Kémsuli (Kémsuli 1.) 9 csillagozás

Stuart Gibbs: Kémsuli

ÜGYNÖK:

Ben Ripley, 12 éves
KÜLDETÉS:

Túlélni a „tudósképzőt”, ami valójában a CIA ügynökképző akadémiáját takarja, és megszerezni a lányt
CÉLKITŰZÉSEK:

1. Találd meg a fondorlatos kettős ügynököt, aki beépült az iskolába!

2. Próbálj életben maradni!

3. Bizonyíts be, hogy alkalmas vagy a kémszakmára, és közben ne csinálj komplett hülyét magadból!
AZ ÜZENET OLVASÁS UTÁN AZONNAL MEGSEMMISÍTENDŐ!

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Olvasni jó! Könyvmolyképző

Könyvmolyképző, Szeged, 2016
274 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633996188 · Fordította: Barthó Eszter

Riri11>!
Stuart Gibbs: Kémsuli

Jesszus! Hogy lehet valami ennyire izgalmas?? Na jó szóval szerintem ez a könyv az elejétől a végéig eseménydús. A karakterek hihetetlen jól vannak kidolgozva, és a történet is egyedi. A vége számomra nagyon meglepő, ami plusz pont, mert a 2017-ben olvasott könyvek közül ez lepett meg a legjobban. Ajánlom mindenkinek, aki szereti a kémes történeteket.

Chivas>!

Miközben ezen elmélkedtem, Chip megindult az ajtó felé. Ahogy a keze a kilincshez ért, hirtelen sistergő hang töltötte be a levegőt. Olyan volt, mint amikor a hússzeletet a forró grillre dobják. Chip teste megmerevedett, a haja égnek állt, és a fogai közül kis kék villámok pattogtak a végigfutó elektromosságtól. Egy meglepett morgás még kibukott belőle, mielőtt rángatózva elterült a szobám padlóján.

ever_never>!

A mai lecke a nindzsatámadás kivédéséről szólt, ami izgalmas téma lett volna, ha első tanácsként nem a „Ne menj Japánba!” mondat hangzott volna el.