Spock ​doktor csecsemő- és gyermekgondozása 6 csillagozás

Kézikönyv szülőknek a gyermekek helyes gondozásáról, születéstől a kamaszkorig
Steven J. Parker – Benjamin Spock: Spock doktor csecsemő- és gyermekgondozása

Dr. ​Spock könyve az időtálló bestseller, amely már eddig is szülők generációinak nyújtott hathatós segítséget. Vitathatatlanul alapmű ez, a legtöbbet forgatott és leghasznosabb útikalauz, ami gyermekeink gondozásáról valaha megjelent. Dr. Steven J. Parkerrel együttműködve Dr. Spock átdolgozta és naprakész ismeretekkel töltötte fel könyvét, hogy az megfeleljen a XXI. században a megváltozott életkörülményeknek. Dr. Spock könyvének megújított, például a pubertásról szóló részeket tartalmazó változata könnyen és gyorsan juttat minden gyermeknevelő embert a megfelelő ismeretekhez, és nyújt segítséget olyan témakörökben, mint például a: Ś szoptatással kapcsolatos legújabb eredmények, biztos módszerek dolgozó anyák számára; Ś a szükséges védőoltások sorrendje, vitaminadás és étkezési javaslatok; Ś gyakran felvetődő orvosi kérdések és válaszok, például a szamárköhögés elleni védőoltásról, a pelenkakiütésről, csecsemőkori hasmenésről, gerincferdülésről és az aknéról; Ś munka és… (tovább)

Medicina, Budapest, 2010
Medicina, Budapest, 2007
Medicina, Budapest, 2005
966 oldal · keménytáblás · ISBN: 9632429508 · Fordította: Cholnoky Péter · Illusztrálta: Sharon Scotland

willemo>!
Steven J. Parker – Benjamin Spock: Spock doktor csecsemő- és gyermekgondozása

Steven J. Parker – Benjamin Spock: Spock doktor csecsemő- és gyermekgondozása Kézikönyv szülőknek a gyermekek helyes gondozásáról, születéstől a kamaszkorig

Nagyon jó könyv. Kezdő anyukaként az első két káoszos hónapban mindig „hozzá” fordultam a kérdéseimmel és teljes megelégedéssel mondhatom, hogy mindent meg is találtam benne. A legjobb, hogy a végén címszavak alapján is lehet keresni, nem csak téma szerint, így még gyorsabban megtalálható minden.