Míg ​eljő a sötétség (Vendég a múltból 3.) 5 csillagozás

Stephanie Ford: Míg eljő a sötétség Stephanie Ford: Míg eljő a sötétség

Brigitte Schwarz életét egy ismeretlen dúlja fel. A férfi hajnalban betör hozzá és fogva tartja a lakásában, majd a rendőrök kiérkezése után nyomtalanul eltűnik. Brigitte pár héttel később ösztöndíjat kap egy, az elrablójához hasonló nevű alapítványtól. Magyarázatban reménykedve a levél küldőjének nyomába ered, ám amint megtalálja a férfit, ismét emberrablók kezébe kerül, és egy idegen bolygón találja magát. Kaland kalandot követ, míg Brigitte visszatérhet a Földre. A Vendég a múltból sorozat legromantikusabb, legizgalmasabb darabja! A sorozat részei: 1. Vendég a múltból 2. Ikrek harca 3. Míg eljő a sötétség 4. A végzet ujja A történet hátteréről itt olvashatsz: http://www.stephanieford.gportal.hu/gindex.php?pg=30824317

Eredeti megjelenés éve: 2015

Publio, 2016
Publio, 2015

Magdileona>!
Stephanie Ford: Míg eljő a sötétség

Nekem eddig a sorozat három könyve közül ez tetszett a legjobban.
Talán azért, mert van benne egy addig nem beavatott, teljesen normális életet élő szereplő, akinek a hétköznapi, meglehetősen küzdelmes addigi élete feje tetejére fordul és minden megváltozik körülötte. S elég nyitott hozzá, hogy elfogadja a nem mindennapos, veszettül pörgős változásokat, az addig képtelenségnek gondolt dolgokat, nem pánikol, hanem aktív segítője lesz a csapatnak.
Nagyon izgalmas, mozgalmas fantasztikus könyv; akik szeretik e témát, nem fognak csalódni.

DianaSoto I>!
Stephanie Ford: Míg eljő a sötétség

Műfaját tekintve egy kellemes kalandregényt olvashattam egy vagány és talpraesett lányról. A főszereplőnek egyáltalán nem volt papír íze, igaz én betojtam volna, de elfogadhatóan és logikusan cselekedett.
Tetszett, hogy nem esett túlzásba a szerelmi szál s bár már az elején érezhető volt, hogy ők tuti öszejönnek, kellemesen folyt a történet.
Szeretném kiemelni az író fantáziáját, új fajokat, új technológiát talált ki és olyan lazán dobálta a szavakat, hogy elhittem, hogy én is értem.
Örültem, hogy nem volt tele hibával, talán kettőt vettem észre az egész könyv során, azok is inkább külön/egybeírás.

Annyi negatívat emelnék ki, hogy voltak párbeszédek, ahol egyszerűen elvesztem. Talán kétszer vagy háromszor kellett gondolkodom, hogy ki is beszél éppen, ez azonban könnyen kiküszöbölhető egy – mondta XY-al.

Kellemes olvasmány egy borús időre.
Ajánlom.

Tiringer_Ernőné>!
Stephanie Ford: Míg eljő a sötétség

Végre egy kis romantika!!:D Brigitte figurája úgy, ahogy van nagyon szimpatikus, a történet izgalmas, és váratlan fordulatokban bővelkedő (ahogy megszokhattuk a szerzőtől:) Igazából a sorozatból kiemelve is megállja a helyét, de … azért az egészet végigolvasva az igazi! :D

Vendég a múltból sorozat · Összehasonlítás