Terhesség ​napról napra 14 csillagozás

Stuart Campbell: Terhesség napról napra

Vajon nem lenne csodás a saját szemünkkel látni, hogy gyermekünk miként fejlődik a pocakunkabn, és mivel foglalatoskodik, miközben ügyes-bajos dolgainkat intézzük? Igencsak meglepődnénk, mire képes egy ilyen csöppnyi lény. A Terhesség napról napra című könyv láthatóvá teszi a magzat mindennapjait, így a babánk a szemünk láttára fejlődik és gyarapodik. Az egyedülálló 3D ultrahangfelvételek mellett a terhesség minden napjára jut egy-egy jó tanács, amelyeket megfogadva egészségesen és derűsen nézhetünk a gyermekáldás elé.

Alexandra, Pécs, 2006
304 oldal · ISBN: 9633695872 · Fordította: Bank Szilvia

Ingryd >!
Stuart Campbell: Terhesség napról napra

Hétről hétre, napról napra lehet követni a baba növekedését, fejlődését, változását. Rengeteg hasznos és érdekes információt tartalmaz a könyv, amit a gazdag illusztrációk tesznek teljesebbé. Praktikus és tele van nagyszerű tanácsokkal. Ajánlom minden várandósnak! :)

anglee>!
Stuart Campbell: Terhesség napról napra

Praktikus könyv, tele jó tanácsokkal, napról-napra szépen lehet követni, hol is tart a pocaklakó a fejlődésben.

Alexandra, Pécs, 2006
304 oldal · ISBN: 9633695872 · Fordította: Bank Szilvia
Nofrit>!
Stuart Campbell: Terhesség napról napra

Nekem nagyon hasznos volt, ez alapján számoltam a heteket, hol is tartok. :)

Nickykee>!
Stuart Campbell: Terhesség napról napra

Hasznos és gazdagon illusztrált könyv, tele a hetekhez tartozó különböző 4D UH képekkel a magzatról, ajánlom! :-)

viktike >!
Stuart Campbell: Terhesség napról napra

Érdekes információkat tartalmaz a könyv,hétről hétre lehet követni a baba növekedését, változását a segítségével. Színes rajzolt képekkel van tele, hogy könnyebben megérthesse az anyuka,miről is van szó. Ajánlani tudom csak.

Phoebe80>!
Stuart Campbell: Terhesség napról napra

Nagyon hasznos olvasmány gyönyörű képekkel és hasznos tanácsokkal.