Ínyenc ​fogások az őrület szélén álló anyukáknak 4 csillagozás

Stéphanie de Turckheim – Aimée Langrée: Ínyenc fogások az őrület szélén álló anyukáknak

Valójában sokkal könnyebb táplálni a gyerekeket, mint hinnénk. Még akkor is, ha számításba vesszük azt a hihetetlen képességüket, amivel visszautasítják, eldobják, szétszórják az ennivalót. Nem varázsige kell ide, hanem ennek a könyvnek a több mint 50 könnyű receptje, ami tényleg beválik a gyerekeknél.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Zsebszakácskönyvek Alexandra

Alexandra, Pécs, 2007
160 oldal · ISBN: 9789633702796 · Fordította: Csaba Emese

Veron P>!

Bár nem voltam még Franciaországban. de a könyvekből-miegymásból az jött le, hogy szeretik a bonyolult dolgokat. Ez a könyv is ebben erősített meg, nem hiszem, hogy egy magyar őrület-szélén-álló-anyukának ezek a legjobb ötletek/receptek:) Bár van azért benne, főleg édesség, ami jól hangzik, és el mentettem a receptet, hogy egyszer még lehet kipróbálom:)
De inkább pár mondatot jegyeztem fel belőle magamnak esetleges anyuka koromra:
Attól, hogy te nem szereted, a gyerek még szeretheti.
Érdemes még kisebb korában megismertetni új ízekkel, hadd döntse el előítéletek nélkül, mit szeret és mit nem. (és ne éljen úgy évekig, hogy a fűszer az egyenlő só meg majoránna:)…)
És igen, attól, hogy te szereted, neki nem kötelező, nyeld le:))