Titkok ​és ötletek nagyapáink kertjéből 3 csillagozás

Sue Joiner – Vincent Gradwell – Katharine Gurney – Kay Maguire: Titkok és ötletek nagyapáink kertjéből Sue Joiner – Vincent Gradwell – Katharine Gurney – Kay Maguire: Titkok és ötletek nagyapáink kertjéből

Elege van már abból, hogy a paradicsomot folyton permetezni kell a lisztharmat ellen? Vezessen egy rézdrótot a száron át ültetéskor, és felejtse el a permetezést! Nagyszüleink több száz ilyen és hasonló módszert ismertek.
E kiadvány az Ön számára is elérhetővé teszi a hajdani praktikákat a legmodernebb technikákkal ötvözve, hogy kertjét hatékonyan és természetes módon gondozhassa.
A talaj előkészítésétől a betakarításig, a virágcsoportok kialakításától, a cserjék metszésétől a betegségek elleni védekezésig több száz ötletet, egyszerű és hatékony módszert olvashat.

Reader's Digest, Budapest, 2007
320 oldal · ISBN: 9789639707078 · Fordította: Janáky István

Niphrendil IP>!

Nagyon hasznosnak találom ezt a könyvet, főleg amit a bio megoldásokról átad. Rengeteg olyan trükk van, amit a kezdő kertész könnyen alkalmazhat látványos eredménnyel. Én sokat köszönhetek ennek a kötetnek.

Erdész>!

Meglepően sok jó ötlet van benne! A R'D' kezd beltartalmi minőséget produkálni?
Félre értés ne essék, de volt már pár onnan származó könyv a kezemben és nem mind ilyen jó, mint ez. Ezt a könyvet már merem ajánlani.

N_Solya>!

Ez egy nagyszerű könyv mind a kezdő,mind a haladó kertészek számára. Úgy gondolom, minden kérdésünkre választ kaphatunk, sokra már az előtt, hogy feltennénk. Mindenre kiterjedő tudást ad ahhoz, hogy olyan kert vehessen minket körbe,amibe szabadidőnkben szívesen lógatjuk a lábunk … :)