Második ​találkozás a halállal 13 csillagozás

Stewart Harrington: Második találkozás a halállal

Sierra de Madero lábánál egy ősi indián legenda mélyén borzalmas titok rejlik. Tudósok találják meg a toroka titok nyitját, az indián csillagkaput. Ám a hadsereg minden lépésükről tud, és készen áll, hogy a számára megfelelő helyen és időben közbeavatkozzék. Mikor a csillagkaput működésbe hozzák, a rémálom elkezdődik. Valahol az űrben egy már elpusztult világban az emberiség magára vonja a Gonosz figyelmét… Ekkor pár tudós és a mit sem sejtő hadsereg szembekerül az elképzelhetetlennel , mert a Gonosz maga a tökéletes intelligencia.

Eredeti megjelenés éve: 1996

Könyvmíves, Budapest, 2003
Merényi, Budapest, 1996

Hackett I
Stewart Harrington: Második találkozás a halállal

A szokásos átvágások egyike, amelyben Stargate sztorit ígérnek O'Neill ezredessel, aztán valami egészen mást kap az olvasó. Leginkább egy nagy semmit, egy érdektelen, értékelhetetlen regényt.
Még szerencse, hogy amikor évekkel ezelőtt olvastam, akkor is 300 HUF-ért vettem, aztán el is adtam gyorsan.
De hogy ezt a könyvet KÉTSZER is kiadták??? (Az adatbázis szerint legalábbis.) Döbbenetes és szomorú egyben.

Aeryn
Stewart Harrington: Második találkozás a halállal

Ez a könyv nagy csalódás volt. Először is egy klasszikus csillagkapu könyvre számítottam, lehetőleg Jack O'Neill-lel, ebben a borító is jól átvágott, bár van benne egy ezredes, akit nem neveznek meg, valószínűleg nem ő az. És ha mégis, nem sok mindent csinál. Erre kaptam egy jóindulattal is csak közepes, elég zagyva történetet, amit amúgy el se olvastam volna. Szóval aki netalántán beugrana a borítónak, és egy jó csillagkapus történetet várva el akarná olvasni, inkább ne tegye, kímélje meg magát a csalódástól.

M_Sandor
Stewart Harrington: Második találkozás a halállal

Ezzel a könyvvel alaposan mellényúltam. Sokat mentem érte, de kár volt.

Razor SP
Stewart Harrington: Második találkozás a halállal

Mint sci-fi történet, egynek elmegy, mint Csillagkapu, elég vacak :/ Nemere úr jobban is megerőltethette volna magát.

Könyvmíves, Budapest, 2003

Inimma

… a lépcső az ember legjellemzőbb produktuma. A kétlábúnak. És sokat elárul a méreteiről, a mozgásáról. A fokok szélessége a lábfej hosszát, a magasságuk egy-egy lépését, vagyis a testmagasságát is mutatja. No és a függőleges testtartását.

77. oldal - 3. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: lépcső