Erdei ​mulatság és más történetek (Szamócka 4.) 2 csillagozás

Stefanie Dahle: Erdei mulatság és más történetek

Szamócka mindig remekül érzi magát a barátaival, és ha szükség van rá, mindig segít. Lilinek, a cinkének különleges bajuszbulit szervez, hogy felvidítsa. A denevérek mulatságos árnyjáték-előadást tartanak az erdőben, de a hangos kacagástól a szamócatündér nem tud aludni, ezért elindul, hogy megtalálja a csendháborítókat. Az öreg Varázscsiga véletlenül elveszíti a varázspálcáját, ami Szamócka kertjéből hatalmas eperdzsungelt varázsol, tekeredő óriásindákkal. Hurrá, lehet csúszdázni! Ám néha a világ legjobb szamócatündérnek is lehet rossz napja – szerencsére a barátai mindig tudják, hogy mivel deríthetik jókedvre, és végül mindannyian együtt nevetnek és táncolnak a Szamócáskertben.

Ninácska P
Stefanie Dahle: Erdei mulatság és más történetek

Ez a könyv rendkívül szép, szemet gyönyörködtető csoda. Jó szívvel ajánlom minden kisgyermekes családnak, de a felnőttek számára is kellemes kikapcsolódást nyújthat. Az illusztrációk csodálatosak, a borító hasonlóképp.
A történetek közül mindegyik kedvemre való volt, élmény volt őket olvasni. Szeretném a sorozat többi kötetét is beszerezni, mert ennek a polcomon a helye.