Servamp ​2. (Servamp 2.) 3 csillagozás

My servant, the vampire!

When a stray black cat named Kuro crosses Mahiru Shirota's path, the high school freshman's life will never be the same again. Kuro is, in fact, no ordinary feline, but a servamp: a servant vampire. While Mahiru's personal philosophy is one of non-intervention, he soon becomes embroiled in an ancient, altogether surreal conflict between vampires and humans.

Eredeti megjelenés éve: 2012

Seven Seas Entertainment, Los Angeles, Kalifornia, 2015
178 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781626921764 · Illusztrálta: Strike Tanaka

Sillya >!
Strike Tanaka: Servamp 2.

Itt is hasonló helyzetben voltam, hogy előbb az animét ismertem és bár tetszett, de nagyon gyors és kusza volt, ezért elkezdtem a mangát. Most kedvem támadt újraolvasni és még mindig sajnálom, hogy az anime nem követte teljesen a mangát, mert így sokkal élvezetesebb és érthetőbb is, ráadásul egy csomó vicces és fontos eseményt is kihagytak, amit sajnálok. Hogy a mangáról is írjak: a kötet hasonló színvonalon volt, mint az előző. Kuro-t még mindig imádom és ő a manga fénypontja. Maga a történetvezetés még mindig gyors és kicsit következetlen, de már jobban körvonalazódik a történet. A szereplőgárda is egyre jobban kedvelhető, így ez a kötet sem okozott csalódást.

caledonia_konyvvara P>!
Strike Tanaka: Servamp 2.

Nagyon jóóóó! *-* Imádom, ahogy az animében szerzett információk bővülnek. A manga sokkal részletesebb, sok olyan jelenet van, ami az animéből kimaradt, így duplán érdekes. Kuro és Sakuya továbbra is kedvenc. Szerencsére itt nem kell hallgatnom Tsubaki idegesítő szinkronját, így ő is szimpatikusabb egy fokkal. Alig várom a 3. kötetet.

Servamp sorozat · Összehasonlítás