Hésitation (La Saga du désir interdit 3.) 2 csillagozás

Stephenie Meyer: Hésitation

Bella est perdue. Déchirée entre les deux hommes qu'elle aime, elle choisit finalement d'épouser Edward. Mais lorsqu'elle revoit Jacob, elle n'est plus sûre de rien : souhaite-t-elle vraiment qu'Edward la transforme en vampire après leur mariage? Mais surtout, doit-elle ensevelir le sentiment d'amour qui la submerge lorsqu'elle est face à Jacob ? La confusion règne dans son esprit déjà perturbé par les Volturi et Victoria, qui la menacent toujours…

Eredeti megjelenés éve: 2007

Hachette, Párizs, 2007
616 oldal · ISBN: 9782012014930 · Fordította: Luc Rigoureau

Nikolett0907 P>!
Stephenie Meyer: Hésitation

Stephenie történetét sokan ismerjük, de mindig úgy érzem, hogy egy-egy újabb nyelven való olvasása okozhat számomra még újdonságot, érdekességet.
Hullámzó az élményem ebben a verzióban, de nem tudok elmenni amellett, hogy sokszor nincs helyén kezelve a szó fordítása. Már a cím is okozott némi értetlenkedést, de a bel tartalom sem jobb sajnos. Nem mondom, hogy pocsék, de számomra nagyon zavaró volt.
A történet ettől függetlenül változatlan. Bella még mindig életképtelen a szememben. Bár nagy vámpír rajongó vagyok, ebben az esetben megmaradok a szőrmók fiúnál. Jacob legalább hoz némi vad és szenvedélytől árnyékolt lüktetést.
Kár érte.

Stephenie Meyer: L'appel du sang La seconde vie de Bree Tanner