amikor mérgelődsz, hazudik.
A férfi elvörösödött, Daisy pedig egy pillanatra azt hitte, dührohamot kap. Alex azonban felemelte a könyökénél fogva, és a vattacukrot árusító bódéhoz nyomta. Aztán kifulladásig csókolta.
Mikor végül letette a földre, még ingerültebbnek látszott, mint a csók előtt. – Sajnálom! – kiabálta.
Bocsánatkérésnek nem volt túl meggyőző, és ahogy elviharzott, sokkal inkább hasonlított felbőszült tigrisre, mint egy bűnbánó férjre.

Kapcsolódó szócikkek: Alex Markov
Sunshine

– Mi történt azzal a nővel, akit feleségül vettem? Azzal, aki úgy vélekedett, civilizált emberek nem kelnek fel tizenegy előtt?
– Hozzáment egy cirkuszi csavargóhoz.

Kapcsolódó szócikkek: Alex Markov
Reika

Nagyon köszönöm, hogy szóval tartotta a férjemet a távollétemben.
A pincérnő, akinek névtábláján a KIMBERLY felirat volt olvasható, szemmel
láthatóan megdöbbent Daisy barátságos viselkedésén.
– Kérem… nincs mit.
Daisy suttogóra fogta a hangját.
– Senki nem volt hozzá ilyen kedves, mióta kijött a börtönből.
Alexnek cigányútra szaladt a korty kávé, amit éppen le akart nyelni.
Daisy lehajolt, hogy hátba veregesse, miközben sugárzó arccal nézett a
meghökkent Kimberlyre.
– Engem nem érdekel, mennyi bizonyítékot mutatott be az állam. Egyetlen
pillanatig sem hittem el, hogy ő ölte meg azt a pincérnőt.

Sunshine

– Én, Theodosia… – nagy levegőt vett… – téged, Alexander… – ismét erőt gyűjtött… – kiállhatatlan hites férjemül fogadlak…

Sunshine

– Szerintem időpocsékolás arra pazarolni az embernek az energiáját, hogy meggyőzze a világot, különb mindenkinél. Én ezt nem értem.
– Hát persze hogy nem. Te mindennél jobban élvezed, ha fűnek-fának kimutathatod a jellemhibáidat.
Daisy bizonyára mulatságosnak találta a férfi keserű hangját, mert elmosolyodott.
– Maguk is megtalálnák azokat a szálkákat, ha elég időt töltenének velem. Én csak megspórolom nekik az erőfeszítést.

Mónika_Vajda P

– El kell végeznie a házimunkát is. Kezdheti azzal, hogy kitakarít az utánfutóban. S nem utasítanék vissza egy meleg vacsorát.[Alex]
– Én sem. Keresnünk kell egy jó éttermet.

Sunshine

– Külsőre maga sem megvetendő – mondta fukarkodva –, de még több jellemhibája van, mint nekem.
– Nem igaz.
– De igen.
– Például?
– Először is… biztos, hogy hallani akarja?
– A világ minden kincséért sem szalasztanám el.
– Önfejű, makacs és zsarnok.
– Azt hittem, valami rosszat fog mondani.
– Nem bóknak szántam.

nykyriana

– Azt mondta, a fenébe, Heather, vidd a vacakjaidat a kanapéról. Csak azért, mert szeretlek, még nem akarom, hogy az összes arcfestéked a fenekemre tapadjon.

Sunshine

– Úgy festesz, mint egy kísértet.
– Nos, te sem nézel ki valami rózsásan.
– Nők – horkant fel Brady. – Nem élhetsz nélkülük. Nem ölheted meg őket éjjel álmukban.